IVF, ICSI, IUI censones (05/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits".
Error404

Veiksme_2021
milzīgs paldies par to, ka dalies ar savu pieredzi!!

KaraLieNNe

Egucis
Man visas analīzes jau ir, ciklu regulējam ar OK, ir jau nolikta pirms stimulācijas USG

Dilemma
Es nevakcinēšos, tada ir mana nostāja.

Error404
Jā, mēs jau esam norunajusas pirms stimulācijas USG

deivons

Par to uzskatu uzspiesanu es jau sen esmu pamanijusi ka dala to dara, piem. tas loti izpauzas covid tema. Es respekteju katra cilveka izveli jo ta ir brivpratiga izvele, nav jaliek minusini, ja kads negrib vakcineties pie komentara tik tapec ka tu esi 'par' savas parliecibas pec.

Veiksme_2021

Paldies par savu stastu!

Lai viss izdodas!

SinchaB

Tu kad iestajies? Es domaju kad tev pienaks rinda tad jau busi domas mainijusi, jo man ari bija ta ka pec neveiksmiga 1 VP iestajos atkal un domaju ka nu tikmer vel pa savu naudu meginasu lai viss atrak bet tad kamer nodevu visas analizes tikmer jau bija tuvu VP. Ar to es gribu pateikt, kad jau pienaks rinda tad varbut jau sakrasiet naudinu un iesiet jau pilnu VP un tad ja neizdosies tad transferu pa saviem lidzekliem.

Limoo

ak vai, kāds sprādziens te noticis kamēr es mierīgi strādāju

SinchaB mēs taču šeit apmaināmies pieredzes stāstiem, padomiem un uzmundrinājumiem - tas viss taču nav jāuztver kā pret Tevi vērsts, šejienes meitenes taču noteikti jūt viena otrai līdzi un otrai sliktu nevēl, vai ne? es padalījos ar savām domām, ka labāk nesteigties, pakrāt naudiņu un pamēģināt ar saviem līdzekļiem, jo, manuprāt, 2VP būtu jāatstāj kā plāns B nākotnei, ja ar šī brīža pārsliņām nesanāk(es gan neatceros, cik Tev viņas ir). Neviena mēs nezinām, cik garš katrai būs ceļš līdz izdosies. arī man dr. teica, ka labi, ka ir vēl pārsliņas, lai VP varētu izlietot jaunai stimulācijai, jo nu tā maksā nežēlīgāko naudu. Cik es atceros, Tu vēl esi jauna, varbūt, ka nevajag steigties ar 2 VP priekš Fet, jo, ja nu atkal nesanāk, tad abas VP reizes ir izmantotas

Veiksme_2021 cik pozitīvs stāsts, apsveicu!

Veiksme_2021
Liels paldies, ka uzrakstīji! Prieks, ka kādai šeit izdodas arī bez MA palikt stāvoklī! Lai Tev veiksmīgi!

deivons
Es arì pananìju...ka pie c tēmas uzreiz klāt mìnusiņš kaut nepaud savu " par" vai "pret", bet mìmusińš ir..ja Tu atļaujies "domát".

Smieklìgi :-D

Par SinchaB

Palasìju saraksti un var redzët, ka meitenes sniedz padomus, kas ir forśi...jo, kāpec mes te nākam, ja visu vislabâk zinām...bet šajâ konkreta gadìjuma par traku tie viedokļi tiek "uzspiesti". Gan jau cilvēks vislabāk zin savu situāciju.

Bet forši, ka tiek doti padomi. Tikai...mēra sajùtai arì jābùt.

Veiksme_2021
Paldies par stāstu! Lai viss veiksmīgi

Papildināts 21.05.2021 17:42:

Veiksme_2021
Paldies par stāstu! Lai viss veiksmīgi

Marge20

Veiksme_2021
Apsveicu...lai viegls gaidīšanas laiks...

picka

Šajā lapiņā savus pozitīvos HCG saņēma: Sapnotaja

Lai pārējām arī atnāk brīnums!

Jauna lapiņa:

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18419397-ivf-icsi-iui-censones-052021-pt2/

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419095