Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pudelīšu sildītājs - JĀ vai NĒ

minkapinka

minkapinka

Sveikas! Man ir pudeļu bēbītis, kas ēd gan maisījumu, gan atslauktu pieniņu, tāpēc meklēju veidu, kā vislabāk uzsildīt atslauktu krūtspienu un uzturēt siltu ūdeni maisījuma piebēršanai nakts stundās.

Šobrīd atslaukto pieniņu sasildu līdz dzeršanas temperatūrai ūdens peldē bļodā, kur ieleju karstu ūdeni no termosa, ko esmu sagatavojusi pirms gulētiešanas. Bet tas prasa zināmu laiku, kamēr uzsilst, un tad vēl tā krāmēšanās ar karstu ūdeni aizpampušām acīm, tikmēr mazais ņemās kā traks tītars, nevar sagaidīt brrr... Vai ir kāds super labs un ātrs veids? Nopirku elektrisko sildītāju (tādu vienkāršu), bet tas iet dikti ilgi, man neder. Vajag citu sildītāju? Kādu? Vai tāds maz sevi attaisno?

Kādai ir laba personīgā pieredze ar ko padalīties?

No savas pieredzes varu ieteikt šādu https://www.babycity.lv/lv/lovi-pudelites-silditajs-balts-77-051-whi-1010203-0038
Šim ir 10 stundu temperatūras uzturēšanas funkcija. No vakara sagatavoju pudeles ar ūdeni, naktī izmantoju siltu un liku nākamo sildīties. Maisījums arī bija sabērts pa porcijām. Ļoti ērti.

Neatceros firmu, bet man bija tāds, kuram iestatīju temperatūru un viņš to temp arī visulaiku turēja, kamēr pie elektrības. Bija super ērti, pat nevaru iedomāties kā būtu bez.

NOVEMBRIS86

minkapinka
Par krūtspiena uzsildīšanu neko nemācēšu teikt, bet ūdeni maisījumam sagatavojām visparastākajā veidā. Ja vajag, piemēram, 150 ml, tad pudelītē ielejam apmēram 70% aukstā un 30% tējkannā uzvārīta karstā ūdens. Sanāk aptuveni 39 grādi (izmēram ar pārtikas termometru). Pieber maisījumu un - lūdzu - 36-37 grādu gatavs ēdiens. Nekādu baigo laiku tas neprasīja. Ātri vien piešāvāmies, kādai proporcijai jābūt, lai sanāktu pareizie grādi. Arī sākumā plānojam pirkt gadžetus ērtumam, bet beigās nenopirkām neko no tā. To visu tik īsu laiku vajag.

Balta_kalla

Es nopirku lietotu AVENT sildītāju krūtspienam- ļoti labs pirkums. Jaunu diezi' vai pirktu.

Ar maisījumu daru tā, ka pudelē jau atleju no tējkannas ūdeni, lai atdziest, un tad naktī man tik karstais jāpielej, jāieliek pulveris un gatavs.

Tommee Tippee Perfect Prep maisījuma pagatavošanai, piena uzsildīšanai jebkuru pudelīsu sildītāju, man ir Philips Avent

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419093