Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvesveids,kas palīdz novājēt. Maratoni, projekti etc.

Muskuss

Man ir psiho problēma. Jau piedalos vairākos projektos, maratonos, bet besi uzdzen tā trakā ņemšanās ar virtuves svariem.Finālā liela daļa ēdienu tiek salikti trauciņos un sastumti ledusskapī, jo visu nevar izmantot.Teikšu godīgi, man vispār riebjas gatavot, daru to,tāpēc,ka vajag ēst un gribas arī veselīgi,lai būtu rezultāts.Ko gribu? Reālus padomus, ieteikumus,kurā projektā nav mežonīgi daudz jāgatavo, jāsver burtiski pa gramiem(man vieglāk saprast viens burkāns, nevis 60 g burkāns) un nav jāgatavo katru dienu, bet to var darīt apmēram reizi 3-4 dienās.Šobrīd mana ņemšanās(nedēļu esmu vienā projektā) nav devusi vēl nekādus rezultātus, izņemot beigtus nervus. Ja ievēroju visu pēc plāna, tad puse no tā negaršo un vienkārši lido miskastē. Tad nu aizvietoju ar ko var un kas nekaitē.

Lūdzu Jūsu TOP tievēšanas projektus?

Viss iespējams,

Martins Bidins Nutrition,

Anna Junga Nutrition,

Ēd un sporto,

Monacofit,

Slimride,

Ketodiēta.

Kādi vēl?

Kukazhaa

Muskuss
tad puse no tā negaršo un vienkārši lido miskastē.
nu re... dieeta darbojas

es ar nevaru neko taadu iztureet. gribu eest ko un cik gribu. zinu cik man nedeeljaa jaaskrien, intensiivi jaadarbojas, lai tas taa tureetos. kkal skaitiishana... reizeem uzmetu aci, noshausminos, izriju visu saldeejumu (ben& jerry , chocolatechipdoubleswirlcaramelbrezelcookies)... un eju paskriet nakamajaa dienaa Bet labaak neskatiities. Es eedu ljoti maz maizi, makaronus, desas untaml. Needu vistu, nav mans. Ljoti maz un reti augljus, neprasaas. ja prasaas nopeerku ko gribu: apeedu kilo zemenes puskilo mellenes, noskaloju ar litru apelsiinu sulu.. un uz menesi miers Paljaujos uz to ka mans organisms zin ko grib. Un reti noraujas. Parasti uz pms: ar saldeejumu, chipsu un taml orghijaam. bet nu.. delej ta anav veerts iespringt. reizeem man sanaak 16:8 intervalfastings, reizeem 12:12, eedu kad gribas.

Bet jaa.. svariigaakais ir apjeegt cik daudz intensiivu kustiibu vajag, lai svars tureetos, kristu. Man taas ir ap 150min nedeeljaa. ja vairaak, tad kriit svars.

Papildināts 16.05.2021 16:31:

tagad man divi skreejieni paredzeeti... nu 3 isteniibaa, juulijbeigaas 14,7km, augusta beigaas 15km un pusmaratons oktobrii. Motivaacijai. Un forshi kreklinji ar buus. Vismaz divos no vinjiem, treshajaa ceru uz zekjiiteem Mani tas motivee i savaakties, i skriet iet, i darboties.

Kukazhaa
Es no tām, kam sports uz Jūs... Skriet nepatīk, varu lēnām pastaigāties, tādi kardiotreniņi arī neiet pie sirds. Saprotams, kustībām jābūt, bet manā gadījumā tā noteikti nebūs intensīva sportošana trīs reiz nedēļā.

Papildināts 16.05.2021 16:32:

Es reiz piedalījos kautkādā skriešanā, kur bij 5 km jāskrien. Stundu skrēju,domāju-galus atdošu. Jā krekliņi bij forši. Bet sapratu,ka skriet nav mans.

Kukazhaa

Muskuss
atrodi intensiivu kustiibu kas tev patiik: orienteeshanaas? velo? peldeet? badmintons, frisbijs utt utjp... grupaa, vienai pashai... tas ir visvieglaakais celsj, nebesoties par kkal, virtuves svariem utt.

Muskuss
Akkkkunks. Keto ir ļoti neveselīga, aizmirsti. Pirms laika saņemos nomest svaru, neēdu saldumus, nedzeru latti, utjp. Tas man nenācās grūti. Dabūju nost 1 izmēru. Drusku nometu, vajadzētu šovasar atkal. Man nav ideālā svara, lielāks, bet nejūtos slikti ar to. Visiem nav jābūt 90-60-90. Drusku iesākuma skaitīju kalorijas, bet ar laiku jau zina, cik kur ir. Man negaršo treknie saldējumi, kūkas, saldie dzērieni, vienā mierā iztieku bez. Ļoti labi palīdzēja šarko dušas, eju vingrot un 2x ned garos gabalus prieka pēc ātrā solī. Tās histēriskās svēršanas un ledusskapja apstāvēšanas ir slimīgas, nafig. Labi jūtos savā svarā un izmērā; un ja kādam tas liekas par lielu, tā ir viņa problēma. Man ir standartdžinsenes, ja tās paknapas, kaut ko izslēdzu - nu tur vīnu vai riekstus. Pie mazāka svara vajadzētu jaunu garderobi, nu nafig.

Paljaujos uz to ka mans organisms zin ko grib.

Pie šādas paļaušanās es pārtiktu no končām, kūkām un gaļas.Un galvenais,lai ēdiens jau būtu gatavs un man nav jāgatavo.

Papildināts 16.05.2021 16:35:

Kukazhaa
Ja godīgi, man no sporta nepatīk nekas. Knapi izeju pastaigās, jo tās ir obligātas-ar suni.

Papildināts 16.05.2021 16:37:

serpieri
Uzņēmu pāris savas bildes no sāniem, izskatās vienkārši traki. Nē. man nav 120 kg, bet uz manu īso augumu arī tas svars,kas man ir-daudz pa daudz.

Palīdz novājēt intensīva mājas kopšana. Mazgāt logus, grīdas.. un prieks par padarīto un nav sajūta, ka bezjēdzīgi bizoju apkārt.

Man negaršo treknie saldējumi, kūkas,

Es no tā varētu pārtikt caurām dienām,ja sev atļautu.Vīrs no manis slēpj koncu kastes, jo es kā uzmetos,tā kaste pa vakaru cauri.

Danica

Lūdzu Jūsu TOP tievēšanas projektus?
Stress

Neturi mājās nekādus saldumus, būs vieglāk atturēties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419217