Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kling Klang - esam klāt- UZSPIESTĀ vakcinācija

Kundalini

Vakcīnrealitāte ir palikusi dikti privāta, bet labi, ka mums vēl pieejams ir Gaismas tīmeklis un Memorīvaters...vox populi...

teite

lapssa
Bet tā vienmēr ir bijis, ir un būs. Kā padomju laikā, tā tagad, propaganda vienmēr strādājusi uz vienu daļu publikas.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Marso

Puupolii
Es atkal brīnos, ka tev zvīņas, aste pēc potēšanas šķiet vislielākie bubuļi. Ja to nav, tad tavuprāt drudzis, trombi, nāve ir nieks? Galvenais, lai tikai aste neizaug?

Sarmozo

Marso
Kurā paralēlajā pasaulē cilvēki pārdzīvo kovidu, toties mirst no vakcīnām?

Jā, esmu redzējusi to sarakstu, ko vakcīnnoliedzēji pārsūta feisbukā. Tur nav neviena pierādīta gadījuma par vakcīnas izraisītu nāvi. Vairākos gadījumos piederīgie ir publiski lūguši nesaistīt notikušo ar vakcīnām.

Ragi, aste, zvīņas nebūtu tas trakākais kas var notikt, to pārdzīvotu. Daļa savakcinējušos tik piemin asti, ragus.

Papildināts 17.06.2021 08:23:

Sarmozo tā nu rakstīs tagad, ka vakcīna ietekmēja nāvi.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

PuupoliiC

Marso
.. hi,hi, kad kāds politiķis saka : banāns,, cilēki no to izloba zaļus brīnumus, ko viņš ar to gribēja pateikt !!, ar tādu mīmiku, vai roku kustību, un vēl visgudri piefilozõfē, ka sak:..mēs jau zinam, ko viņš ar to domāja !!

.. kad es saku : *zvīņas un astes*,,, nez kapē uztver, kā : ...zvīņas un astes !!! Kaut lietoC ( viespārēji ) tiek ka apzīmējums ( metafora ) iespējamām vakcīnas sekām kopumā !!

Un otrs,,,nāve, reizēm ir labāk, kā *zvīņas un aste*, to extrēmiskajā variantā !!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Marso

Sarmozo
Es neesmu redzējusi nekādu sarakstu. Tikai dzirdējusi no cilvēkiem, kas stāsta par paziņu vai tuvinieku nāvi. Oficiāli/pierādīti no vakcīnas nomiruši tikai ārzemēs. Ne pie mums.

Jā, esmu redzējusi to sarakstu, ko vakcīnnoliedzēji pārsūta feisbukā. Tur nav neviena pierādīta gadījuma par vakcīnas izraisītu nāvi.
Jā, nav pierādījumu, jo neviens tos nemeklē. Un pat, ja atrastu, neuzdrošinātos uzrādīt. Man nav patīkami par to debatēt. Tu pasaki to cilvēkam, kam nomiris tuvinieks. Viņam paliks vieglāk, ka valsts "atradīs" kaut kādus pierādījumus? Un ko nozīmē pierādījums? Ja izmeklēs, ka cilvēks bija pilnīgi vesels, tad iespējams vainīga bija pote? Visos pārējos gadījumos, kur cilvēkiem bija kaut kādas hroniskas saslimšanas, tiek uzskatīts, ka vanīgas tās slimības nevis vakcīna. Tad man jautājums - kāpēc vajadzērja potēt tos, jau slimos cilvēkus, ja slimības ir tādas, no kurām jāmirst?

Pazīstams vīrietis pēc potes nonāca slimnīcā ar infarktu. Nekad nebija sūdzējies par sirds problēmām. Tagad tiek ārstēts, izmeklēts. Protams, ar vakcīnu neviens negrib saistīt. Oficiālā atbilde - ap 40 vīriešiem jau sākas problēmas ar sirdi. Nu re, nebūtu vakcinējies, neuzzinātu, ka jau 40 un jāsāk sirdi pārbaudīt...

PuupoliiC

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Sarmozo

Marso
Lai kā tev negribas to atzīt, visticamāk, viņš nonāktu slimnīcā arī bez vakcinēšanās.

chibuchabuchib

Marso
Pēc kuras vakcīnas bija infarkts?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419309