Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Palīdziet saprast, ko es daru nepareizi...

MuchAdo

Skābais

MuchAdo
Pievērs uzmanību, vai tev nav tā, ka mēģini iekrāt 100, tos kaut kā nopelni un tad ārējie apstākļi tev atņem 90 un tajā brīdī aiz bēdām iztērē arī tos atlikušos 10, varbūt vēl arī visus 20?

Ideja tajā, ka pati ikdienas domāšana nav tendēta uz uzkrāšanu. Tāpēc jāsāk strādāt pie tā, lai iemācītos lieki neiztērēt sīkumos un sākt kaut ko uzkrāt. Tas nenozīmēs, ka tos 90 nezaudēsi, bet tas nozīmēs, ka tos 10 tomēr uzkrāsi un ar laiku sāks uzkrāties arī vairāk. Brīdī, kad kontā būs uzkrāti 200, to 90 pēkšņa zaudēšana nebūs tik sāpīga, kā tagad.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

MuchAdo

Skābais

Tā varētu būt, es tiešām naudu tērēju sīkumos un mirkļa iegribām, pamēģināšu pamainīt domāšanu. Līdz šim nav sanācis, jo acīm redzot švakri ar gribēšanu.

Watching the roses wither away
Wishing my memories would die out the same

MuchAdo
Kādi ir tavi dzīves mērķi un sapņi?

Skābais

MuchAdo
Līdz šim nav sanācis, jo acīm redzot švakri ar gribēšanu.
Nešausti sevi, tā ir izplatīta un cilvēcīga problēma. Vienkārši šodien izdari labāk, kā vakar!

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

MuchAdo
Lasu un domāju, ka ja es gribu kafiju, tad es to pērku. Bet ne tāpēc, ka krāju kuponus.

It kā nianse, bet man iekrita acī. Uztver kuponu, kā bonusiņu, nevis algu, kas tev pienākas. Tāpat arī par brīvu saņemto kafiju.

Kapriza

Ha, juus te pa izlietu kafiju. Bet man bija neizņemti 1500 eur gada nogalee, sapelniiti. Kaa nu gadiijaas kaa ne, taisni gada beigaas saaka saapeet kaaja, mugura. Un diska truuces operaacija man apgàjās ar tieši 1500 eur.

MuchAdo

kolizejs
Sapnis ir izveidot ģimeni, bet apstākļi rāda, ka nav man tas lemts, līdz ar to mans šī brīža mērķis ir sakārtot savu finansiālo pusi - atrast labāk atalgotu darbu un iegādāties sev īpašumu, lai nodrošināu sev iespēju mierīgi pavadīt vecumdienas.

Watching the roses wither away
Wishing my memories would die out the same

MuchAdo
mans šī brīža mērķis ir sakārtot savu finansiālo pusi - atrast labāk atalgotu darbu un iegādāties sev īpašumu
Šādā gadījumā pirms katras naudas izdošanas, uzdod sev jautājumu "Vai tas, ka es tagad izdošu xx eiro mani pietuvinās savam mērķim atrast labāk atalgotu darbu un iegādāties sev īpašumu, vai attālinās no tā.

Un tērē savu naudu tikai uz to, kas tevi pietuvina kādam no šiem mērķiem.

Interesanti, kādus uzdevumus un to termiņus tu jau sev esi noteikusi, kas tevi pietuvina katram no šiem mērķiem? Kas ir tie uzdevumi, kurus tu jau pašlaik dari katru dienu, lai pietuvotos saviem mērķiem? Būtu ļoti interesanti uzzināt, jo mani mērķi ir ļoti līdzīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419323