Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvesveids,kas palīdz novājēt. Maratoni, projekti etc.

Muskuss

Rudā_
Nu katru dienu taču logus un grīdas nemazgāsi? Ir man tā rotrējošā birste, kur nav jālokās, spainī izgriez un miers

Papildināts 16.05.2021 16:41:

Danica
Stress

Es stresa ietekmē atkal ēdu, daudz ēdu un ik pa brīdim tik kautko stumju māgā.

Papildināts 16.05.2021 16:42:

Rudā_
Neturu jau arī. Taču ja kāds uzdāvina, noriju uzreiz. Domāju varbūt diabēts. Pārbaudījos, nav.

Nu vnk neēd tas končas. Nesāc vnk. Es neēdu arī nekādu veikalā pirktu gaļu, desas, cūkgaļu kādus 5 gadus neēdu vispār. No olbaltumvielām ēdu teļa vai brieža gaļu vai vistu, visbiežāk zivi, daudz piena produktus. Ja olbaltumvielas ir diezgan, negribas saldumus. Bet ja baigi gribas, tā 1 konča neko nemainīs. Bet man reti, kura garšo. Bet es tikai turu sevi savā iedomātajā rāmī, lielāks svars man ir apgrūtinošs, pie mazāka dibens paliek pārāk plakans. Noteikti kaut kādi uztura guru man mestos virsū un liktu nomest vismaz 10 kg.

Sporta pēc var nopirkt tvaika birsti. Un tad šrubēt visu māju. Forši, svaigi un nekādu zāli nevajag. 2× nedēļā. Ja tā enerğiski tai lietai pieiet diezgan labi var izkustēties.

Kas man uznāk briesmīgi veselīgas ēšanas epizodes, ēdu apm. tā: aplietas auzu pārslas ar augļiem; bezlaktozes biezpiens (jo viņš nav sauss) ar bezpiedevu jogurtu, kulinārijas biezpiens ar kanēli vai pašas ievārījumu, svaigi dārzeņi ar garnelēm/ lasi/ stirnu un drusku pesto, jebkādi svaigi dārzeņu salāti ar avokado vai riekstu eļļu (drusku); dārzeņu zupas, frikadeļu (liesa gaļa) zupas etc. Bet es neesmu etalons un katram savs ceļš jāatrod.

serpieri
Končas neēdu(tūlīt būs 2 ned),

Gaļa garšo jebkāda, varbūt jērs nevisai, jo specifisks. Cūkgaļa garšo ļoti, bet nu skaitoties trekna(bet man tieši kakla karbonāde ļoto ļoti garšo).Liellops-fileja, bet tās ne vienmēr var dabūt. Vista, tītars, retāk, jo sevišķi filejas neiet pie sirds, man tās šķiet sausas. Zivis-tikai jūras, upes zivīm dūņu piegarša un asakas.Cenšos pirkt ne veikalā, bet šad tad vīrs atnes no veikala un ja vēl pats uzcep-tad ekstāze.

Praktiski neēdu kartupeļus, griķus, rīsus un makaronus. Putras neiet pie sirds,ja nu pa retam kādu auzu putru brokastīs.

Nevaru ciest tvaicētus vai vārītus dārzeņus.kirbis, biete pie neēdamajiem. Kālis,rācenis tāpat. Lsabprātāk ēstu tikai burkānu kāpostu salātus,kas sataisīti svaigi ar etiķi un eļļu vai balzamiko.

Papildināts 16.05.2021 17:05:

Rudā_
Zāle man neder, pamēģināju, galīgi tas grupu sports nav mans.Tā vietā labāk pastaiga ar suni.

Papildināts 16.05.2021 17:08:

serpieri
Vot nesen pamēģināju liellopa zupu(frikadeles), nu jopcik-sausas, cūkgaļai sulīgākas. Saprotu neveselīgi, bet garšo.Nu labi ūdeni cenšos vismaz 3 litrus izdzert.Saka, ūdens noņem apetīti-nekā, es atkal gaidu savu ēdienreizi.

Nu kā frikadeles var būt sausas? Šķidrumā taču vāri.

Papildināts 16.05.2021 17:13:

Cūku es neēdu nevis tāpēc, ka trekna, bet man riebjas doma par to, ar ko to lopu baro. Attiecīgi visas desas/ veikala šķiņķi etc.

serpieri
Pati gaļas konsistence sausa.Tas pats ar vistas fileju, pamēģini izvārīt, būs sausas, kaut šķidrumā vāri.

Papildināts 16.05.2021 17:15:

Nu desas un cīsiņus no veikla ļoti sen jau neēdu. Pa retam vīrs dabū kupātus-tie gan man garšo.

Kukazhaa

Nu Seezhot, rijot un d**** svars nost Nenaaks. Ceru ka tas tev skaidrs??

Jauc llopu ar cuuku frikadeleem, kotleteem...

Papildināts 16.05.2021 17:25:

Taisi Zupas. Grikji ir labi. Prosa..

Man topaa ir taljie lapu salaati ar... ceptu zivi, karbonaadi, shniceli, tomaati utt utjp. Dressings balsamico un bik ellja.

Kukazhaa
Nuja,tāpēc gribas ēst tā lai ir veselīgi un garšīgi.

Papildināts 16.05.2021 17:27:

Grikji ir labi. Prosa..

Neēdu-negaršo. Laikam bērnībā atēdos visas tās putras.

Alija

Man tā liekas, ka šī konkrētā tēma - svars, ēdiens, slinkums, konkrētās autores izpildījumā ir apspriesta ne vienu reizi vien. Secinājums gan vienmēr viens - ja neko negribas darīt un neko negribas mainīt, nekas arī nekad nemainīsies.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419217