Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HIPERTIREOZE JEB VAIROGDZIEDZERA PASTIPRINĀTA DARBĪBA

vento

vento

Ir kādai diagnoze hipertireoze? Interesē pieredze ārstēšanā, cik ātri iedarbojās zāles, alternatīvas zālēm, kas palīdzētu savest vairogdziedzeri savest kārtībā. Un vai vispār to iespējams izdarīt vai āŗī uz zālēm visu turpmāko laiku. I...nets ir izrakāts no viena gala līdz otram, interesē reāla pieredze.

lunatka

To nosaka hipertireozes iemesls. Visi ārstēšanas protokoli ir standartizēti.

Man bija,dzēru tyrozolu katru rītu,kadus gadus 5,līdz tomēr izgrieza vienu pusi,kurā bija nesmuki mezgli kuri lika pastiprināti darboties v.dziedzerim.

vento

Adzaaa
Bija kādas blaknes no Tyrozola, svars, kas cits?

vento ar svaru pa lielam viss bija kārtībā,bet man no tyrozola bija pazemināti leikocīti asinīs ilgstoši.Vasarā dzēru 10mg,pa ziemu 5mg,nedod Dievs krita uz tiem 0.005,tās bija briesmīgas sajūtas,nekā dzert tyrozolu.

vento

Adzaaa

Kā izpaudās tās briesmīgās sajūtas?

vento

Un varbūt kāds var pateikt, kā ar vakcinēšanos pret Covidu, endokrinologs ir pret, bet viņa neatzīst vakcināciju pret Covid kā tādu.

lunatka

Vento,

Var un vajag vakcinēties.

vento Nenormālā karstuma sajūta,bezspēks,svīšana,sirds pārsitieni,nervozums,trauksme,roku trīce.

Ozolzīle

Man pēc potes sākās tireotoksikoze. Un TSH nokrita uz 0.006 . Sākumā par endokrinologa teikto, ka pie vainas antivielas, iesmēju, bet atnākot mājās un pameklējot googlē, atradu, ka diemžēl, ta arī ir.

Jau mēnesi dzeru mazāku tiroksīna devu, bet jūtos tik un tā slikti. Vēl būs otra pote no kuras sekām baidos.

Papildināts 29.05.2021 09:00:

116 lpp 16.4 https://www.rsu.lv/sites/default/files/imce/Projekti/covid_19_rekomendacijas_marts_2021.pdf

Papildināts 29.05.2021 09:03:

Te ir tikai viens un latviski. Ja lasat citās valodās, tad apstiprinošu info var atrast daudz.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419185