IVF, ICSI, IUI censones (05/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits".
Verbena

Marge20
Ja es to zinātu. Viss bija ideāli-endometrijs, blastocista, bet hcg<0. Nesaprotu. Varbūt pārslinja nebija derīga transfēram, varbūt endometrijs tomēr nebija vai bija par daudz receptīvs, varbūt.... Domāju, ka īsto atbildi man neviens nepateiks. Nesen izlasīju ko tml. 'ir sāpīgi apzināties, ka kāds kurš tur augšā uz mākonja malinjas šūpo savas tuklās kājinjas vienkārši šoreiz negribēja tevi par savu mammu'.

squirtle

Verbena
Varbūt tiešām to ERA ir vērts apsvērt. Uzjautā G. Jo iespējams pēc dzemdībām mainījās tas implantācijas logs.

Vai arī tiešām ar embriju kaut kas nebija līdz galam labi. Tie novērtējumi jau tikai vizuāli.

Galvenais saņemties un doties uz priekšu

Iestājies vēlreiz rindā? Vai tomer tagad visu par pašu līdzekļiem?

Verbena

squirtle
Neesmu bijusi klīnikā, kad būšu jautāšu vēlreiz par rindu un iestāšos, varbūt paspēju. Nākamais Fet noteikti par saviem līdzekljiem, jo gaidīt kad atkal pienāks rinda negribu. Ja G piedāvās veikt Era testu, netteikšos, bet neesmu dzirdējusi, ka vinjš kādreiz ko tādu pieminētu vai ka kādai būtu piedāvājis.

Papildināts 12.05.2021 11:16:

Dzirdēt no dr. 'tev vienkārši nepaveicās' negribas.

Marge20

Verbena

Cik žēl!!! Bet es laikam pēc lasītā vairāk sliekšos uz to, ka embrijs tomēr nav bijis labs...Ne velti testēto embriju skaits arī parasti sarūk uz 50%. Un daudz ir lasīts, ka tieši tie ideālie embriji nav derīgi transfēriem, bet mazāk kvalitātīvie embriji ir tieši tie labie!!! Tā kā nenokar degunu...ticu ka otrs embrijs pieķersies un būs vesels mazulītis!! Tagad galvenais domāt pozitīvas domas!!! Un realizēt ka pēc gada būsi mamma mazam enģelītim..Domām ir liels spēks ..un ja tam ļoto ļoti tic...tas piepildās!!! Tā kā degunu augšā!!! Tev šoreiz viss izdosies..

Marge20

justme

Paldies

Verbena

Marge20
Paldies!

LilleB

Verbena
Pats viņš tiešām ERA testu varbūt arī nepiedāvā, bet vismaz manā gadījumā piekrita, ka tas varētu būt lietderīgs, kad par to ieminējos. Noteikti pavaicā!

Marge20

Meitenes jautājums par mr pēc punkcijas! Man pirmās mr pec punkcijas sakās 13, 14 dienā( kopā sanāca 28 cikla dienas) Tagad daktere minēja ka 2 mr varot kavēties par nedēļu! Pec pirmās punkcijas mr atnāca 35 cikla dienā..sanāca ka kavējas tieši nedēļu! Pieļauju domu, ka šoreiz arī var sanākt + 7 dienas un mr atnaks tai 35 cikla dienā! Jautājums ir va ir kadai kurai 2 mr ir atnākušas laicīgi bez kavēšanās! Vnk ja man mr sāksies ar to nedēļas kavēšanos transfērs visticamāk pārcelsies uz juliju!

Papildināts 12.05.2021 12:40:

Jo transfērs iekritīs jāņos.

Marge20
Man kavējas, tāpat arī lielākoties redzu, ka arī citām kavējas tieši 2. ciklā. laikam ļoti individuāli.

squirtle

Marge20
man arī pēc tam 2.ciklā kavējās nedēļu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419095