Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HIPERTIREOZE JEB VAIROGDZIEDZERA PASTIPRINĀTA DARBĪBA

vento

vento

Ozolzīle

Pēc kuras potes?

Nu man var būt tikai saasinājums no potes., problēma jau ir... Bet par šo lasīju.

Parunāšos ar vēl vienu endokrinologu, tad jau manīs. Esmu tikai mēnesi uz zālēm, ir vēl brīžam sirdsklauves, bet visumā jūtos labi.

vento, man ir hipertireoze. Esmu vakcinējusies ar Astra Zenec 1.vakcīnu. 2.vakcīna vēl priekšā. Vienīgā reakcija uz vakcīnu bija galvas sāpes nākošajā dienā pēc potes. VDZ lietoju thyrozolu. Lietoju kādus 5 gadus, līdz orbitopātijas dēļ tiku pie solu- medrola lielās devās. Pēc tam 3 gadus dzīvoju laimīgi bez zālēm, bet nu jau pusi gada lietoju atkal thyrozolu, jo atkal VDZ TSH bija 0,008. Ir VDZ mezgli, kurus kontrolēju USG. Jūtos diezgan slikti.

Papildināts 01.06.2021 19:30:

Ozolzīle, tiroksīns vai tad tieši nav VDZ darbības paātrināšanai? Ja jau Tev TSH 0,006, tad tiroksīns taču vēl pastiprina VDZ darbību.

Ozolzīle

UnanU
Man ir pilnībā izoperēts. Tiroksīns ir dienišķā deva, kas bija noregulēta un nav bijuši nekādi sarežģījumi daudzu gadu garumā. Martā taisīju kārtējo pārbaudi un bija norma, bet pēc potes (AZ) sākās drausmas , ka nesapratu, kas ar mani notiek. Tās vairs nebija tikai galvassāpes vai drudzis vienu nakti pēc potes. Tas bija pilnīgs piii un murgs.

Aizgāju pie endokrinologa un tas lika vēlreiz uztaisīt analīzes, kur ļoti īsā laikā viss mans stabili esošais TSH bija nobraucis lejā. Kad teica, ka tas viss no antivielām, neticēju. Teica, ka daudziem pacientiem tādas sekas.

Pašlaik man deva ir samazināta, jo pavisam pārtraukt arī nedrīkst. Diezgan sarežģīti tas viss. Par otro poti vēl nezinu, jo baigi esmu uz pauzes pašsajūtas dēļ.

Papildināts 01.06.2021 21:38:

vento
Viss kā Adzaaa raksta, identiski un TIK izteikti, ka jau katru rītu priecājies pamosties. Vakari un naktis ir ļoti smagas.

Pieļauju, ka ja tas tiroksīns lēni, kamēr uzņem normu, tad tikpat lēni arī organisms attīrās un tas ir grūtākais.

Salasījis par mirdzaritmiju un ļoti nobijos, jo tā sirds trīsuļošana naktīs ir nevis kā pie strauja pulsa, bet ... pat nevaru aprakstīt, liekas, ka svešķermenis krūtīs vibrē un dobj.

Ozolzīle, paldies, sapratu tagad. Saka jau, ka AZ tā 1.pote ir tā trakākā. Tu mani gan nedaudz nobiedēji, jo arī man vēl 2.pote tikai būs. Labi, ka es neko nezināju pirms 1.

Enitsirk13

Palasīju un domaju labi, ka to pēc potēm lasu. Būtu pārstressojusies iepriekš.

Man bija šāda diagnoze, bet tas saistīts ar grūtniecību. Aptuveni pirms gada sanāk atklāja, jo es neēdu 2 nedēļas un visu laiku vēmu arī no ūdens. Slimnīcā uztaisīja analīzes un aizsūtīja steidzami pie endokrinologa TSH man bija 0, 008 Endokrinologs izrakstīja zāles propycil un tad ap septembrī rādītāji bija jau normā un pašsajūta arī.

vento

lunatka
Nu pie pirmās potes tiku, lai gan viens endo 100% pret, otrs 100% par. Līdz trešajam endo, kurš izšķirtu, netiku, izlēmu pati, jūtos labi, nez kā būs pēc otrās .

Adzaaa

Jā, leikocīti arī man krītās, endo tik noteica, ka tā mēdzot būt.

DEZdemona

Pēc pirmā bērna man vairogdz.sagāja šķērsām un bija jādzer tyrozols. Lika pārtraukt mazo barot, lai varu dzert zāles. Zāles dzēru kādus 2 gadus, tad pārtraucu jo plānoju grūtniecību. Pēc otrās grūtniecības viss ir ideāli, pēc trešās - arī. Vairs problēmas ar vairogdz.nav, zāles nedzeru, tik kontrolē ģ.ā. vairogdz.rādītājus.

Pa vidu nomainīju dr.Stradiņos, jo ar pirmo biju neapmierināta. Izrādās ka viņa pat manā kartiņā ne analīzes, neko citu nav maz ierakstījusi. Pēc viņas "darba" kartiņa ir tukša un izskatās ka vispār vairogdz.problēmas man nav bijušas. Esmu dusmīga par šādu dr.attieksmi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419185