Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mirandas nometnes

blussiņa

Gygy

Džersija
Tad jau kopā ar manējiem - 9 un 11 g. v.

blussiņa

Man meita ar pirms 12 gadiem turp braukāja, bet tas ir sen sen....

Šovasar dels pieteikts uz jūlija sākumu - pirmā jūlija maiņa sanāk HP. Bet biedē tā neziņa + nu pat nācās dzirdēt briesmu lietas, ar cik alerģisks un astma baidos pēc dzirdēta. Bet jāā - arī man pašai ir tikai pozitīvas atsauksmes - senas tikai

Džersija

Pirmā dzirdēšana par "briesmu lietām"...Protams, kā jau jebkur - viss kas var notikt, bērni paliek bērni, katram blakus neizstāvēs un spilvenu apakšā nepaliks nevienā nometnē...

Gygy

Par pagàjušo gadu - man patika, ka oeganizatori sūtīja vecākiem info, bildes, video. Par apstàkļiem- pēdējos gados ir gulēšana gultās. Kad manējà sàka braukāt, bija uz matračiem. Vispār es nevaru iedomāties neko, kas tur būtu slikts. Jā, daudzi kopà. Bet tur jau tà burvība. Kautrīgie bērni tiek ātri iesaistīti. Tur no pirmās dienas jau riktīga kopības sajūta, jo daudzi uzdevumi jàpilda kopà. Katrà ziņà, kà teicu, man viens bērns nespēj vasaru bez HP iedomāties. Šogad nebrauks, jo eksàmebi studijàm. Otrs bija 2x, patika, bet sporta nometnēm priekšroka. 9gadīgà, lielās māsas ietekmē, raujas kà traka. Jau gandrīz pierunàja, bet tagad visas tās karantīnas (mēs neesam LV) utt, šogad nesanàks. Lielie bērni nekad neatbalstītu mazās braukšanu, ja nometnē būtu kaut kas ne tà. Viņi mazāko ļoti sargà.

Man kā mammai patika, jo tika sūtīti foto & video. Bērnam tā pagājšgad bija pirmā nometne, kur bija tik ilgi prom no mājām. Tā kā ir drošs, nestresoju. Gāja labi, bet bija šādi tādi sīkumi, kāpēc viņš kategoriski nekad vairs netaisoties tur braukt . Matrači nav cilvēka izmērā, bet 2/3 no gultas garuma/platuma. Bija diezgan neizgulējies. Filmu nakts viņu besīja, jo kurš tad nav redzējis visas Potera un fantastic beasts filmas. Un izbadējies bija. Iespējams mēs mājās ēdam vairāk. Bet tas gan jau individuāli. Nebija ne skumjš, ne neapmierināts, bet ilgi vārījās par trūkumiem un visādām dīvainām bērnu izdarībām. Tādā ziņā ļoti laba dzives skola. Tur pat kads bija par uzvedību nosūtīts mājās. Tādā ziņā laikam jau tur rūpi, lai nebūtu pavisam traka pieredze.

Papildināts 14.05.2021 01:01:

Ā un vēl tur ir visādi konkursi, dēls personīgi dabūja kausu un pāris kopīgās medaļas. Nu nezinu, kāpēc tik kategorisks.

Papildināts 14.05.2021 01:07:

Par mazgāšanos. Laikam neviens neiespringa. Tur esot bijušas kaut kādās dienās laiki, kad ir siltais ūdens, bet līdz galam nebija sapratis, kas un kā, tā ka iztika .

Papildināts 14.05.2021 01:08:

Ja viņš pats gribētu, laistu vēl, bet meitu laikam ne.

Papildināts 14.05.2021 01:12:

Man ļoti patika pūču pasta vēstule, kas atnāca uz mājām u.c. sīkumi, ko organizētāji izdomājuši. Lai gan mans bērns ir izlasījis un vēlreiz pārlasījis visus Poterus (vispār viņš bija šokā, ka tur puse no bērniem neko par Poteru nezin), viņu tas viss neaizķēra. Man drusku žēl, jo redzu, ka par visu ir domāts.

Jà, ar silto ūdeni esot problēmas. Meita matus (garus, biezus) mazgāja naktī. Bet vienkārši nomazgāties varot. (Eh, man pat sporta nometnē bija tikai izlietne , kur mazgāties, un pirts 1x nedēļà). Kārtīgi izgulēties gan nesanākot. Ne dēļ matračiem, bet ir tik daudz cita ko darīt, ka gulēšana tiek atmesta kā nesvarīga. Kad iekrīti gultà, ir vienalga kāds matracis. Jā, ja bērns ir pieradis pie režīma, kārtības utt, tad šis nav priekš viņa.

Papildināts 14.05.2021 08:51:

Bet nu autore jau zin, kā bija agràk. Tādā ziņà (intensīvas aktivitātes, neizgulēšanās) par laimi, nekas nav mainījies.

ReadIt

Vai tās, kas pieteikušas savus bērnus kādā nometnē šogad, esat sazinājušās ar organizatoriem par to, kā viss reāli notiks? Ja skolas vairāk kā pusgadu bija ciet un tur, kur vaļā, visi iekštelpās maskās. "Nedrošajās pašvaldībās" atļautas mācības ārā max 10 bērnu grupā.. tas viss dara bažīgu. Pagājušovasar jau epidemioloģiskā situācija bija labāka un ierobežojumu nebija kopumā tik daudz.

Protams, pati pazvanīšu, vienkārši iedomājos, vai kāda jau ir noskaidrojusi

Papildināts 14.05.2021 09:36:

aptuveni kas un kā ar šo visu

Gygy

ReadIt
Es tā sapratu, ka šobrīd valsts līmenī tiek strādāts pie kkādām nometņu vadlīnijām un tad jau izejot no tām, visticamākais, arī nometņu organizatori mēģinās izvingrot.

puuka22

Nuu, manējiem izklausās, ka šī būtu laime pilnīga.. Var dzīvot bez miega, dušas un ēšanas, ka tik tusiņš notiek un ir kur beigās atkrist

Nu tā. Vēlreiz izjautāju. Tātad dušas ne tik sen izremontētas un uzlikts papildus boileris. Nu kad iztecina, tad jau vienalga jāgaida nàkamais piegàjiens, ja grib kārtīgi dušoties, bet vispār nomazgàties var baigi ok. Esot arī zàle izremontēta un jaunas kalambola stipas (Šo man lika īpaši piebilst, jo esot svarīgi.) Gulēßana atkarīga no maiņas noslogotības. Vecàkajà maiņà pagàjušo gadu gulèja pat 17 vienà istabà. Atkarīgs, protams, arī kurà istabà tiek. Jo lielajà ir vairàk gultu. Standarta istabās ir 5-6 divstàvenes. Tad vēl vērts pārdomàt, kura maiņa labàka. Ja bērns aktīvs un grib organizēt utt, būs grūti, ja būs jaunàkais savà maiņà. Jo pie uzdevumu došanas, priekßnesumu izdomāšanas darbosies vecàkie. Tātad, ja 3klasnieks pèc būtības lideris, labàk sūtīt uz 1-4kl, nekà 3-6. Nu to man lika jums nodot cilvèks, kas no 1.-12.kl. katru gadu tur bijis. Mans otrs, kluss un kautrīgs, bija loti apmierināts būt jaunākais maiņà.

Papildināts 14.05.2021 14:35:

Gygy tieši tā tas arī jāuztver. +vēl draugi!

Gemma

Nedaudz satraucos, man kautrīgs bērns....

Kad manējais bija tāds pats, uzrakstīju savas bažas anketā un tika salikts kopā ar nedaudz jaunākiem bērniem, viss bija lieliski.

Nākamajā gadā un pēc tam jau brauca bez bailēm un ar nometnē iegūtajiem draugiem, turpināja komunicēt vēl labu laiku pēc tam.

Par nometnēm vislabākās atmiņas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419129