IVF, ICSI, IUI censones (05/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits".
picka

- oldess

Marge20

Vai ir meitenes kurām tuvojās transfērs maijā???

Papildināts 11.05.2021 20:16:

SinchaB kā tev sokas???

Papildināts 11.05.2021 20:17:

Verbena
Cik tālu esi tikusi???

Verbena

Marge20
Ne visai tālu. Sākās un beidzās ljoooti sāpīgas mēnešreizes. Piektdien pie dr. Galvā visādas domas, nezinu pie kā kjerties. Interesanti, protams, ko dr. teiks. Būšu vīlusies, ja gribēs vnk turpināt to pašu taktiku ar nākamo un pēdējo manu labo piecdieni. Izmantoju pauzi starp zālju kaudzēm, gribu uzlabot uzturu, sapotējos pret covid.

Šodien sāku savu pirmo stimulāciju ar Gonal, beidzot tas ir noticis,tik patīkams satraukums, ceturtdien kontroles usg vizīte pie dakteres

Papildināts 11.05.2021 22:12:

Marge20
ceru,ka ja viss būs veiksmīgi,tad maijā beigās vajadzētu būt

LizzyV

squirtle

man viss labi! biju jau vizītē pie dr ) apsveica un teica, ka hcg lai nododu tikai nākamnedēl vai arī šonedel gadijumā ja sākas asinošana. es protams nodevu velreiz hcg pati šodien jo kurš tad var sagaidīt nākamo nedelu!

hcg 8dienas pēc 5dienīša: 61

hcg 11 dienas pēc 5dienīša: 210

dubultošanās laika 42h - tā kā so far so good.

LilleB

LizzyV
Prieks par Tevi! Lai viss tikpat labi un mierīgi turpinās! Nu ok, ar to mieriņu ir, kā ir bet lēnām uz priekšu!

Paldies par kausiņu!

Pēc neveiksmīga IUI, uzsākām VP. Šodien bija punkcija. Turp devos ļoti pacilātā noskaņojumā, jo pēc pirmā USG bija redzami 15 folikuli, otrajā daktere bažījās par to, ka tie negrib augt lielāki. Paaugstināja Bemfola devu.

Pēc punkcijas uzzināju, ka ir tikai 6 (no 20).

Zinu, ka veiksmīgam rezultātam šad tad vajag tikai vienu, bet sabēdājos tik un tā.

oldess
Turam īkšķus par tevi un tavām šūniņām. Pie kā procesojies?

sisle

LizzyV
super , super, super.

Lai veiksmīgi 9 mēneši.

Egucis
Paldies!

Esmu EGV.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419095