Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Palīdziet saprast, ko es daru nepareizi...

MuchAdo

MuchAdo

Sveiki,

savā dzīvē esmu novērojusi gadījumus, kas nemitīgi atkārtojas, tie saistīti ar naudu. Respektīvi, ja man izdodas kaut ko nopelnīt vairāk vai kaut kādā veidā ietaupit, tad man radīsies citi zaudējumi un to naudu es tāpat pazaudēšu. Minēšu piemērus:

1) krāju kuponus, lai dabūtu par brūvu kafiju. Sakrāju, kafiju dabūju un to netīšām izlaistīju, pat nepaspēju padzert;

2) sanāca ietaupīt naudu uz ikdienas tēriņiem, bet nolauzu zobu un visus ietaupījumus iztērēju, lai to salabotu;

3) darbā strādājot virstundas un nopelnīju papildus naudu. Biju internetā pasūtījusi drēbes, kuras neveiksmīgu sakritību rezultātā sadega. Tā kā man ļoti patika tās drēbes, tad pasūtīju vēlreiz. Summa sanāca praktiski identiska papildus nopelnītajam.

Šīs ir dažas lietas, ko es atceros. Protams, ka varbūt vaina ir manā tizlumā - izliet, nolauzt, sadedzināt...bet es neteiktu, ka tā man gadās ikdienā. Tā gadās, kad esmu kaut ko papidus nopelnījusi. Papildus kaut ko nopelnīt nav bijis mans pašmērķis, bet ja iespēja rodas, tad to izmantoju, bet rezultātā palieku ar to pašu starta kapitālu.

Es vēlētos viedokli no malas, kas varētu būt par vainu, ka šādi notiek? Es pati esmu domājusi, ka varbūt iemesls varētu būt tajā, ka es neprotu rīkoties ar naudu?

p.s. manai mammai šādi bijis visu mūžu.

Watching the roses wither away
Wishing my memories would die out the same

zvīņaine

Man ir identiski. Vairs pat nebrīnos.

Mana personīgā teorija - katram ir pielemts kāds personīgās labklājības līmenis konkrētajā dzīves posmā, to nevar izmainīt vienkārši nopelnot naudu. Izmaiņas var notikt, kad izieti vēl citi kaut kā saistīti uzdevumi.

Katram savs

MuchAdo
bet nolauzu zobu un visus ietaupījumus iztērēju, lai to salabotu;
Priecājies, ka TTA parūpējās, ka zobs nolūst tieši tad, kad ir nauda, par ko to salabot.

Papildināts 19.05.2021 21:41:

kafiju dabūju un to netīšām izlaistīju, pat nepaspēju padzert;
Varbūt ziņa ir, ka vajag trenēt ķermeni, t.sk., uzlabot kustību koordināciju.

Papildināts 19.05.2021 21:44:

Es pati esmu domājusi, ka varbūt iemesls varētu būt tajā, ka es neprotu rīkoties ar naudu?
Ja jau tev regulāri izdodas kaut ko lieku nopelnīt vai ietaupīt, tad nav tik slikti, vai ne?

MuchAdo

Katram savs
Nebiju iedomājusies uz to paskatīties no tāda viedokļa. Protams, ka jāpriecājas, ka bija nauda, ko samaksāt, lai salabotu zobu.

Koordinācija noteikti nav pie vainas, es daudz nodarbojos ar sportu. Tur man viss ir ok.

Nemaz tik regulāri ietaupit un nopelnīt nesanāk. Es domāju, ka es nemāku rīkoties ar naudu, jo neapdomīgi to tērēju un tā kā es nemāku ar to rīkoties, tad man neko vairāk nedod, jo tāpat es to neizlietotu lietderīgi.

Lusesita

MuchAdo

Kà tad tu neapdomīgi tèrē, piemèram? Ko tu pērc?

Pat, ja tā, labais ir tas, ka nauda, pat maza, jālaiž apritē, jo, ja neviens negribēs izdot, tad nauda arī neienāks.

MuchAdo

Lusesita

Piemēram, mans hobijs ir sports (ne profesionālais), visa veida fiziskas aktivitātes, man patīk sportot smukās sporta drēbēs, līdz ar to es daudz pērku sporta apģērbu, lai arī man ir ko vilkt un objektīvi man neko jaunu nevajag.

Tāpat uz ēdienu - varētu dzīvot apdomīgāk, bet es pērku, ko iegribas. Vienu brīdi biju pasākusi daudz sūtīt ēdienu wolt, bet to paldies Dievam izbeidzu.

Šīs ir tās divas lietas. Bezjēdzīgus priekšmetus un produktus vairāk nepērku, to arī esmu pārtraukusi.

teite

MuchAdo
Varbūt tu akcentus un uzmanību vērs uz nepareizām lietām. fokusējies uz to, ka ienāca naudiņa. nefokusējies uz izlietu kafiju. zobi mēdz bojāties, lūzt izkrist. priecājies, ka bija lieka nauda, kuru samaksāt un nepaliki ar tukšu muti. Domā, zobs būtu brīnumainā kārtā nenolūzis, ja nebūtu nopelnījusi papildus un tā tālāk. t.i., katrs var redzēt to, ka grib redzēt un tas arī viņu piesaista.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Lusesita

MuchAdo

Ā, skaidrs. Nu jā.

Kaut kur lasīju tipisko rakstu par nabadzīgo un bagāto cilvēku domāšanu... tur tika ieteikts arī ne tik turīgiem šad tad izfot naudu tādā veidā, ar vērienu, neknapinoties, kaut kādai ezotēriskai iedarbībai tur vajadzēja notikt.

MuchAdo

teite
Varbūt, ka Tev ir taisnība un tā ir tikai dzīve. Šobrīd šajā visā informācijas plūsmā var ļoti apjukt, visur raksta, ka ja kaut kas ne tā notiek, tad mums kaut kas jāmācās, kaut ko daram nepareizi. Varbūt, ka es pārāk daudz analizēju. Vienkārši pamēģināšu būt ne tik impulsīva uz pirkumiem, rīcību, varbūt, ka pamainīsies kaut kas.

Papildināts 21.05.2021 08:49:

Lusesita
Esmu dzirdējusi kaut ko līdzīgu, bet rezultātam notiekti nevajadzēja būt tādam kā man

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419323