Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kling Klang - esam klāt- UZSPIESTĀ vakcinācija

Kundalini

abcde

Cucamonga
Ja tu pazīsti kādu, kas saistīts ar medicīnu, tad uzjautā, cik daudz pilnīgi jaunu lietu katru gadu ievieš medicīnas praksē. Būsi izbrīnīta.

Cucamonga

abcde
Es ne par ko nebrīnos. Mani viss apmierina, lai jelko noskaidrotu - vienmēr jautāju un lasu. Man patīk viss jaunais un advancētais. Citādi nestrādātu to darbu, kuru strādāju. Jautājums ir cits - vai šo visu vēlos izmantot un pārbaudīt uz saviem bērniem. Nevēlos. Ceru, ka nekad arī nevajadzēs. Bet labprāt vēroju lietu attīstību un progresu uz svešiem bērniem.

He-he-he

Marla

Mirsim jau visi, tur maza bēda no tā celsim galdā veselīgo, vai stumsim māgā cīsiņus, vērsīsimies pret vakcīnu ar plecu vai vidējo pirkstu,

bet vēl jau pastāv opcija kā veselais saprāts un izvēles iespējas. Pa manam vakcīnu riski aizvien nepārsvar iedomātu atbrīvošanu no ierobežojumiem. Ja kļūs pilnīgi un galīgi obligāta, nu tad gan jau vairs neko.

Cucamonga

Marla
tas tāpēc, ka tu saprātīga un izgājusi cauri īstiem dvēseles elles lokiem. Tāpēc tev skats uz dzīvi, šprici, bērniem... savādāks. Tu stipra. Man tāda spēka nav. Bet es zinu, ka mums ir laiks pārdomām.

He-he-he

Patricia L

Nu mums darbā sākas pirmās represijas. Tie, kuri uzrādīs šprices pasi, varēs komunicēt bez maskām savā starpā. Ar to, kuram šprices nebūs runās maskā. No vienas puses uzsvēra datu aizsardzību, ka neviens nedrīkst zināt, ko es sev esmu sašpricējusi, no otras, kā zinās, vai ar mani runāt maskā vai bez?!!

Nē, nu es kaut kad vilkšos špricēties, bet vēl nav sanācis, bet viegls presings jau jūtams - Kad, kad, kad?!!!!

cassandra

Marla
Nekādu īpašu risku no vakcīnas nav. Bet tas laikam skatoties ar ko salīdzina.

Patricia L
Tās nav nekādas represijas. J nav nekadu atvieglojumu un bonusu vakcīnai, tad kada jega vakcinēties. Manuprāt nevalkāt maskas vakcinētajiem ir nopelnīts bonuss.

cassandra
Tad jēga ir bonusos ?

cassandra

Zabacins
Nē, jēga ir tajā lai tiktu atcelti ierobežojumi, jo lielākajai daļai nedraud nopietnas sekas no kovida. Bonusi tā ir papildus motivācija.

Mnjā, mūsu organismos nonāk tik daudz draņķu no kā nevar izvairīties un kas arī ir kaitīgs, bet neviens par to īpaši neuztraucas. Nu kaut vai Rīgas gaiss, mikroplastmasa, tā ir visur, ūdenī, zivīs un droši vien jau arī mūsu organismos, bites, kas pārvācas uz pilsētu, jo laukos lieto pārāk daudz pesticīdu utt. Līdz ar to vakcīna ir tikai viens no ... un vai lielākais ļaunums. Vai tāpēc kāds īpaši pārsēdēsies uz velo no auto, vai vismaz noies kājām 3 km nu kaut vai līdz pastam, vai tomēr sēdīsies auto? Tā, ka pa lielam tas viss ir liela pļāpāšana. Visu nosaka ērtības un nauda.

Papildināts 20.05.2021 18:57:

Es te šodien iegrimu pārdomās, ka nevakcinētajiem runāt par diskrimināciju ir galīgi neētiski, jo paši negrib vakcinēties un riskēt. Savukārt vakcinētie neizplata vīrusu tā kā nevakcinētie un samazina viņiem arī riskus saslimt, samazina vīrusa izplatību valstī un samazina arī ierobežojumus un palielna arī viņu bērniem iespēju iet skolā ar nākošo mācību gadu.

Faktiski vakcinētam sanāk mazāk iespēju atnes Covid uz darba vietu kolēģiem nekā nevakcinētiem. Nu kaut kādas tādas pārdomas.

cassandra

Chele
Da tas vairs nevienam nav interesanti. Kaut kadas mikroplastikas jau sen nav topā. Tagad haipu var ķert sūdzoties par maskām un kovid vakcīnām. Pēc gadiem diviem jau par kaut ko citu vaimanās. Tak reku vēl nesen 5G bija, kur palika? Neviens vairs nerunā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419309