Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Suņu frizēšana

bopa

Gribam aizvest savu Vas meiteni pie friziera- lai kārtīgi izmazgā un galvenais- izķemmē biezo pavilnu, lai nav vasarā tik karsti. Mūspusē ir frizētava, prasa 40-60 eur. Man tas cipars liekas kautkā par lielu. Sunis dzīvo ārā, uz izstādēm nevedam, galvenais būtu kārtīgi nomazgāt un izķemmēt.

Tā ir adekvāta cena? Jeb varat ieteikt kādu frizētavu par zemākām cenām? Rīga, Carnikava, Ādaži.

Nopietni???

Vai Tev maz ir saprasana, cik fiziski gruts ir grumera darbs? Personigi pazistu vairakus - apbrinoju tos cilvekus, kam tas ir patiesam sirdsdarbs, kas ir ar mieru no svesa suna anusa kasit nost tur pusgadu krajusos sudu kamolu, kas ir ar mieru stundam kemmet ara pinkas vai noskut jau savelusos voiloku, acim paverot puspuvusu miesu, kas ir ar mieru likt suves uz savam parkostam rokam, kas ir ar mieru lasit erces nost no jusu milula un iznidet blusu makonus... Autor, tas nav par Tevi, bet tikai iss ieskats grumera ikdiena, lai labak saprastu, cik isteniba gruts ir sis darbs. Ta ka 40e ir adekvata cena. Sameklesi VASu par 20e, piedoma par kvalitati, kas nak lidzi tadai cenai, vai Tu to gribi savam sunim

Tikko manu VAS un retrivera jauktenīti sakopa par 80 Eur un zinu, ka tas bija katra eur vērts! Kaut vai tas, ka viņu frizēja gandrīz 4 stundas!!!!

Arums
Nē. Man nav ne nojausmas, tieši cik smags ir grumera arods, jo nekad ar to neesmu saskārusies.

Bet. Pat ar to, ka mans suns ir āra suns, nekur viņa kažokā un ādā tādas šausmas neredzu. Varbūt tāpēc, ka ēd labu barību un dzīvo laimīgi aktīvu suņa dzīvi. Mums arī nav prasība pēc sterila suņa.

Papildināts 18.05.2021 17:47:

Bet labi. Tagad vismaz zināšu, ka tā ir absoluti normāla cena. Man ar to nav bijusi nekāda saskarsme un tamdēļ jautāju.

Par sakostām rokām. Man nenāktu ne prātā atstāt suni tādai frizierēšanai, ja suns šai procesā kož frizieri. Tas taču nebūtu normāli. Nezinu, vai tas ir jebkādas naudas vērts, ja suns nav valdāms un procesā kož to frizieri.

bopa. Bet vai tad VAS taada iipasa gruumeeshana vispaar ir vajadziiga? Izmazgaat un kaartiigi izkemmeet varat juus pashi..

AuraAura

Es daru pati. Ķēpīgi, bet nekas pārāk traks. Nemazgāju, bet laikā, kad met spalvu, 2× gadā, ķemmēju ar spec ķemmi, intensīvi, vairākas reizes. Uzvelku visvecākās, atstātās drēbes, pēc tam, izmetu.

Aizvedām. Mums izmazgāja un izķrmmēja. Dibens vairs nav savēlies. Bet sunene bija satraukusies par šo padarīšanu. Tuvāk galvai neesot bijis iespējams izfēnot.

Samaksājām 40 eur. Mums teica, ka šo vajadzētu veikt divreiz gadā. Domāju, ka mums visaktuālāk tas būs vasaras sāk, kad met biezo ziemas pavilnu (kā jau āra suns).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419285