Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvesveids,kas palīdz novājēt. Maratoni, projekti etc.

Muskuss

Alija
Nu man negaršo.Katram savas garšas nianses.

Man garšo cepta gaļa, ja uz grila, vispār ideāli. Dārzeņi-kāposts, burkāns, redīss. Aukstā zupa. Loki,dilles.Sīpoli. ķiploki.

Papildināts 16.05.2021 17:52:

Patricia L
Es pa retam, izbraucu kādu apli ar ričuku, bet arī ne tādā ;atrā tempā, bet mierīgi lūrot pa sāniem. Ar suni man pastaigas trīs reiz dienā, 10 K soļi pat vairāk sanāk, bet tas jau nav aktīvs treniņš.

Papildināts 16.05.2021 17:55:

Monday
Šobrīd esmu nedē'lu vienā projektā. Tur nav baigi daudz jāsporto, pietiek staigāt, bet galvenais uzsvars likts uz uzturu un ēšanas starplaikiem. Man patīk,ja visu var ātri sagatavot, a te mērces, kūkas, kur to vien dari,kā visu dienu pavadi pie plīts.

Aa, es bieži neēdu brokastis, tikai melnu kafiju. Neprasās. Ēst sāk gribēties ap 14.00, tad uzedu vai nu tur biezpienu vai salātus ar garneli. Un kad atnāku mājas ap 18, ēdu silto, piem. zupu vai dārzeņu sautējumu vai kas nu ir. Vajadzētu būt otrādi, silto pusdienās, bet darba kafejnīcā man nekas, nekas negaršo. Kopumā jau būtiski ir kopējais kaloriju skaits dienas griezumā. Vājais punkts vismaz man ir uzkodas, nu tur sieriņšavai rieksti (ļoti garšo), vai banāns vakarā.

Papildināts 16.05.2021 18:02:

Sieriņš- es domāju parasto sieru, nevis kāruma biezpiena. Nevar nez Kpc tekstā ielabot

Papildināts 16.05.2021 18:03:

Un vajadzētu to vīnu izskaust, bet nu gribas. Tā 1 glāze.

Papildināts 16.05.2021 18:04:

Visgrūtākais (man) ir neēst ēšanas pēc, vai kompānijas pēc. Iemācīties ēst, kad esi izsalcis.

serpieri
Es brokastis vispār neēdu, tik balta kafija ar medu.Pusdienas ēdu darbā, kur ēdu to, ko dod(pērku).Pirms maratona.

Tagad mēģinu dabūt kuņģī brokastis jau 7.

Muskuss
Ar suni ej ātrā tempā, tā lai nosvīst mugura. Kur problēma? Visvienkāršāk to izdarīt sliktā laikā, mājupceļā. Tad nav prātā ošņāšanās un teritorijas iezīmēšana, dipadu/ dapadu uz mājām.

Papildināts 16.05.2021 18:08:

Muskuss
Tad tas nav Tev. Ar varu neko sevī nevajag iespiest. Fuj, ja man būtu 7 jāēd, nu varbūt, ja grāvji būtu jārok. Man darbs ar smadzeni, tur pietiek ar melnu kafiju.

Patricia L

Muskuss
Tu māni sevi un/vai mūs?! Pēc Tevis rakstītā sanāk, ka tā uzdāvinātā konfekškaste Tavs lielākais grēks. Brokastis neēd, sāli nē, cukuru nē, maizi nē, fastfudu nē utt., 10tkst. soļus nostaigā. No kurienes tad tas liekais svars? Vai arī nav nekāds liekais svars?!!

serpieri
Eju jau ātri. Sunim gan tāds temps nevisai.

Viens spečuks teica,ka varot ēst arī vienreiz dienā, nu tas man pa skarbu. Man ap 11-12 ir jau pusdienas. Tad 15-16 kautkas mājās un lielā ēšana vakarā.It sevišķi,ja bijusi fiziska slodze-vāks tad ne apetīte! Visu var apēst!

Papildināts 16.05.2021 18:15:

Patricia L
Liekais svars protams ir, vismaz 10 kg.(160-78).

Ne jau viena konfekškaste, bet viss saldais, kur ko var dabūt, uzcienā, atved, iedod utt.Pati nepērku.

Martins Bidins Nutrition. Iesaku. Viņš sakārtos galvu. Cilvēkam ir jāēd un ēdienreizē jāapēd viss, kas ķermenim vajadzīgs: olbaltumvielas, minerālvielas un arī ogļhidrāti. Visas diētas ir muļķības, jo tad ir visu mūžu jāpaliek uz tās diētas. Mārtiņa projekts nav par tievēšanu, bet par dzīves kvalitātes uzlabošanu. Tad arī svars sakārtojas. Var palasīt viņa lapā. Arī tur ir pietiekami daudz derīgas informācijas. Var ēst visu, tikai ar izpratni. Un pietiek ar 3 ēdienreizēm dienā. Pārējā laikā prāts ir brīvs no ēdiena.

Sniegbaltiite
Izcils variants,ja sagatavo ēdienkarti no tā,kas garšo. Vai atteikties no tā ēdienkartē,kas negaršo.

Tu māni sevi un/vai mūs?! Pēc Tevis rakstītā sanāk, ka tā uzdāvinātā konfekškaste Tavs lielākais grēks. Brokastis neēd, sāli nē, cukuru nē, maizi nē, fastfudu nē utt., 10tkst. soļus nostaigā. No kurienes tad tas liekais svars? Vai arī nav nekāds liekais svars?!!

Pilnigi manas domas. pie tadiem pa lielam veseligiem esanas paradumiem, 5 konfektes neko tur nemaina. vai nu te ir runa par to, ka loti gribas nomest 2 kg , kuri pat nav lieki, bet loti gribas vai ari tada tema paplapasanas pec. Bet vispar, ja negribas neko svert, tad vajag visas porcijas samazinat. edi 5 konfektes diena, sac ar to, ka samazini uz 2 utt . ed to, kas garso, bet ed to maz . visa matematika. Tievs jau var but ari edot ne seviski veseligi.

paradize
Nav runa par 5 končām, bet veselu kasti-lielo kasti! Rafaello kasti, ferrero kasti!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419217