IVF, ICSI, IUI censones (05/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits".
_Freya_

Pēc pēdējā neveiksmīgā FET atsākām nobriest jaunam posmam, bet šodienas pārsteigums. Esmu izmesta no IVF, ICSI un IUI meičas. Skumji, bet jādzīvo tālāk. Iespējams kādai noderēs mana pieredze un es uzzināšu, kas mainījies pēdējo 4-5 mēnešu laikā.

Esmu atpakaļ! Cerību pilna!

Lai veiksmīgi! Iztiekam bez strīdiem, šie procesi tāpat jau paņem mūsu nervus!

Papildināts 21.05.2021 13:15:

Vai kādai pēc FET ir bijušas vieglas MR un tad pazudušas vispār (uz vairākiem mēnešiem)?

Man ar savu pieredzi, tā ir pirmo reizi. Bija plāns pirms nākamā posma veikt histeroskopiju, bet netiekam līdz šim solim.

Nensii

Brīžiem liekas, ka te vispār neviens nedrīkst neko ieteikt vai izteikt savas domas.

Tas ir loģiski, ka citi iesaka labāku, izdevīgāku variantu. Es kad pirms diviem gadiem gāju savu pirmo VP man daktere uzreiz pateica, ka labāk visu sākt, kad ir iekrājumi, lai nav lieks stress.

Es arī uzskatu, ja nav lieki līdzekļi, tad sākumā ir mazliet jāpakrāj. Jo ļoti lielu stresu rada naudas trūkums un kredīti.

_Freya_
Piesakies vēlreiz grupiņā. Lai veksmīgs procesiņš!

_Freya_
tas, ka neesi vairs privātajā grupiņā iespējams saistits ar to, ka kādu laiku atpakaļ te bija trollis. Bet būtu interesanti dzirdēt tavu stāstu ari jaunākajam cālenēm, jo cik redzu pēc vecākajiem ierakstiem, ari jau esi šeit kādu laiku

LilleB

SinchaB, jautājums pilnīgi neuzbrūkošs - vai apzinies, ka tad, ja tagad iztērēsi valsts apmaksāto iespēju FET, vēl viens pilns stimulācijas process par valsts naudu Tev nespīd? Un kā tad var būt tā, ka iespēja tikt pie bērniņa tiešām sarūk ļoti, ļoti?

Es noteikti apdomātu to, ka transfērs var neizdoties ne ar vienu no tiem vairākiem embrijiem, kas Tev ir, jo, ja pareizi atceros, Tev bija smaga pārstimulācija. Tas nozīmē, ka embriju kvalitāte arī var būt ne pārāk laba. Lūdzu, neielasi te uzbrukumu. Tikai tiešām iesaku piecreiz nomērīt, pirms griezt.

Error404

visu laiku 1 un tas pats kašķis pa apli, nekā jauna

laikam stabilai psihoemocionālais stāvoklis ir tad , kad vairs necenties par visām vārītēm pierādīt visai pasaulei savu taisnību. vai arī tas ir vecums?

cipsis

KaraLieNNe
Vēl Jau ir 6darba dienas. Varbūt pavirzīsies uz priekšu K-kas, spriežot pec aprīła, domāju ka tā arī bus lidz 90 vestulem mēnesī.

LilleB

Error404
Vecumu var nosaukt par briedumu, uzreiz labāk izklausās

Error404

KaraLieNNe
Dāmas - prognozes - šomēness NVD vēl izsūtīs uzaicinājumus?

Grūti spriest, varbūt nākošnedēļ vēl?

Papildināts 21.05.2021 13:27:

LilleB
jā, pareizi

PepeM

Error404
Abi varianti kad saproti, ka nav nozīmes tam visam, katram ir savas melnās un baltās dienas, bet kaut kādā brīdī atnāk atklāsme, ka tas viss ir pupu mizas un mierīgi dzīvo tālāk.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419095