MEKLĒJAM_Stāstus par dzīvības glābšanu!

Valsts.asinsdonoru.centrs

Slēdza AppleGreen.

Mīļie calis.lv lasītāji!

Latvijā ik gadu vairāk nekā 20 tūkstoši cilvēku nesavtīgi ziedo asinis, lai ārsti varētu palīdzēt daudziem pacientiem – katra asins lāse glābj dzīvību, donorus padarot par īstiem varoņiem. Turklāt ievērojams skaits donoru šo sirds darbu veic vairākas reizes gadā – daži pat vairāk nekā 70 reižu savas dzīves laikā. Tāpēc VADC un kanāls 360TV uzsāk sirsnīgu akciju, kurā aicina skaļi pateikt paldies visiem tiem, kuri ziedojuši asinis, kā arī īpašā pasākumā godinot mūsu varoņus un ļaujot viņiem satikties ar ļaudīm, kuriem asins pārliešana glābusi dzīvību.

Ik gadu asins pārliešana glābj desmitiem tūkstošu cilvēku dzīvību un calis.lv lasītāju vai viņu radinieku, draugu vidū noteikti ir šādi cilvēki.

Palīdzi mums pateikt paldies asinsdonoriem!

Sirsnīgos paldies stāstus no ļaudīm, kuru dzīvību reiz glābusi nesavtīga asinsdonoru palīdzība, aicinām sūtīt uz 360tv@tet.lv.

Tāpat aicinām ikvienu rezervēt laiku16. jūnijā, kad kanāla 360TV raidījuma “Pasaki to skaļi’ speciālizlaidumā ar pašmāju iemīļotāko mūziķu dalību un sirsnīgiem paldies vārdiem tiks godināti donori, kuri asinis ziedojuši vairāk nekā 70 reizes.

Kundalini

Esmu 15 reizes nodevis asinis, ir donora grāmatiņa

PS interesanti,ka dēļ sahadža jogas praktizēšanas, asins sastāvs uzlabojās, manas asinis atzina par tik labām, ka tās dot grūtniecēm, maziem bērniem utml

Lasiet manu blogu

pelēkais nezvērs

Esmu 15 reizes nodevis asinis, ir donora grāmatiņa

Tas galīgi nav nekas, redzi, lai kļūtu par varoni, vajag vismaz 70 reizes.
Atceros, jaunībā mums lika "brīvprātīgi" nodot asinis. Bet tagad manās asinīs cirkulē tāds kokteilis, ka cits no tā uzreiz atstieptu kājas..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Es 35 reizes esmu nodevusi, 13 gadu stāžs. Gan asinis, gan plazmu, trombocītus esmu nodevusi. Liels pluss, ka par katru nodošanas reizi diena pie atvaļinājums klāt

Papildināts 26.05.2021 14:50:

Tad jau es esmu pusē

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Pāsvarā cilvēki pazīst krietni vairāk asiņu nodošanas gadījumu nekā saņemšanas gadījumu.

Nav gadījies dzirdēt ka kāds būtu asinis saņēmis. Un labi ka tā.

Es esmu saņēmusi pēc dzemdībām 2x.

Bet tas vairāk bija psiholoģiskais stāvoklis nekā reāls pamats. Pēc otrās reizes man lika tabletes dzert, kuras es kaut kādu iemeslu dēļ nebiju iedzērusi un tad atkal bija tā, ka bija "jāpārlej" vai "jāpapildina". Un tad man māsiņa dusmīgā balsī teica, ja gribu, lai man asinis visu laiku parlej (papildina?), tad lai pati meklēju donorus.Jā, pēc dzemdībām galīgi nebija spēka. Ar pūlēm ratus varēju pastumt, bernu nevarēju pacelt.

Atceros, uz to man mamma deva padomu: "Tagad tev nav spēka, tas nekas, dzīve piespiedīs iet un darīt, nekur neliksies", Tas bija tāds savdabīgs uzmundrinājums, bet nostrādāja arī. Es gaidīju tādu kā savādāku - tādu siltu atbalstu vai ko tml., bet tas uzmundrinājums bija tāds: "Iemetīs tevi upē un nāksies peldēt, jo slīkt taču neatļausies!"

Ak, jā, un asins pārliešanu dabūju ari uzreiz pēc savas piedzimšanas, jo mātei bija "rēzus negatīvs" un bija "konflikts". Un tad pie pārliešanas man ielaida infekciju un mēnesi uzreiz pēc dzimšanas atrados reanimācijā. Pēc tam mani demonstrējuši kaut kādai ārstu biedrībai, ka pretēji visiem medicīnas likumiem es esot tomēr izdzīvojusi. Jo garantijas maniem vecākiem nedeva pat 1% apmērā. Ikreiz, interesējoties pa telefonu, atbildējuši: "Vēl dzīva, bet nedzīvos!" (Agrākos laikos arī mācēja mierināt.)

Es neesmu bijusi donors, jo ilgus gadus svars bija 49 kg. Tagad vairāk. (Zem 50 kg nedrīkstot nodot.)

Cucamonga

27 gadi donors. Nezinu cik reizes esmu nodevusi asinis. Neskaitu. Laikam daudz. Nesen bija 50. Neaizdomājos. Vajag nodot-nododu. Nav žēl. Bez visādām jogām joprojām esmu atzīta par derīgu. Ceru, ka man asinis nekad nevajadzēs. Kā recipientam

He-he-he

Acers

Goda donoramnir r 3 pakăpes goda. Pirmo reizi par 25x būśanu par donoru, tad 50x un augstâkâ pakâpe ar 100x

Sarkanais Krusts izsniedz goda diplomu

pelēkais nezvērs

Sarkanais Krusts izsniedz goda diplomu

Ziniet, to diplomu varat pakārt vienā vietā uz nagliņas.

Labāk būtu naudu maksājuši normālu.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Pie onkoloģiskām saslimšanām arī pāŗlej asinis. Kad saņem ķīmijterapiju, kas iznīcina šūnas, tad arī asins šūnas tiek iznīcinātas, un reizēm tie rādītāji nokrīt tik zemi, ka asinis jālej klāt. Manam puikam arī dažas reizes tas bija nepieciešams, un viņš tēloja baigi drosmīgo un ka viņš būs vampīrs tagad utt. Bet protams, vārdos nepasakāms paldies tiem, kas to dara, tas reāli glābj dzīvības.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419327