Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvesveids,kas palīdz novājēt. Maratoni, projekti etc.

Muskuss

Franciska2021
Nu bet tajās 8h tu ēd visu, ko gribas vai kā?

Jā, riteņbraukšana reāli laba fiziskā aktivitāte.
Jā. Tas ir mans. Braucu no apmēram aprīļa līdz apmēram oktobrim visur kur vajag. Uz darbu/veikalu utt. Bet svaru gan diemžēl neietekmē.

Barbarra
Ēdu visu. Protams , saprāta robežās. Un galvenais - tajās 16h ir daudz j'dzer ūdens - 2l vismaz.

Franciska2021
Es arī periodiski šo mēģinu, bet tajās 8h laikam tā saēdos, ka mazināt svaru neizdodas. Es tajās 16 pliku kafiju iedzeru no rīta.

adatainis

8/16 fasting + keto. 6 nedēļas - 8kg (starta svars liels). Asins analīzes labas (nupat nodevu, jo ar keto nevar bezgalīgi izklaidēties uz savu galvu). Cukurs ideāls, enerģijas daudz - maijā vidējais soļu skaits dienā: 5800. Strādāju no mājām, tāpēc jāiet ārā ir speciāli.

Katram savs

Barbarra
Nu bet tajās 8h tu ēd visu, ko gribas vai kā?
Kā tad! Protams, ka nē. Es jau gadiem ēdu 16/8, bet nevaru vis ēst, cik lien. Un mūžīgo "lieko" 1 kg arī nekādi nesanāk nomest.

Kamerona

Bet ja nevar visu un cik lien, tad kada jega tai partrauktajai gavesanai?

Katram savs

Kamerona
Bet ja nevar visu un cik lien, tad kada jega tai partrauktajai gavesanai?
Tas nav par tievēšanu. Es to piekopu jau tad, kad to neviens tā nesauca. Tā kā es neēdu brokastis, tad tā arī sanāk - ēdu aptuveni intervālā no 12 līdz 20. Tā kā es vispār esmu badošanās piekritēja, tad šādu ikdienas mikrobadošanos atzīstu par labu esam. - veselībai.

Kamerona

Katram savs
Nu jā, bet daudas tieve tā. Man vienkarsi liekas interesanti kada tam jēga, ja tāpat ir jāierobežo sevi ēšanā. Tad labāk ēd visu dienu ierobežojot porcijas utt.

Tieši kāda jēga tai pārtrauktībai?

Es vnk vienreiz mēģināju, bet man nekas nesanāca. Jo kad beidzot tiku pie ēšanas, tad reāli bija tā ka nespēju vien beigt ēst. Organisms jutās badā laikam. Tas pats ja izlaižu rīta ēdienreizes. Tad vakarā nevaru apstāties. Ja ēdu regulāri, tad tā nav.It kā liekas negribas, bet vajag tik sākt ēst...

Vieglāk ir nēēst vispār. Nopietni. Man tā ir. Varu neest ne galva sap ne energijas trust. Grutak ir partraukt laikā ēdirnreizi. Ēst maz gruti.

Katram savs

Kamerona
Tad labāk ēd visu dienu ierobežojot porcijas utt.

Mēs jau apspriedām, ka dažiem patīk lielas porcijas. Ēdot 2-3 reizes, katra ēdienreize var būt pamatīgāka. (arī ne jau ļoti)

Papildināts 26.05.2021 20:05:

Vieglāk ir nēēst vispār.
Savā ziņā man ir līdzīgi. Īpaši vakaros.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419217