Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smartwill - vai tiešām strādā?

Aloja

Sveiki! FB izlec reklamas par Smartwill nodarbībām, kas spējot iemācīt bērnam (skolēnam) ātri apgūt jauno vielu, mācīties ar prieku utt. Paskatījos viņu mājas lapu. Izskatās, ka tur ir kaut kas no asociatīvās domāšanas, rubika kubs, laifhaki matemātikā.

Es jau būtu priecīga savam bērnam nodrošināt tamlīdzīgu nodarbību kursu, ja tas darbojas un ja tas darbojas ilgtermiņā, nevis ir for fun īstermiņā.

Bet vai tas reāli darbojas? Nav kaut kāds "herbalife"? Ir kādam pieredze?

Www.smartwill.lv

Eksistencialas_skumjas

Tur vajadzētu būt pirmajai iepazīšanās bezmaksas nodarbībai. Mana 15-gadniece pamēģināja, patika un radās iespaids, ka būtu vērtīgi, bet tomēr ne tik ļoti, lai maksātu to ko tas maksā. Varēja saprast, ka trenē atmiņu uz asociācijām, piem.tajā nodarbībā mācīja korejiešu alfabētu (kur burti zīmējās secīgi izrietot viens no otra un pēc loģikas). Par laimi vai nelaimi, manējā to alfabētu jau zināja tāpēc laikam nosecināja, ka neko jaunu viņa tur neapgūs. Katrā ziņā meitene, kas vadīja nodarbību bija jauka. Arī pēc tam kad darbiniece pārzvanīja, lai uzjautātu vai turpināsim un saņēma atteikumu, nekāda pierunāšana nesekoja, viss bija neuzbāzīgi un savstarpēji laipni. Tātad, pēc Herbalife tipa neizskatīj'ās

Kuģim, kurš nezin savu mērķi, neviens vējš nav ceļavējš

sakii

Eksistencialas_skumjas
Cik maksā viens kurss? Pieñemu, ka daudz, ja mājaslapā nenorāda mācību maksu.

"Mums" bija bezmaksas nodarbība. Viena nodarbība maksā nepilnus 11 eur, vienā kursā 24 nodarbības (jeb 3 mēneši). Summa nav maza. Ja rēķina, cik vienā mēnesī, tad neliekas tik briesmīgi daudz.

Iepazīšanās nodarbība bija interesanta, bērnam patika. Manam bērnam ir nopietnas problēmas ar mācīšanās disciplīnu, motivāciju, intereses trūkumu, tāpēc interesējos.

Iepazīšanās nodarbībā bija tādi laifhaki matemātikā, kādus es savulaik bērnībā, mācību procesā bija atkodusi pati. Nekā pārdabiska.

Vēl padomāšu.

Eksistencialas_skumjas
Paldies par komentāru.

Deizy

Eksistencialas_skumjas
piedošanu par offtopiku, bet nespēju atturēties pajautāt, kā tas sanācis, ka meita zin korejiešu alfabētu? Jūtos patiesi ieintreēgēta

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

Lija

Man nejautāja, bet mani uzrunāja. Manējā arī zina korejiešu alfabētu. Jo fano par k-pop un šo to pamācās dažādās interneta programmās.

Deizy

Lija
Forśi, ka tàda interese. Mazliet sàku saprast valodu, bet alfabèts pagaidàm atbaida. Bûs jàsanemas. Paskatijos to smartwill, pagaidàm viss tikai online. Interesantàk bûtu, ja atlautu klàtienè. Man ari bèrns, kuram màcîbàs paśreiz galîgi śvaki

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

Eksistencialas_skumjas

Deizy
Viņa ir kvēls K-pop (korejiešu pops, kas ietver dažādus mūzikas un deju stilus) fans. Var runāt par to no rīta līdz vakaram un tad nu pašmācības ceļā ir apgūts gan alfabēts ar visu izrunu, gan šo to jau saprot no valodas, orientējas korejiešu kultūrā, tradīcijās, zin daudz arī par D-korejas un Z-korejas attiecībām, to kas notiek šobrīd, dzīvesstils u.tml. Ceru, ka pāries Vai ja nē, tad saku, ka jāstudē tālāk pa to līniju un jābrauc uz Koreju. Bet to nē, jo zinot tik daudz, viņa saka, ka negribētu ļaut saviem bērniem tur augt - jo uz viņiem ir milzu spiediens gan mācībās, gan citos sasniegumos. Bet to tad var arī redzēt rezultātos jebkurā jomā. Tiešām offtopiks

Papildināts 21.05.2021 10:49:

Lija
Nu re, mums līdzīgi. Jā, tagad tā interese tiešām ir, īpaši tiem, kas paši dejo, piemēram, jo Rīgā ir arī deju studija, kas orientēta tieši k-pop stilistikā un tad jau rodas arī dziļāka interese.

Kuģim, kurš nezin savu mērķi, neviens vējš nav ceļavējš

Tagad tik daudz meitenes fano par K pop, ka korejiešu valodā runā daudzas. Manējā ar draudzeni pat var sarunāties diezgan labi. Skatās arī korejiešu lubenes - seriālus 10 sērijās, kur pēdējā sērijā viena īsa bučiņa. Nekādas fiziskas mīlas izpausmes netiek pieļautas. Korejieši ir ļoti tikumīgi.

Charly

Aloja

Iepazīšanās nodarbībā bija tādi laifhaki matemātikā, kādus es savulaik bērnībā, mācību procesā bija atkodusi pati.

Vari minēt kādu piemēru?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419153