Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kling Klang - esam klāt- UZSPIESTĀ vakcinācija

Kundalini

cassandra

Cucamonga
Nu pēc tādas logikas ēst arī nevar. Visu laiku zinatnieki strīdas kas kaitīgs, kas nē, viedokļi regulāri mainās.

Cucamonga

cassandra
Kādas loģikas? Maizes ražošanā, kartupeļu, tomātu audzēšanā... ir kādas jaumodīgas inovācijas?
Kukuruzu neēdu. Atļāvos to tikai Krievijā.

Papildināts 20.05.2021 16:00:

Un es patiesi atbalstu špricēšanos. Ceru vecāki maksimāli daudz vedīs savus bērnus uz dūrienu.

Papildināts 20.05.2021 16:03:

Savu bērnu (bērnus) ceru arī vedisi un šprici. Tad pēc gadiem 3 parunāsim par šo tēmu. Novērojumi, secinajumi. Kontektā ar aktuālo situāciju.

He-he-he

cassandra

Cucamonga
Protams, ka atbalsti. Nevienam negribas ilgstoši dzīvot ierobežojumos. Tomēr pati lietas labā neko darīt negribi bet izmantot citu cilvēku ieguldījumus tikai. Tāpec es esmu par kovid pasēm, tie kas neko nedara, nav pelnījuši to pašu brīvību ko visi pārējie.

Cucamonga

cassandra
Nu tad jau mēs saprotamies. Es arī par Skorbuļpasēm un par savu ieguldijumu tautas špricēšanās esmu ar Skorbuļpsi kabatā

He-he-he

cassandra

Paga, a kas ar kukurūzu? Es edu. Kukurūzā zinātnieki kaut ko atklājuši?

Cucamonga

cassandra
Pārāk daudz kur izmanto ģenētiski modificēto. Tāpēc, ka nezinu kur un kā, tad man vieglāk no šī produkta atteikties, nekā pārbaudīt tā izcelsmi.

He-he-he

cassandra

A, tik vien. Genētiski modicficēts jau ir viss uz šīš planētas, tā ka nesaprotu kāpec par to vispār jādomā.

Cucamonga

cassandra
Nu ja. Es par to nedomāju. izmetu kukurūzu no sava raciona gadus 15 atpakaļ. Un aizmirsu. Bet sarunas par jaunās darbības šprici lika man atcerēties pagātni. Es apskatīšos, kas notiek ar špricētajiem bērniem ilgtermiņā. Man ir tāda iespēja. Un man ir kaudzēm laika izlemt. Ceru, ka Cālī arī daudzas vedīs savus bērnus uz šprici, tad dalīsies iespaidos turpmākos trīs gadu. Tu taču vedīsi?

He-he-he

cassandra

Cucamonga
Man nav nepilngadīgu bērnu. Neviens nav jāved.

Cucamonga

cassandra
Nu žēl, ka tā. Tad jau šī diskusija nebija man auglīga. Gan kāda cita izstāstīs, ka savus bērnus aizvedusi.

He-he-he

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419309