Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gultiņa, matracis zīdainim

Marei

Marei

Sveiki!

Vai ir kādas atsauksmes par Ikea gultiņām un matračiem, bēbim?

Vai ir kādi citi ieteikumi no Jūsu pieredzes, ko izvēlēties..

Conejito

Ikea gultiņas manuprāt ir ok. Parasti jau iesaka Guliveru, jo tas ir vienkāršs, lēts, izturīgs. Mēs izskatījām, bet nepaņēmām, jo plānojām likt pie lielās gultas ar noņemtu malu, bet augstumi neatbilda. Guliveram ir 2 iespējamie augstumi.

Savukārt matrači viņiem ir tikai putu. Kas man liekas pilnīgi galīgi garām zīdaiņu matracim. Zīdainim vajag cietu, stabilu, elpojošu. Kokosa šķiedra ir populārākā izvēle šajā ziņā.

Beigās gulta un matracis mums no Yappy. Star gultiņa, jo 3 mums derīgi augstumi un vēlāk ļoti ērti izņemt tās trīs redeles sānā, lai bērns kāpj (un ielikt, kad negribi lai kāpj). Nekas pārdabiski izcils nav, bet stabila, normāla gulta. Matrači viņiem ir labi.

Par Ikea gultiņā ir dzirdētas daudz labas atsauksmes, bet matracīti gan tiešām labāk pirkt kārtīgi cietu, kokosa šķiedru. Ģimenes draugiem bija ļoti nepatīkams atgadījums, kad pa visam mazs bērniņš, ar paaugstinātu tonusu apvēlās ar seju Ikea matracītī. Man grūti komentēt, kā tas viss tur notika, bet izbīlis bija liels

Papildināts 18.05.2021 22:50:

Mums pašiem ir Yappy gultiņa un matracītis, kā jau Conejito minēja, ka ir daudz visādu fīču, bet ja godīgi mēs neko no tā neizmantojam, bet gultiņa ir glīta un diezgan izturīga.

adaata

No saviem 3bērnmammas augstumiem ieteiktu gultiņu ar 3 augstumiem un izņemamām redelēm. Pārējais - materiāls, dizains, cena, ražotājs - pēc tam.

Papildināts 19.05.2021 18:26:

Un kokosa matraci. Ir arī tādi, kam griķi ir vienā pusē un kokoss otrā, arī ne vaina, kad lielāks, pārliek ar mīksto pusi uz aukšu.

Conejito

adaata
Mums lielajai meitai ar vidējo augstumu gāja tā - davai, laižam uz vidējo, izskatās, ka bērns sāk baigi rotēt un slieties četrrāpus. Tās pašas dienas vakarā - eu, laid uz zemāko augstumu, jo izrādās, ka viņa māk arī pievilkties pie malas un uzslieties kājās.

Tā mums vidējais kalpoja 1 diendusu.

Redzēs, kā ies ar meitu nr.2.

adaata

Conejito

Manējie ilgāk nogulēja vidējā augstumā. Bet es nervoza, tiklīdz sāka miegā aktīvi rušināties, liku uz vidējo.

Cik esmu dzirdējusi, mīnuss ikea gultiņām ir tas ka nevar izņemt tās 3 redeles. Man, ir yappi gultiņa un šī funkcija ir ļoti vajadzīga vismaz mums. Es gan yappi neieteiktu- čīkst un grab, nav sajūta, ka kvalitatīva, lai gan nebija lēta. Riteņi arī lido nost, kā stumj gultu. Vizuāli ļoti skaista, bet otrreiz nepirktu. Testētu gan jau troll gultas.

Papildināts 16.06.2021 01:42:

Conejito
Jestrākais tad, kad nolaid uz zemāko augstumu, iemidzini bērnu uz diendusu, sapriecājies par savu ikdienas pauzīti, aizej uz virtuvi,uzvāri virtuvē kafiju un sīkais tev pidungā no mugurpuses

Dzeerveniite

Marei
Man ir ikea matracis. Liekas ok, vēl jovairāk, ka bērns savā gultā neguļ.

adaata

LaasmaV
Troll gultiņas labas - man abas ir atdotas, pirms tam lietotas vairākiem bērniem - viss funkcionē un turas kopā. Ja netraucē mazu zobu pēdas uz gultas malas... ir ļoti ok.

kukainis

Nav jēgas pirkt dārgu matracim zīdainim, kuirš savā gultiņā tik un tā neguļ. Ir daudzas citas lietas ,uz ko lielāka jēga patērēties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419289