Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

13 gadnieki un ceļošana

lauvux

lauvux

Kāds ir sapratis, vai minētā vecuma jauniešiem ir iespējas ceļot bez pašizolācijas otrā galā? Ne tādēļ strādaju 2 darbos, lai visu vasaru nosēdētu LV....

Spulgacite

lauvux
Jāskatās konkrētas valsts nosacījumi un iespēju robežās jāpieiet tiem radoši.

Mimene

Šis jautājums arī mums paliek aktuāls,mums ir 9 gadnieks un 2 gadniece. Kad būs pagājušas tās 14 dienas pēc otrās potes,tad arī skatīsimies uz kurieni mēs varētu braukt un kādi ir tās valsts noteikumi.

Tell the world I'm coming home

Indza

Mums arī aktuāli, ir 13gadnieks un 8gadniece. Ļoti gribētu jūlijā, augustā kaut kur aizdoties.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Vai tad tagad ceļojot ES ir jāievēro pašizolacija? Jābūt tak tikai negatīvam testam iebraucot.

Pievienojos. Gribās braukt, bet aizbraukt un bērni sēž karantīnā?!

Daudz kas no valsts atkarīgs. Tūrfirmas tagad piedāvā Turciju, Grieķiju, Bulgāriju. Visur vajag negatīvu testu, un izolācijā nav jāsēž. Man gan jocīgi liekas, ka, ja, piemēram, vecāki sapotēti, tad tie pēc atgriešanās turpina ikdienas gaitas, bet bērnam šobrīd sanāk, ka vajag negatīvu testu pirms atgriešanās un plus vēl 10 dienu pašizolāciju mājās Latvijā. Kaut kā stulbi.

Papildināts 17.05.2021 21:22:

Potētajiem pat negatīvu testu nevajag, tad tikai bērniem.

ziile123

Kur ņēmi info, ka potētajiem negatīvu testu nevajag? Atgriežoties LV vajag!

Komentārs tiek sagatavots elektroniski un tas ir derīgs bez paraksta.

Šobrīd katra valsts arī Eiropā izpildās pa savam, kam pietiek ar negatīvu stestu, kam pašizolāciju. Šeit var aizrakties līdz katras ES valsts oficiālajai lapai https://reopen.europa.eu/en un prasībām.

Šobrīd ir valstis, kur ierodoties negatīvs tests ir vajadzīgs visiem, ir kur mazajiem līdz 2, 6, 12 gadu vecumam, kā nu kur, testu nevajag. Ir valstis kur tests derīgs 24/48/72 stundas.

Bet cerams, ka eiropa izpērsies drīz ar zaļo digitālo sertifikātu un ceļošana tiks atvieglota ES robežās.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

zhanetta
Es rakstu, kā kurā valstī. Gan jau, ka ne visās. Grieķijā, piemēram, nevajag. Es vairāk biju domājusi uzsvēt, ka pusaudžiem vajag pat tad, kad pieaugušajiem nē. Pece jau saiti ielika, kur var papētīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419249