Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērna aizsardzība no saules

Pukjuzirniitis

Pukjuzirniitis

Labdien, māmiņas!

Tuvojas vasara, un es aizdomājos par to, ka bērns jāpasargā no saules.
Pati sev nekad neesmu lietojusi saules aizsrargkrēmus - vienmēr ir bijis slinkums un arī gribējies tomēr, lai pieķeras iedegums.
Saprotu, ka bērnam tas neder, jo sevišķi tagad, kad mazais pasaules pētnieks pats visur dodās ar savām kājām un nav vairs noturams ēnā.

Tātad jautājums, ko Jūs lietojat saviem bērniem, konkrēti kādus līdzekļus? Kas patīk, kas nē, atsauksmes?

Man patiktu, ja būtu tāds, kas neatstātu taukainuma sajūtu un vairāk no bio sērijas, mazalerģisks.

Padalieties arī ar to, ko pašas sev lietojat, varbūt arī man kaut kas jāpamēģina savas ādas labā, bet man svarīgi tomēr, lai ar visu aizsargkrēmu varētu ķert iedegumu

Paldies!

Conejito
adaata

Bio krēmi ir biezi un slikti klājas. Paliek baltas krēma švīkas, ja mēģina sasmērēt bēgošu mazuli.

Nezinu gan neko teikt par aptiekas variantiem berniem, nav lietots.

Es mazajai lietoju parasto Dzintara Jūrmalu 50. Man sapirkti krājumi, nezinu vai vēl var kur dabūt

Melora

LivaN
nezinu vai vēl var kur dabūt
jau atkal var dabūt. e-dzintars.lv

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Man arī patika Biodermas Photoderm, tikai man bija vnk kā krēms. Labi iesūcas un ļoti labi aizsargā!

Klusapele

Maniem bija nivea aizsargkrēms 50 spf. Sasmērēju, pēc laiciņa tumšs palika, sabijos, ka apdeguši. Vakarā visu "iedegumu" nomazgāju nost. Labs krēms, beigās visu vasaru izmantojām un neviens neapdega. Nezinu, varbūt tas speciāli, lai redz kur sasmērēts?

https://pingas.lv/linea-mammababy/linea-mb-sunscreen-spf50

Papildināts 13.05.2021 23:20:

Ir labs. Muļķības par tiem eko, ka visi biezi. Šis ir ok un arī Madara spf krēmi labi uzklājas.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Kukazhaa

Pukjuzirniitis

Mees ar vienkaarshi nivea ar spf50, nepaliek Plekji, viss turas kaa vajag.

Man berns Ar ljoti gaishu aadu, kas nepaliek bruuna, minimaali varbuut. Sarkans ja nodeg.

Veel laba lieta: plaanas garas kokvilnas/ linu bikses, garroku Plaans kreklinsh, platmale galvaa... var iztikt bez smeereeshanas. Nu mees taa ljoti biezhi dariijaam.

Platmalei jaaskataas lai sprandu kaartiigi nosedz resp, pagarinaata aizmugure.

Neaizmirsti Ka kreemi ar spf blokjee ne tikai spdegumus, iedegumus bet arii vit D.

adaata

S.Dzeina
Tie, kuri biotēkā, toč ir biezi un nepatīkamu sajūtu uz ādas rada.

Tavam ieliktajam krēmam nevienu sertifikātu neatrodu.

Madarai speciāli bērniem nav spf krēmu. Pati lietoju sejai domāto ar toni, ir ok. Jaunos ar spf 50 neesmu mēģinājusi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419141