Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kling Klang - esam klāt- UZSPIESTĀ vakcinācija

Kundalini

Duujaa

Chele
Pat ja dzīvo galīgi neveselīgi, tad obligāti jāskaitās ok vēl pa virsu uzbāzt potes?


Aliens

Kundalini
kur kristiesi tomēr AKTĪVI ir pret vakcināciju

Reliģija tāpat ir bizness. Milzīgs!

Patricia L
Nu tās jau nav represijas. Mums darbā vakcinētiem nav atļauts sēdēt vienā kabinetā ar nevakcinētu, pat ar maskām, ja vien nav 25m2 uz katru. Tad nu tie, kuriem nav savs kabinets, būs spiesti potēties vai meklēt citu darbu.

cassandra

Duujaa
Tā pote kā piliens okeānā. Tā ka kāpēc arī nē?


cassandra
Tā pote kā piliens okeānā. Tā ka kāpēc arī nē?

Kā tu zini, ka piliens? Par gripas un citām potēm varētu tā teikt, jo tās apritē jau ir sen. Varbūt piliens a varbūt 1/3 okeāna, to tikai vēlāk redzēs,ne?

Ja, piem., sekas mēnesi pēc potes automātiski "nav no potes" bez tālākas izmeklēšanas - vai ir izpētīts, ka vakcīna nekādi nevar ietekmēt kādu orgānu vai sistēmu, kur problēmas neparādās uzreiz, bet pēc ilgāka laika

Onra

Tā pote kā piliens okeānā. Tā ka kāpēc arī nē?

Dažam tas ir pēdējais piliens...

https://www.apollo.lv/7247122/pagajusaja-nedela-sanemta-informacija-par-vienu-miruso-pec-vakcinesanas-pret-covid-19-saistiba-ar-poti-nav-apstiprinata

Zinu šo konkrēto gadījumu. Diemžēl aizgāja vesela sieviete nākamā dienā pēc otrās potes...

Par bitēm. Bites pašas nomirst, ja aizlido uz nomiglotu lauku. Vińas nespēj savākt medu.

Un nedomāju, ka Latvijā daudz audzē ğenētiski modificētus dārzeņus un augļus. Tāpat kā ar plastmasu cūkas un vistas nebaro.

Duujaa

cassandra
Kur ir pētījums, ka piliens okeānā? Tieši, jo neveselīgāk dzīvo, jo trakākas sekas varētu būt. Tas vēl būtu loģiskāks secinājums, ja tā jau viss slikti. Turklāt katram sava reakcija.

Papildināts 20.05.2021 22:50:

Rēcīgi jau, ka tagad tik ļoti piesauc smēķēšanu vai to, ka noteikti visi tāpat ēd sliktus cīsiņus, briesmīgu gaļu un tikai krāsvielas utt.

Katrs spriež pēc sevis.


teite

Chele
Tev ir kaut kāda nepareiza informācija. Pats Perevošķikovs nupat apliecināja, ka vakcīna nepasargā no vīrusa izplatīšanas(padosanas talak) un arī no saslimšanas nepasargā. Un par ko runā tu? Tātad pec viņa teiktā, mazāk bīstami ir nevakcinēties, jo joprojām ievēro distanci, ievēro ierobežojumus, seko higiēnai un piedomā par visiem, (ne tikai par savu svarīgo pēcpusi, kuru beidzot varēs ārpus LV izvest pastaigā un vēl kadus nu tur "bonusus" dabūt )

Papildināts 21.05.2021 16:21:

Zeltsakne
Tiesībsargs. Satversmes tiesa.

Papildināts 21.05.2021 16:25:

cassandra
To, kas pote ir okeānā, mēs redzēsim pēc gada, diviem, varbūt pieciem. NEVIENS to šobrīd līdz galam nezina. Neviens. Nu, izņemot cassandru, protams, kura ir Finks, zilā kalna marta vai cita gaišreģi - pareģe.

Papildināts 21.05.2021 16:28:

Onra
Es arī zinu par konkrētu gadījumu lv un vairākiem ārzemēs (tur gan nav personīgas pazīšanas, bet nav iemesla neticēt pazīstamiem). Un šos arī noklusē. Ta vienkārši. Jo cilvēki spēka gados taču ir piliens okeānā


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419309