Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērna aizsardzība no saules

Pukjuzirniitis

Vēl nesen uzzināju, ka krēms, pēc atnākšanas mājās vai vakarā jānomazgā. Vai nu ar micelāro ūdeni vai klasiski. No vienas puses gan neredzu šim pamatojumu, jo tak tā pat jau iesūcies ādā. No otras puses šķiet pareizi.

LeLampa

LaasmaV
No telefona ir grūti, tas ir pdf fails. https://wecf-france.org/produits-solaires/ te var atrast tabulu.

adaata
Petijuma kopsavilkuma vini smalki izskaidro, kas ir un kada funkcija, risks katrai vielai. Es meginu izveleties to, kur tomer tā visa ir mazak, taja pašā laikā, iegustot aizsardzibu no saules, un saule manā puse nav no maigajam.

Papildināts 16.05.2021 11:37:

Kaut kads tur Garnier, Vichy, Mixa vispar ir kaka, kura jamet ārā būtu

Conejito

LaasmaV
Es neesmu lasījusi, bet visi saules krēmi ir ar specifisku smaržu, plus diezgan taukaini/biezi. Un vēl pa dienu salīp klāt smiltis, putekļi. Es pati vakarā jūtos diezgan netīra, ja lietots saules krēms, pieļauju, ka bērns tāpat. Poras jāatbrīvo uz nakti no tā visa.

Klusapele

Conejito
Nu man liekas, ka viņi nemaz nav domāti atstāt bez mazgāšanas. Vismaz tas nivea noteikti jāmazgā nost kad vairs nedzīvojas pa sauli. Mēs viņu neliekam kad ir vienkārši pastaiga pa mežu vai parku, bet kad visu dienu atklātā saulē tad gan labāk uzlikt. Neko sliktu nevaru teikt, līdz šim strādā.

Dumbo

Jau pirms vairākiem gadiem izskanēja viedoklis, ka krēmi ir kaitīgāki par sauli.

Diez kur tāds viedoklis izskanēja? Žurnālā "Ko ārsti Tev nestāsta"? Parādi man kaut vienu dermatologu vai dermatoonkologu, kas šādi saka Kaut kādi no-name brendu krēmi vai Drogās nopērkamie saules aizsargkrēmi ar apšaubāmu sastāvu varbūt arī nebūs labākā izvēle. Taču aptiekās pārdod tikai pārbaudītus un sertificētus produktus. Ja gribas neķīmisku un nav iebildumu pret balto kārtiņu, var pirkt arī minerālu aizsargkrēmus ar bio sertifikātiem.

Kukazhaa

mjaa.. dziivot vispaar ir kaitiigi.

Garroku kreklinji, bikses, lielas cepures.. atkariigs no beerna aadas, ir kam nekas, ir kas pusstundas laikaa sarkani kaa veezhi katlaa... Es savam beernam smeereeju obligaati pie uudenjiem, un ja esam ilgstoshi saulee laukaa. Principaa smereeju reti un maz, pudele neiziet pat 3 gadu laikaa. taa pati nivea beerniem ar 50faktoru. Es paljaujos uz testu rezultaatiem.

piemeeram:

Sundance Sonnenmilch
Dem Testergebnis der Stiftung Warentest (7/2019) zufolge ist die Sundance Sonnenmilch (LSF 30) von dm die beste Sonnencreme.02.05.2021
Ja kas arii viens no visleetaakiem. japaskataas, kad man izbeidzies esosho kreemu termins: ja kas.. arii gadu. divus peec tam tam kreemam nav ne vainas, varbuut nav vairs 50 (bet tas ir reti kuram, kaut ar deklareets kaa 50), bet nu taapat neseezham visu dienu saulee.. reiz testeeja pat 10 gadu vecu. kreemam principaa ne vainas, kaa tadam, tik nav zinaams cik stipras ir taa funkcijas kaa aizsargkreems. bet kaa kreemu jebkuraa gadienaa vareeja veel lietot.

Conejito

Njjaaa, tur tak iekšā ļaunā ĶĪMIJA.

Papildināts 16.05.2021 16:43:

Klusapele
Nu, jā, viņi jau neuzsūcas kā piem mitrinošs krēms, bet veido kārtiņu kā piem tonālais. Ja nenomazgāsi, poras var aiziet ciet. Bet var nekas arī nenotikt, tikai spilvens nebūs baigi tīrs.

Dumbo

Parādi man kaut vienu dermatologu vai dermatoonkologu, kas šādi saka

Viņi pazaudēs darbu, ja viņiem nebūs slimnieku. Kad jautāju savai reimatoloģei par artrīta ārstēšanu ar alternatīvām metodēm, viņa atbildeja pēc labākās sirdsapziņas:"Es, kā ārste, jums to nedrīkstu ieteikt, bet cilvēcīgi saku - noteikti izmēģiniet!". Un tad man atvērās acis uz arstu profesiju.

Tikko pagooglēju, un pārsvarā par krēmiem raksta konkrētu zīmolu sponsorēti raksti, tikai maziem burtiņiem pierakstīts, ka apmaksāts saturs.

Bet šeit var atrasts atsauksmes uz pētījumiem, par kuriem runāju https://www.la.lv/petijums-vezi-izraisa-aizsargkremi-komente-arste

Papildināts 16.05.2021 23:21:

Conejito
Var jau smejoties klāt savam bernam virsū visus ķīmiskos savienojumus, tikai beigās var nebūt tik smieklīgi.

Pēdējās izmaiņas: Jauna ēra, 16.05.2021 23:40.

Conejito

Jauna ēra
Es tavam bērnam neko neklāšu, bet par manu nesatraucies.

Papildināts 17.05.2021 10:53:

Tas, kas tiešām ir zinātniski pierādīts kā kaitīgs, ir saules apdegumi. Korelācija ar ādas vēža risku ir neapstrīdama. Ja ir opcijas bērnu pasargāt no saules bez krēma, bet tiešām pasargāt pilnībā, droši, būs viss lieliski. Ja tādu opciju nav (diez kā piemēram 6gadnieku nosargāt no saules, ja nu tikai ieslēdzot tornī kā Rapunceli), tad jāsmērē krēms. Ar fizikālo vai ķīmisko filtru - katrs izvēlas ko vēlas, lai tikai pareizi uzklāts un darbojas.

Papildināts 17.05.2021 10:56:

Aber tu nelasi pati, ko šārē

"Lai uzzinātu tajā vēstīto un kliedētu satraukumu to cilvēku vidū, kas rūpējas par savas ādas veselību, publicējam gan rakstu, gan pievienojam situācijas komentāru un izskaidrojumu no estētiskās medicīnas un lāzerkosmetoloģijas klīnikas “Panacea Pro” vadītājas – ārstes Ludmilas Stavro-Freibergas, vai vispār šim pētījumam var ticēt. "

Tas no nošārētā raksta

Conejito
Tāpēc jau es pierakstīju, ka šeit var atrast atsauces uz pētījumiem. Mani ne visai interesē kaut kādas lāzerkosmetoloģes klīnikas vadītājas interpretācija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419141