Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mirandas nometnes

blussiņa

blussiņa

Labvakar,

Labprāt uzklausītu pēdejo gadu atsauksmes!

ReadIt

blussiņa
Offtopic. Domā, ka šogad kaut kas notiks? Tas nav mans viedoklis, bet pašai interese.

Mans bērns apmeklēja 10 gadus. Pagājušo gadu bija pēdējo reizi. Tā kà jau liela, es neiejaucos nekādā ēšanas/gulēßanas/aktivitāšu novērtèšanà. Bet viss esot baigi labi.

Cucamonga

Lielā meita izauga šajās nometnēs. Vislabākās atsauksmes. Nu vismaz laika posmā no kāda 2005-2012

He-he-he

Tikai vislabākās atsauksmes. Pēdējā pieredze gan pirms kādiem 3 gadiem, bet nedomāju, ka pēkšņi kaut kas būtu strauji pasliktinājies.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

blussiņa

ReadIt
Domāju, ka varbūt It kā cerība esot...

Gribētu dzirdēt svaigas atsauksmes no pagājušā vai aizpagājušā gada apmeklētājiem. Pa cik viņi guļ istabiņās? Tas laikam jautājums vairāk pag gadā braucušajiem.

Nedaudz satraucos, man kautrīgs bērns....

Gygy

Es pat par saviem puišiem jau avansu esmu iemaksājusi. Ļoti ceru, ka notiks

Bet vai maz viņiem ir vēl brīvas vietas kur pieteikties? Manējie Potera nometnei pieteikti. Divi draugi gribēja pievienoties, bet pateica, ka sorry, vietas jau aizpildītas..

blussiņa

Gygy
uz kuru maiņu viņi pieteikti?

Manējais ar ir pieteikts, ievācu info - jo gadījās dzirdēt dieva zīmes

Gygy

blussiņa
Jūlija beigas

Džersija

Dēls kopš 3.klases brauc uz Mirandas nometnēm. Rudenī būs 19, bet vēl pāris gadus taisās apmeklēt Potera nometni . Atsauksmes - vispozitīvākās. Manējais arī ir kautrīgs un samērā noslēgts, bet tur sadraudzējās, satusējās un atgriežas neizgulējies, bet pārlaimīgs.

Gulēšana skolas klases telpās. Pa kādiem desmit, šķiet.

Šogad arī māsa brauks - 11gadi. Uz HP jūlija beigās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419129