Meklēju kādu atbalstu

mirklis

Slēdza mirklis: "Negribu ķengas. Ja nav ta nav.".

Esmu izmisumā. Nav ar ko rēķinus samaksāt. Tuvojas termiņš un nav par ko. Alga šomēnes bija ļoti maziņa. Nezinu, ko iesākt vairs. Kaut aizņemtos, es nezinu.

rojs2

atkal?

kredītlīnija!

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/

Esmu jau izmēģinājusi. Nav pietiekoši ienākumi.

Papildināts 19.05.2021 21:50:

Es nerakstītu, ja man būtu alternatīvas. Līdz pēdējam meklēju iespējas, bet nu man vairs nav cerību kautkur dabūt, lai samaksātu.

teite

mirklis
Sociālie? Mazturīgo, trūcīgo statuss? Tavu vēsturi nezinu. Kads iemesls tādam stāvoklim? Lidz sim viss bija ok? Kovid dīkstāves pabalsti nepiemērojas?

Ja visi striķi plīst, vērsties pie biedrības "Palīdzēsim viens otram"?

Papildināts 19.05.2021 23:21:

rojs2
Tu ko. Cilvēku bez piķa, izmisumā, iegrūzt vēl kredītā, no kurs nekad vairs netiks vaļā un pēdējās apenes atdos procentos? Likies saprātīgāks.

Papildināts 19.05.2021 23:23:

mirklis
Kas tie ir par rēķiniem? Ar katru pakalpojuma sniedzēju sazināties individuāli un pakalpojumu vai nu slēgt, vienojoties par vēlāku apmaksu vai meklēt citu saprātīgu izeju.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

rojs2

viņa taču tāpat runā par aizņemšanos, tad vismaz droša iestāde nevis ātro kred;itu kantori. es domāju banku...

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/
teite

Bāc. Kāda aizņemšanās, izklausās, ka darbs pilnīgs sū... Ātri jāmeklē cits darbs, ja alga tāda, ka esi strādājošais nabags-parādnieks. Un par 2 mēneša rēķina neapmaksāšanu vairumā gadījumu nevienam nekas nav, īpaši, ja ir ziņots pakalpojuma sniedzējam un sarunāts termiņa pagarinājums. Pa mēnesi var atrast izeju

Papildināts 19.05.2021 23:34:

rojs2
Kāpēc raksti "atkal?" ir agrāk bijis līdzīgs ieraksts?

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

rojs2

teite
nu, zini, ne vienreiz vien... iepriekšējās lapās vēl pieejamas.

Nu zini, Roj. Piedod, ka atkal ir tēma. Tie ir komunàlie, ko man atslēgs. Es nevaru apmaksāt visu, jo vai nu rēķini vai pārtika. Vienu mēnesi tā, otru tā. Lai tev un citiem nekad tā nav.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419331