Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecība pēc zaudējuma.

minkaminka

sunny droplet

Julija_
Konkrētu iemeslu man nekad neviens nepateiks, bet ar dzemdes kaklu un infekciju nebija nekāda sakara. Bērniņš pārstāja augt. Sirsniņa apstājās 31 ned, bet bērniņš pēc attīstības bija vien 26-27 ned vecs, kad dzima (nedzīvs).
Man atklāja pēc tam ģenētiskas mutācijas, kas ietekmē homocisteīna līmeni, trombu veidošanos utt, tāpēc minējums ir, ka pie vainas bija trombi. Bet 100% neviens nekad nepateiks.
Pēc tam man ir divi veseli bērni, izcīnīti.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Ostore

sunny droplet
Prieks par tevi. Es tagad cinos arī ar sevi, un zinu viss man bus labi. Virs loti atbalsta.

Papildināts 17.05.2021 14:22:

Ja man kādreiz būs otra grutnieciba tad 36gados,tagad citas problēmas ar kurām cīnīties vajag.

sunny droplet
Paldies , sapratu! Galvenais ka divi bernini piedzemdeti tomer!!! Prieks par Jums!

Papildināts 17.05.2021 23:06:

Ostore
Man ari jau 36....

Zaudēju pirmo bērniņu nu jau 2 gadus atpakaļ, 38.nedēļā. Otram bērniņam pēc zaudējuma nu jau gadiņš, pēc zaudējuma paliku stāvoklī neplānoti. Sākumā bija domas par abortu dēļ bailēm vai izturēšu un spēšu tikt galā ar bailēm, nebiju īsti gatava vēlreiz iet cauri tiem 9 mēnešiem.

Bailes bija lielas, vistrakāk baidījos tieši līdz mirklim kad sāku just regulāras kustības (sākumā bija arī asiņošana dēļ hematomas, kas radīja papildus bailes) un kad pietuvojās laiks, kad zaudēju pirmo bērniņu. Grūtniecība pati kā tādā bija sarežģīta - aborta draudi 4.mēnesī un vēlāk jau priekšlaicīgu dzemdību draudi. Bet par laimi viss veiksmīgi.

Ar bailēm palīdzēja tikt galā mamma, kurai stāstīju par savām bailēm un viņa centās nomierināt. Tāpat arī pārējās mammas tepat atsevišķā eņģeļmammu grupiņā un arī fb eņģeļbērnu grupiņā. Stāstīju, dalījos, runāju un uzklausīju. Pie katrām bailēm mani nomierināja, teica labus vārdus un virzīja mani uz pozitīvām domām. Palīdzēja arī runāšanās ar punča bēbi, runāšana ar aizgājušo bērniņu, kuram lūdzu arī sargāt punča bēbi. Visvairāk palīdzēja daktere-ginekoloģe, kura uzklausīja katru manu baili un pārbaudīja katru mazāko sūdzību, lai apstiprinātu, ka viss ir kārtībā. Piekodināja, lai zvanu kaut naktī, ja gadījumā rodas bailes un nedrošība par bērniņa labsajūtu. Kārtīgi mani uzmanīja un tas deva arī to lielo ticību, ka viss būs labi, ka esmu drošās rokās un nelaime neatkārtosies.

To arī iesaku - atrast uzticamu dakteri, kura uzklausīs un sapratīs bailes un uztraukumu, atrast to uzticības personu (kaut vairākas) kam dalīties ar bailēm, lai palīdz nomierināt un atgādina, ka viss būs labi. Ja jūt, ka vajag psihologu, tad var aiziet, par sliktu tas nenāks, varbūt tieši tas ir tas, kas palīdzēs nomierināties. Galvenais ir pašai apjaust, ka tas ir normāli baidīties, it īpaši, pēc bērniņa zaudējuma, tas nav nekas slikts. Galvenais iemācīties caur bailēm atrast arī to prieku un izbaudīt esošo grūtniecību.

Peliiite123
Pie kādas dakteres gāji?

aswa87
Gāju pie dr. Agneses Stūrmanes, Rdzn. Cik saprotu, tad viņa tur ir arī uzņemšanas nodaļas vadītāja. Devos pie viņas pēc draudzenes ieteikuma, kura nokļuva pie viņas ar grūtniecību pēc SA. Līdz ar to bija vēl divi papildus plusiņi tam, ka uzticējos viņai un jutos drošāk izvēloties viņu.

How Could A Flat Belly Fix Help You?

resurge Bunches of health improvement plans barrage the market, each telling how powerful it is. Sources, for example, the conventional and the advanced method of encouraging how to lose loads is all finished. It makes such a wreck and disarray when it comes in picking the one that unquestionably will work for you.

kakjis

Zaudējām divus bērniņus - 25. un 21.nedēļā.

Kad biju pieņēmusi, samierinājusies un palaidusi (sāpes, protams, nekad nepāries, bet ar laiku mazinās gan), neplānoti, jo bija jāsaārstē viena kaite, pieteicās mūsu peciņa. Laikam tas bija laiks, kad tiešām biju pieņēmusi un palaidusi iepriekšējos zaudējumus, jo visu grutniecibu biju samērā mierīga, protams, uztraukums ik pa laikam iezagās. Galvenokārt ir jāatrod ārsts, kam Tu pilnībā uzicies.. Esmu begala pateicīga liktenim un arī sliktaji pieredzei, jo bez tās mums nebūtu mūsu peciņa.

Papildināts 12.06.2021 22:36:

Julija_
es abas grūtniecības zaudēju dēļ kakla - pirmās bija piekšlaicīgas 25. ned., otrās atvērās dzemdes kakls 21.ned. Tiesa gan abas zaudētās grūtniecības biju uzskaitē pie Ostore pieminētās I.Bičevskas..

Ostore

kakjis
Nu neviens ārsts nav Dievs un notiek kas notiek, katram savs liktenis. Man ir sava problēma, kuru vieglāk risināt Bičevska, un loti patīk viņas pieeja biezas vizītes, un usg ar katru reizi. Varēju dzirdēt berna sirdi, deva bildes, nu un mierināja mani ka viss labi un tā, lai gan bailes lūdz 21nedelai bij un mierīgāk bij pēc 21nedelas,loti meriju spiedienu, jutu mazas kustibas

Ostore

Tagad ar problēma pēc covida potes mr pazuda , bet arste izraksta mierīgi zales pa watsapu, vienmēr sasniedzama.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419013