Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērna aizsardzība no saules

Pukjuzirniitis

Astoņmizu zobgrauzis

Es bērnībā laukos dzīvojos visu laiku ārā vasarā, saulē - sekas tam, ka mamma pretapdeguma krēmus uzskatīja par figņu, jūtu arī tagad. Ir rētiņas no saules apdeguma izraisītām čūlām uz pleciem, uz sejas ļoti ātri sametas pigmenta plankumi. Protams, aprakstu galējību, bet nostāja jau bija tāda pati - saulīte ir laba, krēmi nav labi.

Saviem bērniem SPF nesmērēju uz katru pastaigu, bet laukos, kad laiž dārzā brīvībā visu dienu, gan ik pēc tā noteiktā laika noķeru un iesmērēju. Un pie ūdeņiem, protams.

Dabīgs vs ķīmisks galīgi nav dalījums no sērijas "balts un melns". piemēram, dabīgā ēteriskā eļļa ir ar daudz lielāku kaitīguma potenciālu nekā kosmētikā izmantotais silikons. pat H2O lielās devās var izraisīt nāvi Vēsturiski gan, protams, bijis visādi, lietotas reālas indes skaistuma vārdā. bet nu, es +- uzticos šodienas metodēm un kontrolēm. Katrā ziņā, ekokosmētika kopumā man personīgi bijusi vilšanās - vai nu efekts par to cenu pārāk mazs, vai nu kairinoši. Nez', vai es pirktu alternatīvu SPF un riskētu paļauties, ka tas darbosies tā, kā man vajag. a ja aktīvā viela tāda pati, tad īpašu atšķirību nesaskatu.

Man pašai patīk Bidoerma SPF, bērniem arī to lietoju (tā kā gadiem atvērti tie arī laikam nevar stāvēt).

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Bērna un pieaugušo krēmi atšķiras gan. Pieaugušo krēmi veido ķīmisku reakciju, bet bērnu krēmi izveido aizsargkārtu.
Bērnam pērku aptiekā ar uzrakstu Baby. Ir bijusi Avene, Biotherm abi patika. No eko veikaliem mēģinàtie nepatīk, jo paliek taukains viss.

NOVEMBRIS86

Astoņmizu zobgrauzis

Tieši tā, saules (kas bijusi par daudz) kaitīgo ietekmi var redzēt ar gadiem.

Araminta
Nav tiesa. Tie, kas veido aizargkartu ir ar minerālo filtru, tie kas uzsūc uv, ir ar ķīmisko filtru. Gan bērniem, gan pieaugušajiem mēdz būt abu veidu. Bērnu krēms ir mārkwtings, kas strādā labi uz cilvēkiem, piemēram, tevi. Ieraugi uzrakstu baby un uzreiz ķer ciet. Sastāvs jāpēta un kā bērns tā pieaugušais var lietot labu krēmu gan ar ķīmiskajiem, gan fiziskajiem filtriem.

Papildināts 22.05.2021 13:26:

Saules krēmi ir tikai uz vienu sezonu, pat ja burciņa jauna, jo tie filtri ir ļoti nenoturīgi. Ja citiem krēmiem uz termiņiem neiespriengstu, ja smaržo labi, tad saules krēmu karru sezonu pērku svaigu. Šis jautājums nav tas, kuru gribas testēt- strādā vai nestrādā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419141