IVF, ICSI, IUI censones (05/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits".
Ssirsninj

Seļezņova Alina tiešām tagad ir MyClinc? Man viņa bija uzraugošais gr. dakteris 2018.gadā IVFriga, super daktere. Tad aizgāja pēc manis dekrētā, atpakaļ nav atnākusi. Ivf klinika saka, ka vēl nav no dekrēta atpakaļ Man gribētos ar nākamo atkal pie viņas tikt..bet ja jau aizgājusi uz citu klīniku.. un Seimuškina arī likās ok.

Sieviņa

Marge20

oldess
Lai izdodas tikt pie smukām pārsliņām!

oldess
Tu neesi gadījuma pie Funkas?

Dāmas, ko papildus lietojāt stimulācijas laikā, varbūt ir kādi ieteikumi,ko ņemt vērā?

LilleB

oldess
Nebēdājies priekšlaikus , svarīgi, cik no apaugļotajām olšūnām attīstīsies līdz blastocistai. Un to mēs šobrīd nezinām. Turklāt tiešām, tiešām ir gadījumi, kad ir viena vienīga šūniņa, ar kuru tad viss sanāk - draudzenes vienīgajai šūniņas nu jau pusotrs gads. Tagad vari tikai sūtīt visām sešām labas domas.

squirtle

LizzyV
Man arī bija jāgaida nedēļa Es no sākuma arī domāju, ka aiziešu pēc 2 dienām nodot, bet tā bija 6diena un man brīvdienās baigi negribējās nekur braukt Beigās, kad pienāca 1diena, tad likās, ka varu tak sagaidīt 3dienu, kad oficiāli jānodod. Vienīgais 2dienā uztaisīju testu, lai redzētu kā slēpītes pamainījušās

Marge20

xoxox
Ēdu līdzīgi kā pie vidusjūras diētas! Nelietoju neko ceptu. Dzēru daudz ūdeni! Centos neēst saldumus( samazināju cukuru līdz minimumam) dzēru D vitamīnu, folskābi,Q vitamīnu *2 tabletes dienā,multivitamīnus! Centos būt mierīga, nepiepūlējos...Un nēsāju pēc iepējas brīvākas drēbes lai nesaspiestu vēderu! Jo bij diezgan piepūties!

Papildināts 12.05.2021 10:06:

Zivju eļļu! Ā un daktere ueteica iet pastaigās vismaz pusstundu dienā!

Papildināts 12.05.2021 10:12:

Verbena
A kas bij ne tā pirmajā reizē???

Papildināts 12.05.2021 10:16:

Serenaade009

Kā tev iet??? Vai esi bijusi pie ārsta??? Un vai cipariņi dubultojas????

Marge20
Tagad gaidu rindā,lai nodotu analīzes. Dr. teica pagaidām turpinām vērot hcg dinamiku.

justme

Ssirsninj
Fb lapā, ir info, ka Seļezņova sāk strādāt MyClinic no 10.maija. Seimuškina man arī patika, šķiet, ka ar nākošo procesu tiešām būs jāmaina klīnika, bet nu vēl viena pārsliņa IVF'ā ir.

Papildināts 12.05.2021 10:32:

xoxox
Stimulācijā pēc iespējas vairāk proteīna saturošo pārtiku ( piena spēks, pupas, vistas gaļa, jūras produkti, olas) un ūdeni vismaz 2l

Marge20

xoxox
Te būs labs video!

https://youtu.be/cDtBVMMweTQ

Papildināts 12.05.2021 10:44:

Vēl svarīgi ir nelietot produktus no kā tev pūšas vēders( kāposti, āboli u.c)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419095