Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

jautājums meiteņu mammām

puksis1234

Labdien,

vai lūdzu kāda mamma ir saskārusies, ka astoņgadīgai meitenītei veidojas kaunuma apmatojums?

Manai nepilnu gadu vecajai meitiņai ir gaišas spalviņas.

Man pašai mēnešreizes sākās 11 gadu vecumā, neatceros, bet gan jau kkads apmatojums bij jau pirms tam

lunatka

Jāapmeklē bērnu endokrinologs drošības pēc.

Vecākajai apmēram tā arī bija un menstruācijas sākās 10 gados. Mazajai tūlīt 8, gaidu līdzīgu scenāriju, pārāk nesatraucos, savā ziņā priecājos par agrīnu pubertāti, jo mana 14gadniece nu jau kļuvusi pat ļoti runājama un sakarīga - trakākais periods šķiet garām un atrasta kopīga pusaudzei/jaunietei atbilstoša komunikācija. Tās garastāvokļa maiņas 9-12 gadu vecumā bija baisas, jo šķita, ka bērns pats reāli nesaprot, kas ar viņu notiek...

Jana_07

puksis1234
Bet vai tas nav tas vecums, kad visām veidojas? Man liekas man un draudzenēm tieši 8-9 gadu vecumā sāka parādīties

Indza

Bet vai tas nav tas vecums, kad visām veidojas?
8 gadi tomēr šķiet ļoti agri, es arī brīnītos. Manai astoņgadniecei vēl nav sācis veidoties apmatojums.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Kukazhaa

Man liekas man un draudzenēm tieši 8-9 gadu vecumā sāka parādīties
tas ir agri. Parasti tas notiek "lielaam" meiteneem, garaakaam, plataakaam par lielaako tiesu vienaudzu, biezhi naak veel liekais svars klaat. Mr saakas paaris gadi peec apmatojuma paraadiishanaas... parasti ap 12-14 gadiem. taapat arii svaram ir noziime.

Kukazhaa
Par šo piekrītu, man abas meitas augumā stipri virs vidējā, bet nav apaļīgas - vienkārši visi ģimenē esam gari. Mana 7gadniece šobrīd 145 cm/36 kg un jau 36.izmērs apaviem.

Kukazhaa

Emilya

Mana 12 gadiigaa ir apt 148cm un 36kg... saak tagad apmatojums vispaar paraadiities.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419209