Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jautājumi par ķeizargriezienu Stradiņos

Esparsete

Sveikas! Varbūt kādai ir atbildes uz maniem jautājumiem.

1) Daktere pierakstīja uz plāna ķeizaru, bet bija dikti nevaļīga (un es tāda biški bremzēta...) un tikai mājās ieraudzīju, ka uzrakstīts "pēcoperācijas josta!". Cik atceros, man abos iepriekšējos ķeizaros (nebiju Stradiņos) tādas nebija. Kā viņa izskatās un kam viņa vajadzīga? Kur var nopirkt? Kāpēc nevar bez viņas?

2) Viņa teica, lai metu nost Hjertemagnylu (jeb TromboAss) jau 37 nedēļā (ko dzeru no 12.nedēļas), bet iepriekš dzirdēju, ka jāmet 2 dienas pirms ķeizara nevis 2 nedēļas. Varbūt es pārklausījos?

3) Viņa teica, ka Stradiņu dzemdību nodaļa pilna ar covid grūtniecēm (kam starp citu neiet viegli), ka tāpēc visas ir palātās pa vienai.

Tā tiešām ir? kā viņi to var realizēt, ja nodaļa ir ļoti maza un iepriekš tikt pie vienvietīgās palātas bija kā laimēt loterijā?

4) Vai uz Covid testu ir jēga prasīt ģimenes ārstam nosūtījumu? Tad varētu dabūt bez maksas? Vai arī tie 37 eiro ir jāmaksā, ja ir plānots ķeizars?

Man arī šie jautājumi aktuāli + vai vīri var šobrīd piedalīties dzemdībās (ķeizarā) un dzīvoties kopā palātā.

Cik es zinu trombo asu dzer līdz 37.nedēļai, pēc tam viņš nepalīdz, jāšpricē citas zāles jau. Un tos gan pirms dzemdībām atmet.

Papildināts 10.05.2021 23:41:

Pēcoperācijas josta super lieta! Man bija 2 ķeizargriezieni un pēc katra izmantoju. Vēders izskatās nu ļoti labi. Man liekas es pirku aptiekā

Golden
Stradiņu mājaslapā rakstīts, ka no aprīļa var tēti piedalīties.

Esparsete
Ja jāguļās slimnīcā, testam vajadzētu būt bez maksas. Pierakstoties pajautā.

Malduguns

Esparsete

Uz plāna operāciju jādod nosūtījums ginekologam vai ģimenes ārstam, un tam jābūt bez maksas.

Nosūtījumu uz covid un pārējām analīzēm priekš slimnīcas raksta ginekologs.

Šodien biju pie savas dakterītes. Viņa ir operējošā ārste Stradiņos dzemd.nod. Man būs plānotas ķeizardzemdības. Man un vīram viņa uzrakstīs nosūtījumu-covid testam, kas būs bezmaksas. Tēti var piedalīties dzemdībās...un tikai divas stundas pēc tam.

Un jā, nezinu kā gan tas dzīvē realizējams, bet tiešām visas grūtnieces/mammas ir pa vienai visās palātās...

Papildināts 12.05.2021 23:19:

Un par pēcoperāciju jostu...Nevaru iedomāties,kā atkoptos bez viņas (iepr.ķeizars). Daktere palīdzēja uzlikt jau tajā pašā dienā...citādi tā sajūta,pat nevaru aprakstīt...satur visu kopā,drošības sajūta. Man bija šāda,kā bildē

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419059