Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvesveids,kas palīdz novājēt. Maratoni, projekti etc.

Muskuss

Alija
Es jau mēģinu mainīt.Tikai katru reizi noraušanās. Es labprāt atrastu dzīvesveidu ēšanā,kas tiešām garšo, ir ērti pagatavojams, neaizņem daudz laika un ir veselīgs. It sevišķi,ja neesi draugos ar sportu un intensīviem treniņiem.

Alija

Bet neviens tev jaunus padomus iedot nevarēs. Nav iespējams izdomāt jaunu velosipēdu - vai nu mazāk un liesāk jāēd, vai vairak jākustās. Proporcijas šīm izvēlēm var mainīties, bet pamatprincips ir nemainīgs.

Es nekad neiesaitos akcijās, kurās jāgatavo īpaši ēdieni, jo zinu, ka to nedarīšu. Pat nav vērts mēģināt.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Gaļas sausums pagatavotai lielā mērā ir atkarīgs no pagatvaošanas veida, piem, vistas fileju garšvielu ūdenī uzvāri, pavāri burtiski 3 minūtes un ņem nost, lai tālāk gatavojas karstajā ūdenī, būs sulīga.

Un nekad nebūs tā, ka varēsi ēst saldumus un visu kas garšo un ne no kā neatteikties, ja vēlies notievēt.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Alija
Es nekad neiesaitos akcijās

Draudzene 15 kg ar šitādām akcijām nometa. Es izmēģināju ļoti daydz, iesjaitot vairākus uztura speciālistus. Taču tikko man piedāvā ēst biešu zupu, tā viss vairs neko negribu. Nu kāpēc viss veselīgais ir tik negaršīgs?

Negribi gatavot - ņem šo http://healthybox.lv/

Papildināts 16.05.2021 17:44:

Muskuss
Nu kāpēc viss veselīgais ir tik negaršīgs?
Tāpēc, ka esi pieradusi ēst saldumu un sāli kaudzēm + dažus E, kas ir gatavos produktos un veicina vēlmi ēst un ēst.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pece
Nu bet vistas filejas vietā taču var ņemt piemēram citas vistas daļas(bez ādas).Unb kāpēc gaļa vispār būtu jāvāra(ja vien nav runa par zupu). Garšīgāk taču,kad uzcep, sagrillē.

Patricia L

Muskuss
Kā, lai saka, pie "negaršīgā" ēdiena ir jāpierod. Sabojāta garšas izjūta. Piemēram, ir pagatavots ēdiens - nu tur zaļie salāti, cepaškrāsnī gaļa, dārzeņi utml. Kopumā nesanāk baigi diētiski, bet normāli. Ar garšu, pat sāls ir. Mans vīrs paņem un to visu pārlej ar majonēzi/kečupu/citām mērcēm. Bez tiem saka, ka bezgaršīgi. Nu kā. Pamazām atradinās. Tāpat zupa bez krējuma tik pat garšīga, bez maizes arī. Man, piemēram, grūti sagaršot kafiju bez cukura. Samazinu devu, gan jau nonākšu arī līdz bez cukura.

Nekad neievēroju diētas, nevis, ka negaršotu piedāvātais, bet tas man rada stresu - skaitīt, svērt, noteikti produkti un pagatavošanas veidi.

Formula ir vienkārša - jāpatērē vairāk kalorijas nekā uzņem. Ja ar kustībām esi uz Jūs, tad Tev vienkārši jāēd maz.

Šoziem atradu jaunu sportošanas veidu - āra treniņi trenera pavadībā - spēka vingrojumi, spēles, paskriet utt.. Bet viss ar mēru un man sāk iepatikties. 2 reizes nedēļā, plus tagad teniss ārā, plus staigāt un velo brīvajā laikā. Formas uzlabojušās, zaudēts gan 1-2 kg. Ēdu visa veida gaļu, arī kotletes ar zaļajiem salātiem. Vai omleti, vai sendviču ar avokadu, tomātu, olu. Fufelis ar tām 100 ēdienreizēm dienā. Es pirmo reizi ēdu pusdienas un tad vakariņas. Ja pa vidu kaut ko, tad smūtiju, banānu, vārītu olu. Ciemos un šašlikos ēdu visu. Šodien svētdiena un rabarbermaize svēta lieta.

Un nepērc tās konfektes. Man, ja būs mājās, arī noēdīšu visas. Bet pati nepērku. Dārgi

Alija

Biežu zupa, garšvielās vārīta vistas fileja, jebkādi salāti, jebkuri dārzeņi - tas viss ir garšīg.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

pece
Sāli nelietoju. Jo tas tiešām ir slēptā veidā. Bet tas nenozīmē,ka ēdu tikai fāstfūdus vai pārtieku no hesīša.Man tās uzpūstās bulkas negaršo(maizi arī neēdu).

Muskuss
Es arī no saldumu atkarīgajiem. Un pilnībā no tiem atteikties nav manos spēkos. Taču, skaitot kalorijas (MyFitnessPal esmu uzstādījusi vēlamo svara zudumu 200 g nedēļā) (un cenšoties vismaz divas dienas nedēļā tiešām atļauto skaitu nepārkāpt ne par gramu) un konsekventi katru dienu izdzenot sevi no mājas kopā ar suni 10 000 soļu garā pastaigā, četru mēnešu laikā esmu bez īpašām pūlēm atbrīvojusies no 4 kg. Tiešām nedomāju, ka tas būs tik viegli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419217