Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kling Klang - esam klāt- UZSPIESTĀ vakcinācija

Kundalini

Neviens jau nesaka, ka tāds čips tur ir. Mēs tik fantazējam kā būtu, ja būtu. Un kam tas vajdzīgs.


Ps. Tas radioteleskops peta un registre kosmiskos atkritumus

Papildināts 11.06.2021 17:48:

Alija, varam pafantazet ...varetu tevi atslegt, ja butu kadam parada, vai neklausa pavelem. Vel riktigi izdevigi butu radit kadus veselibas traucejumus, kuriem butu vajadzigas zales, tad tur butu ilgstosi ienakumi, sorry, saskatijos filmu par opioidu krizi ASV, tur bija fantastiski ienakumi...

No otras puse, sadi cipi varetu tiesi palidzet cilvekiem ar dzivibai bistamam saslimsanam...

Alija

Katram savs
jā, Irbenes. Nu ja. Saputrojušies man tie visi lokatori - šķīvji - kosmiskie radari.


Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

bet ko dotu čipa implantēšana, piemēram, Kundalini. Ko paņemt no manis? Ko iegūtu, implantējot čipu Naglaiarvītni?

Gudrī izmantojot vareētu gūt diezgan labumu no čipa. Piemēram, nepārtraukta asins analīzes un citu organisma funkciju monitorēšana. Maksājumu kartes funkcijas. Slimību vēstures glabāšana. Ga jau vēl daudz ko derīgu varētu izdomāt.

Raimonds1
Barot varētu no asinsspiediena svārstībām pie pulsa. Vai kustības. Vai ķīmiski- asinīm reaģējot ar kādu metālu izdalot kā blakusproduktu kādu organismam derīgu vielu.


Ir idejas, kam tos čipus būtu vajadzība impalntēt?
Medicīnā izmanto. Nākotnē šāds čips noziņos dakterim, ka esi saslimis, pirms pats būsi ko pamanījis. Diezgan daudz par to rakstīja un pētīja jau pirms slavenā vīrusa.

Papildināts 11.06.2021 21:03:

Par barošanu... Bet kā tad baro mini sirds pacemakerus vai arī tos čipus, ko tagad jau lieto, piemēram, kas kas izdala zāles 3 mēenšu garumā katru dienu vienādā devā?

Alija

Pa, pa, par to medicīnisko ieguvumu pusi nerunāsim. Kas gan pasaulē investēs tādu naudu, lai mūsu - parasto mirstīgo rumpjus, uzraudzītu, dzīvi pagarinātu un sociālo budžetu tērētu? Nevienam tas nav izdevīgi. Tātad kur ir tas ļaunuma ieguvums, ko varētu ar čipiem realizēt.


Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Alija
Nu tak mūsējie ar viskko pēta un ir norūpējušies par tiem ļautiņiem un viņu veselību ir pat finansērumu 300000 štukas tam atmetuši.

https://lzp.gov.lv/project/komunikacijas-sistema-caur-cilveka-kermeni-ar-pielietojumiem-kermena-meroga-bezvadu-tiklos/?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=top

VIDs investēs Čips analizēs kuņģa saturu, gaļas cīsiņu nevis Mere un Lidl esamība saturā sūtīs caur 5G signālu čipa nēsātāja ienākumu deklarācijas rūpīgākai pārbaudei. Maksāsiet pēc pilnas programmas! Iepriekšējā diskusija par veikalu un maksājumu kartēm pēdējā laikā nav topā.

ecuador
Nu a kāpēc gan lai neanalizētu kuņģa saturu? Kad sāks analizēt tad arī vairs labticīgās neņirgs, bet teiks-re ku ērti un tos, kuriem tādas rūpes par viņu labsajūtu šķiet nevajadzīgas un liekas sauks par atpalikušiem, gluži kā tagad tos, kuri saka, ka pie šādām tehnoloģijām tiek strādāts tagad šīs pašas labticīgās būtnes sauc par folijcepurīšu nēsātājiem un sazvērestības teoriju cienītājiem Iekopēju slinkajiem no Latvijas zinātnes padomes oficiālās lapas, kurā katrs pats var droši iet un apskatīties un tad lamāt, ka šie ar visādu figņu nodarbojas, jo tak tā nevar būt.

Projekta zinātniskais mērķis ir palielināt tehnoloģiju gatavības līmeni komunikāciju tehnoloģijās caur cilvēka ķermeni (BCC) priekš bezvadu tīkliem ķermeņa mērogā. Mērķi paredzēts sasniegt caur eksperimentālu pētniecību un uz mērījumiem balstītu modelēšanu. BCC priekšrocība ir lielāks privātums un mazāki elektromagnētiskie traucējumi; potenciāli, arī labāka energoefektvitāte salīdzinot ar eksistējošiem ķermeņa mērogā bezvadu tīklu risinājumiem.Galvenie projekta uzdevumi ir: – [O1] Savākt datu kopu par BCC signālu izplatīšanos caur cilvēku ķermeni uz vietējās populācijas; – [O2] Izveidot parameterizētu matemātisku modeli par BCC signālu izplatīšanos caur cilvēka ķermeni; – [O3] Izpētīt un papildināt IEEE 802.15.6 protokulu komunikācijai caur cilvēka ķermeni. Projekts paredz pielietojumus veselības aprūpē un veselīga dzīvesveida uzturēšanā, kā piemēram, ilgtermiņa minimāli traucējoša cilvēku novērošana izmantojot sensorus uz ķermeņa un ķermeņa iekšienē.


Nekas tāds tas nebūtu. Kuņģa saturs ir daudz labāki dati nekā deklarētie ienākumi. Ienākuma nodokli vispār vajadzētu atcelt un piemērot kuņģa nodokli ar likmi atkarībā no tā vidējā satura.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419309