IVF, ICSI, IUI censones (05/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits".
KaraLieNNe

cipsis

Error404

Šomēnes vienteiz jau izsūtīja , ap 80, 90 vestulēm. Gaidīšu vēl līdz 3dienai. Bāc, kauns jau dr. rakstīt un visu laiku atcelt vizīted

KaraLieNNe
cerams, ka saņemsi vēl šomēnes savu uzaicinājumu.

kā saņemsi, tā uzreiz jau tiks uzsākta stimulācija vai vēl kādas papildus analizes vai kas tāds?

KaraLieNNe
Negribu skriet notikumiem pa priekšu, bet man ivf ārste ieteica vakcinēties, un kad jaitāju cik tad tas viss ir pārbaudìts ( vienìgais iemesls , kas attur ir tieśi grùtniecìbas plânošana un neizpētìta ietekme), minēja, ka ir drośi, esot pētìjums. Kad jautāju par pētìjumu..bija klusums un pec brìža atklājas, ka tas ir bijis neliels pētijums.

Tad nu katrai pašai jāizsver riski pret ieguvumiem.

Es tikai nesaprotu...ieguvums ir mazāks risks saslimt?

Error404

KaraLieNNe
tev jau ir laicīgais pieraksts?

es vnk uzrakstīju dr, kad saņemu vēstuli, mani pierkastīja, bet tapat samaksāju ka par īso vizīti, un tad par nākamo būš tie 4 eur

Dilemma
Tie pētījumi visi ir 4-5 mēnešus ilgi. Man covid vispār nav bīstamo vīrusu saraksta. Jau vairakus gadus vispār neslimoju, neredzu jēgu uz vasaru, kad sezona parasti beidzas, potēties un pēc 8 mēnesiem revakcinēties.

_Freya_

Egucis

Skatos, ka pilnmēnesim un zāļu veidotām hormonu vētrām pievienojies trollis. Garlaicīgi noteikti nav.

dadzite
Paldies par ieteikumu!

SinchaB

LilleB ieteikums ir labs. Joprojām esmu pateicīga ārstei, kas man ieteica netērēt valsts procesu tikai FET. Manā gadījumā, jāmin, ka palikušās pārsliņas nebija izcilas. Ja tev ir superīgas pārsliņas un esi 100% pārliecināta, ka izdosies - riskē. Tas ir tavs lēmums un to neviens nevar tev atņemt. Meitenes šeit tik var ieteikt no savas pieredzes labāko risinājumu. Lai izdodas!

picka

Šodien aizbrauksim tālāk par lapu limitu, jaunu lapu uztaisīšu tikai ap plkst. 17.

dadzite
Paldies par viedokli un informāciju.

Sveiciens visām dāmām!
Klusi sekoju Jūsu sarunām kopš 2016.gada, kad pirmo reizi iestājos valsts rindā. 2018.gadā sagaidīju savu rindu un ar cerībām uzsāku pilno ICSI procesu, kā rezultātā tika iegūtas ļoti labi novērtētas 4 pārsliņas. Pēc pirmajiem diviem neveiksmīgiem transfēriem, tika veikta miomas un endometriozes izņemšana. Sagaidot savu otro valsts rindu, pēc operācijas biju cerības pilna un devos uz savu trešo transfēru- nesekmīgi. Arī ceturtais beidzās bez rezultātiem (un uz to laiku bija atpakaļ gan mioma, gan endometrioze, tikai mazāk izteikti). Otreiz operāciju nerekomendēja, lai nesamazinātu dzemdes apjomus. Bija izmēģināti gan īsie, gan garie protokoli. Mana iekšējā spriedze un neapmierinātība auga, ko sanāca izjust arī vīram. Neveselīgs psiholoģiskais fons un iekšējais diskomforts, kā rezultātā Covid laikā vīru informēju, ka STOP- jaunam pilnam procesam pagaidām neesmu gatava, mēģinām dabīgi (lai gan arī starp procesiem tas jau tika darīts). Stingra disciplīna: mīļumdienas katru otro dienu līdz cikla otrajai pusei (ovulācijas nekad ar testiem neesmu uzķērusi, tādēļ tam sen jau tika atmests ar roku). Š.g. februārī kopumā pēc 7 gaidīšanas gadiem ieraudzīju testā 2 strīpiņas (taisot testu biju gana pārliecinātā, ka ieraudzīšu pozitīvu rezultātu, jo jutu tonusu, kas man parasti bija pēc transfēriem, lietojot progesteronu). Šonedēļ bija pirmais skrīnings, kur rezultāti labi, tādēļ ceram vēlā rudenī sastap savu ilgoto lolojumu. Uzskaitē paliku savā klīnikā. Bija patīkami saņemt neviltoto administratores apsveikumu, jo nu jau klīnikā jutos kā viens no censoņiem-dinozauriem (ne vecuma dēļ, bet gaidīšanas laika dēļ). Esmu pateicīga savai pieredzei, jo bez tās es nebūtu šodienas pozīcijā.
Dāmas, ja jūtat kādā reizē neizskaidrojamas dusmas pret mīļoto, ja liekas, ka viņš dara par maz, lai sasniegtu kopīgo rezultātu, ja liekas, ka viņš neizprot Jūsu ilgas, ja..., ja..., ja.. (tie "ja" katram pārim varētu būt citi un kādam varētu nebūt nemaz), tad iespējams, ka tās ir psiholoģiskās sekas, kas radušās gaidīšanas laikā un izgaisīs sasniedzot rezultātu, un "veselais saprāts" atgriezīsies (mana pieredze, manā situācijā). Piebilde: ar vīru esam "saldais pārītis", bet arī mums bija/ir savi "ja".
Ceru, ka mans stāsts dos kādai spēku. Šis ieraksts ir kā "parāda atdošana", jo ejot savu ceļu es guvu iedvesmu un spēku lasot Jūsu pieredzi šajā forumā.
Esiet stipras! Un, lai katrai no mums uzaust veiksme!

Veiksme_2021
Paldies, ka dalījies. Ļoti iedvesmojoši. Jums viss izdosies

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419095