Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērna garums

Burkaans8

sunny droplet

Puika 90 cm, meita 86 cm.

Papildināts 17.05.2021 14:26:

Vēl varu piebilst, ka nav svarīgas nekādas tabulas un konkrēti garumi, bet ir jāseko bērna augšanas dinamikai. Respektīvi pirmajā dzīves gadā bērnam būtu jāizaug 23-28 cm, no 1-3 gadu vecumam gadā jāizaug 7,5-13 cm, No 4 gadu vecuma līdz pubertātei (meitenēm – 11, zēniem – 13 gadu vecumam) bērnam būtu jāaaug vienmērīgā ātrumā 5–6 cm gadā.
Var telefonā nokačāt kādu aplikāciju Kids growing chart, regulāri savadīt iekšā mērījumus un sekot līdzi augšanas līknei. Bērnam būtu +/- jāaug pa vienu un to pašu līkni. Problēma rodas tad, ja bērns sāk braukt pa līknēm mērķtiecīgi uz leju.
Šo es saku kā mamma, kuras bērnam 7 ar pusi gados tika diagnosticēts augšanas hormona deficīts. Un jā, tas ir bērns, kurš mazotnē bija diezgan virs vidējā statistiskā.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Conejito

Burkaans8

Tad tev arī bērns no garajiem.

Burkaans8

Conejito, mēs ar vīru spriedām - vai tiešām gara? Nu, tad jau tā ir. Tāpēc nevarēju saprast, kāpēc citi redzamie tādi maziņi.

Papildināts 17.05.2021 16:50:

MartaSaulite, tad ir tā, ka saka Conejito.

Conejito

Burkaans8
Pēc šīs tabulas sanāk augstāks par vidējo.

https://lv.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=451

Es arī ikdienā redzu, ka manējā ir garāka par vairumu sava vecuma bērnu.

Burkaans8
Nav jēgas par to uztraukties. Es ar pirmo bērnu arī visādi domāju. Bet viss mainās pusaudžu gados. Mazie izaug lieli, un lielie piebremzē ar augšanu. Mana meita bija pie garajām bērnudārzā un skolā, bet galu galā izauga tikai 170cm. Draudzene bija pie īsajiem visu bērnību un pēkšņi ir 176. Jo tēvs ir garš. Bet bērnībā bija tieši otrādi.

Burkaans8

Quercetin, nezinu, vai to var nosaukt par uztraukšanos. Vienkārši gribēju pārliecināties par savu domu un guvu apstiprinājumu.

Tikai 170 cm? Paldies

Burkaans8

Conejito, tomēr gandrīz 90 cm. Nu, tiiiik ātri mazie kunkuļi aug!

Hiacintte

Meita uz gadu bija 72cm, uz 2 gadiem 87cm.

Puika uz gadu bija 83cm, uz diviem gadiem 92cm, trīs 1m, četriem 109cm.

Jaunākais 8m 79 cm.

Ap 80cm.

Lizete

Burkaans8
Uz 18 mēnešiem meita bija 86 cm gara. Piedzima 50 cm

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419227