Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nepiedegošs katliņš putrai

Katram savs

Katram savs

Vienmēr esmu lielījusies, ka lētie maximas katliņi ir gana labi. Jā - uzvārīt olas vai kartupeļus - lielistki. Tomēr tā mannā putra mēdz piedegt. Lai kā arī stāvu klāt un maisu.

Esmu ar mieru nopirkt vienu dārgu katliņu - speciāli putrai. Varat ko ieteikt?

babydoll

man tieši tas pats-maximas katliņš un putras rauj klāt, gan auzu gan manna..auzu vel var maisīt tā lai nepierauj bet mannas vienmēr pierauj

Skaties katliņu ar biezāku apakšu. Katlam jābūt smagākam nekā lētie katliņi. Ir cilvēki kas vāra tajos melnajos čuguna kastroļos. Arī tie nerauj klāt. Man ir viens lētais katliņš tāds viegls. Tas rauj klāt. Bet ir vēl viens smagāks. Kas par katlu nepateikšu, bet klāt nerauj, var cept pat burkānus un sīpolus, tajā klāt nerauj. Domāju ka ir dubultā apakšā. Joprojām lietoju arī alumīnija katlu, diezgan vecu, tajā ideāli sanāk putraimu putra arī klāt nerauj ja neaizmirst apmaisīt. Bet ar alumīniju ir kā ir, skābu neko vārīt nevar un lietot abrazīvas švammes un pastas arī nē.

piektdiene

Putrām kā labāko variantu esmu atzinusi multikatlu.

Katram savs

piektdiene
Putrām kā labāko variantu esmu atzinusi multikatlu.
Arī mannas putrai? Viņa nesaiet klucī? Man gan nav multikatls, bet ir lēnvāres un ātrvāres katls - rīsu un prosas putru tajā vāru labi, bet par mannā ir šaubas.

Tulip

Katram savs
Ar ko Tu maisi putru? Ja maisa ar slotiņu sanāk daudz labāk. Man ir viens mīļākais visu putru un mazo porciju vārāmais katliņš no Pintinox, savulaik pirkts Vitrum gastro, nepiedeg, lai arī pārklājuma nekāda tam nav, taču tā lielākais bonuss - vienīgais mazais katliņš, ko mana indukcijas plīts atpazīst arī uz lielajiem riņķiem.

Pēdējās izmaiņas: Tulip, 20.05.2021 09:34.

teite

Nez, lets vai dārgs, reti kad izdodas mannā izvārīt pilnībā bez pierautas apakšas. Mans noslēpums pieturēties pie vismazākās uguns un otro pusi laika visu laiku maisīt vienmērīgi lidz katla apakšai.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Katram savs

Tulip
Ja maisa ar slotiņu sanāk daudz labāk.
Paldies, pamēģināšu.

teite
reti kad izdodas mannā izvārīt pilnībā bez pierautas apakšas.
Es šodien izmēģināju veco labo metodi - ūdens pelde. Nav skaidrs, kāpēc agrāk to nepielietoju. Perfekta, nepiedegusi putra, tīrs katliņš.

Papildināts 23.05.2021 21:45:

Pie viena, ja jau par mannā putru runājam - padalīšos,varbūt kādai noder - manna ir jāber aukstā šķidrumā nevis vārošā, kā vecmāmiņas mācīja. Tad nekad nav kunkuļu.

Katram savs
Es šodien izmēģināju veco labo metodi - ūdens pelde.
Sīkāk par šo var, lūdzu?

Man patīk Tramontinas katliņi.

Katram savs

Miss Lemon
Putras katliņu ieliek lielākā katlā, kurā ielej ūdeni aptuveni līdz putras līmenim, un liek uz "uguns". Kad lielajā katlā ūdens uzvārās, pieregulē plīti, lai nevārās pārāk stipri.

Savukārt, ar putru rīkojas, kā parasti - maisa, līdz uzmet burbuli, pēc tam vāku virsū un uz vismazāko karstumu vāra, cik nu kurš vēlas - es vāru 10 min.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419029