MEKLĒJAM_Stāstus par dzīvības glābšanu!

Valsts.asinsdonoru.centrs

Slēdza AppleGreen.
pelēkais nezvērs

Liels pluss, ka par katru nodošanas reizi diena pie atvaļinājums klāt

Padomju laikā bija apmaksāta brīvdiena, kad nodeva asinis + diena pie atvaļinājuma. Papildus vēl deva pusdienu talonu, kuru parasti izņēmām naudā, lai to pasākumu pienācīgi atzīmētu..
Atceros, ka vēl varēja nodot asinis par naudu - tur alkaši nāca nodot.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Tagad ari nekas nav mainījies-nodošanas diena un vēl viena diena brīva un apmaksāta.

Alija

VDAC varētu vienreiz sagatavot stāstu, ko īsti nozīmē "Palīdzēt, slimnīcā mirst draugs. Steidzami nodoties asinis ar atzīmi Jānim Jāņa dēlam". Ja cilvēkam nav Jāņa asins grupa, tad viņš palīdzēt nevar, un tas nozīmē, ka Jānis nomirs?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

astrux2 nē, nodošanas diena nav vairs brīva. Agrāk pie atvaļinājuma deva tik dienas cik reizes nodotas asinis, tagad tikai 5 apmaksātas

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

ibica2

Darba likuma 74. panta pirmās daļas otrais punkts noteic, ka asins vai asins komponentu nodošana ārstniecības iestādē, iepriekš par to paziņojot darba devējam, ir attaisnots darba kavējums, par kuru darba devējam ir pienākums izmaksāt noteikto darba samaksu vai vidējo izpeļņu.

Visa darbadiena nē, bet tas laiks, ko darbinieks pavada centrā, ir apmaksājama. Es šo rakstu, ne lai strīdētos, bet lai darbinieki saprastu, ka asins nodošanas diena nav kā paša darbinieka izdomāta brīvdiena visas dienas garumā. To laiku, ko darbinieks pavada centrā, DD ir jāapmaksā. Un tā kā centrā neviens īpaši nesteidzas, vismaz puse dienas vai vairāk paiet, lai visu izdarītu. Ja neregulāra nodošana, visa diena paies, kamēr saformēs papīrus, veiks analīzes un tad vēl paņems pašas asinis.

Kastanja

Es to zinu, agrāk bija brīva visa diena, + vēl viena diena pie atvaļinājuma vai kad vajag

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419327