Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jauns auto no salona, kādu pirkt?

Elster96

Laiks pienācis pirkt jaunu auto, lai nav jāčakarējas ar remontiem. Kādu pirkt, ja jābrauc daudz, lai pēc 5 gadiem var normāli pārdot, lai ir ekonomiska, kompakta, droša.

Neko nesaprotu no automašīnām.

Vai tu gadījumos neesi VWfana kārtējai profils?

Papildināts 10.05.2021 22:18:

Bet vispār, daudz ir stiepjams jēdziens.

Šķiet ka elektroauto kvalificēsies.

Resnā Žurka

Nu vispirms pašam jāsaprot, cik naudas maciņā (vai optimālā summa līzingam mēnesī), cik lielu salonu un bagāžnieku vajag, kādā mašīnā patīk sēdēt.

TrakaAnna

Es ņemtu A3 vai XC40

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Resnā Žurka
Salona un bagāžnieka izmēri nv svarīgi. Svarīgs braukšanas komforts, lai ir kluss salonā, lai ir parkošanās sensori un atpakaļskata kamera, jo jābrauc ir daudz un jāparkojās daudz.

Es nezinu vai man vajag ar automātisko vai manuālo kārbu. No auto neko nejēdzu, ir klišejiski aizspriedumi, ka franču mašīnas lūzt, fordi un opeļi rūsē, aziātu mašīnas ir skaļas. Vizuāli patīk Ford Focus, Audi A3, BMW118, visi Mercedes, Kia sportage, Audi Q 3, Renault Capture.

Budžets līdz 30 000. Galvenais , lai klusa, ekonomiska, viegli parkojama, sievišķīgi eleganta.

Papildināts 11.05.2021 21:06:

TrakaAnna

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/xc-40/cxncld.html#photo-4

šī ir smuka

Papildināts 11.05.2021 21:09:

puisis180
es neesmu nekāds WV fans, esmu sieviete, kas neko no auto nesaprot, vispār neko, man arī ne īpaši interesē kas un cik cilindriem jābūt un zirgspēkiem un kādas 2.0 vai 1.9 motoriem atšķirības, bet braukšanas komforts tālos pārbraucienos ir svarīgs.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Tak pofig ka kaut kas rūsē. Budžets 30000. Nopērc pa 15000, pēc 5 gadi pārdosi pa 6000.

Zaudēti 9000.

Nopērc pa 30000,pēc 5 gadi pārdot pa 13000, zaudēti 17000.

Pie kam var būt vienkārši sasitīsi mašīnu i vispšr nepārdosi. Pērc hyndai i30.

Audi A3 ar minēto budžetu jaunu nopirksi vien bāzes modeli. Audi Q3 vispār nenopirksi.

Papildināts 12.05.2021 08:57:

Ja patīk Audi A3, var pirkt VW Golf - ļoti radniecīgas mašīnas, bet golfs būs lētāks.

Kia Sportage par šādu naudu var izvēlēties dažādas komplektācijas.

Viegli parkojamas ir tieši kompaktas automašīnas, jāskatās, lai ir vismaz parkingsensori.

Ērtākas ir automašīnas ar automātisko ātrumkārbu.

Melora

Elster96
man uz šiltes 6 mēnešos 20+K km, pārsvarā ārpus pilsētas, tāpēc komfortu un drošību lieku virs kompaktuma. Automāts ir komforta sastāvdaļa, vairs neilgojos raustīt kloķi, ietaupot 1e uz 100km. manām vajadzībām ideāli der CR-V, auto no salona gan būs drusku jāpieliek pie 30 tūkst. e

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419075