Vai jāslēdz cālī tēmas kur 122 mīnusi?

raginagi

Slēdza raginagi: ".".
raginagi

Skorbulis terasēs un slimnīcu palātās (Forumi): Cālis.lv – Pirmais Latvijas Ģimenes Portāls (delfi.lv)

Un pirmais komentārs tēmā ar 104 plusiem. Cālī tādu cipari reti redzami.

Tev ir pieejami dati? Tu strādā SPKC? Nepārtraukti nodarbojies ar BKUS diskreditāciju, regulāri un intensīvi mēģinot pierādīt, ka galvenajā bērnu slimnīcā Latvijā strādā debīls personāls?

Ak jā, šāda personāla dēļ vakcinācijā klāt jābūt ārstiem, jo diemžēl ar tām prāta spējām daļai vidējā medicīnas personāla ir tā kā ir.

Un lai brīvajā laikā palasītu kādus pētījumus, nepārtraukti drukā savus šizoīdos murgus forumos.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

SanSu

Kādā sakarā?!? Protams, ka nav jāslēdz. Nu 122 cilvēkiem nepatīk, bet pārējiem patīk.

Vai tu domā, ka cālim ir tikai 122 apmeklētāju

Papildināts 11.05.2021 11:56:

un mīnusu likšana ļoti bieži ir ne pēc būtības , bet tāpēc, ka koknkrētais purns nepatīk

raginagi

Tev ir pieejami dati? Tu strādā SPKC? Nepārtraukti nodarbojies ar BKUS diskreditāciju, regulāri un intensīvi mēģinot pierādīt, ka galvenajā bērnu slimnīcā Latvijā strādā debīls personāls?
ari par šō ir runa. Ja tas būtu jebkurš cits cilvēks......

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

teite

Koa? vai ta akal pilnmēness?

Nez. Cucai ir savs viedoklis, stabila nervu sistēma un šķiet, ka ir tur, kur viņai īstā vieta. Ko nevarētu teikt par tiem 3 ciparu mīnusotājiem, nu stipri nervōzi ļautiņi. Vai arī no garlaicības nezin, kur likties

Papildināts 12.05.2021 10:41:

Pie tam, kaut kā neesmu pamanījusi ka diskreditētu BKUS. Bet katrs jau salasa un saprot pa savam, ar fakts.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Nu bet pat kašķī tēmu atvērt!

teite

Spriežot pēc reakcijām, kovids daudziem uzdevis pa smadzenēm... Traki.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Kāpēc lai būtu jāsēdz tēmas? Domā, ka cilvēkiem, kuriem ļoti kāda tēma nepatīk, nav iespējas to nelasīt? Nevajag būt tik zemās domas par cālenēm, gan jau viņas pašas zinās, ko grib lasīt un ko ne.

Agitiss

Pie 666.mīnusiņa klapē ciet un kvēpina vīraku

Nezinu, varbūt es esmu ko ļoti īpašu palaidusi garām, jo tiešām Cāli onlain nemonitoreju, bet neko TĀDU Cucamongas rakstītajos tekstos neesmu izlasījusi. Tā reakcija uz tiem lielākoties, manuprāt, ir bijusi histēriskā un slima. Daži tēli kā apmāti žonglē te ar n-tajiem nikiem gan komentāros, gan spaidot mīnusu pogas.

raginagi
Jāslēdz, protams!

Bet sākumā jāslēdz tās tēmas, kur kāds nemitīgi pārkopē rakstus no citām lapām pilnīgā bezjēgā, mīnuso citus no vairākiem nikiem un rej virsū visiem, kas nerunā pa prātam.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419083