Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kling Klang - esam klāt- UZSPIESTĀ vakcinācija

Kundalini

Kundalini

Kling Klang - esam klāt- UZSPIESTĀ vakcinācija, sabiedrības dalīšana 2 daļās

pietrūkst tikai EBREJU DAVIDA zvaigznes - uzšuves

un aizliegts restorāno sēst suņiem, nēģeriem un nevakcinētajiem

Papildināts 19.05.2021 11:20:

Kā raksta ezotēriķi, konspirologi - viss ŠIS KORONAS MARAZMS - bija - lai APMĀNĪTU cilvēkus, ar viltu, bet tagad jau ar varu piespiestu VAKCINĒT nezināmas izcelsmes MĒSLUS

Labāka ir DABISKĀ IMUNITĀTE

Sahadža Joga pasargā no KORONAS VĪRUSIEM UN CITIEM ARĪ

http://zdorovje.weebly.com

Papildināts 19.05.2021 11:22:

Tas ko pirms gada ZĪMOGOJA kā - KONSPI TEORIJAS un vajāja Recheck - TAGAD ĪSTENOJĀS REALITĀTĒ....

Lasiet manu blogu

malacis

Tev sahadža jogas konkurenti maksā par antireklāmu?

Kundalini

paldies dievam, esmu kristiešu grupās, kur kristiesi tomēr AKTĪVI ir pret vakcināciju

Lasiet manu blogu

Resnā Žurka

Nu jā, tās "kristiešu" sektas ar visvisādas savairojušās. Dažās tādi viduslaiki tiek uzturēti sekotāju prātos, ka neko no mūsdienu medicīnas izmantot nedrīkst, pat dzemdētājai jāmirst "dabiski". Reizēm pat šķiet, ka jehovieši saprātīgāki.

PuupoliiC

... kur, Tev konkretna, liek vakcinēties ???

Papildināts 20.05.2021 12:25:

.. kādu laiku apakaļ Cucamonga par šo ņerkstēja,, rakstiju, lai sauc palīgoS,, cālis aizStāvēs savējos, neļaus *piesmiet*... pēc brīža, jau vairs nebija aktuāli ... pašai Cucamonga-i lielijās, ka *izkārtojusi* pareizo vakcīnu, gan sev, gan savējiem !!!!

Pēdējās izmaiņas: PuupoliiC, 20.05.2021 12:43.

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Kundalini

es jau atteicos no savas vakcīnas - piedāvāja 2 mēneši atpakaļ - kā smagi hroniski slimam

Lasiet manu blogu

Resnā Žurka

Plašāk jau laikam nebūs iespējams uzzināt, kas un kā autoru spiež vakcinēties, ja jau varējis no piedāvājuma atteikties

Cucamonga

PuupoliiC
Ehmm, ehmm. Drīkst lūgt precizējumu-kas ir pareizà šprice -AZ ar ko spricejās mana mamma vai Faizers-ar kuru saspricējās vīrs? Par to izkārtošanu pat nekomentēšu-man ģimenes locekli pasi par sevi spējīgi parūpēties.

Papildināts 20.05.2021 15:52:

Par sevi gan varu sacīt, ka man janvarī šķita būtiski sakārtot pareizā nosaukuma šprici, ierakstu. Diemžēl situācija mainījās un izrādījās, ka šprices vārdam nebūs nekādas nozīmes.

He-he-he

cassandra

Nesaprotu kur problma savakcinēties, kā mazi bērni, goda vārds. Izdomā vēl kaut kadas stulbas atmazkas Vai tiešām tic visādam viduslaiku sviestam. 2021. gads bet vēl joprojām tik daudz tumšu cilvēku.

Cucamonga

cassandra
Nē. Netic visādām pasakām. Bet zin, ka viss jaunais prasa aprobāciju un pārbaudi ilgtermiņā. Tāpēc atbalstu špricesanos. Ne savu un savu bērnu.

He-he-he

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419309