Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai dodat D vitamīnu vasarā?

Spicygirl

Spicygirl

Ja dodat,tad kādu devu? Par cik esmu dekrētā,uz vasaru esam mājiņu pie jūras noīrējuši,kur praktiski visu laiku varam būt ārā.Domāju vai mazajiem 1 un 2,5g vajag dot to vitamīnu.Pirms nedēļas taisīju analīzes,šobrīd ir normā.Ģimenes ārste saka,ka vajag,bet man tomēr bail,ka būs par daudz..

Dzeerveniite

Spicygirl
Kad sāki dot? Mēneša vecumā? Vispār jau arī vasarā vajag, bet tad dod mazāku devu.

Kakeniite

Es dodu cauru gadu.Ja vasarā nedosi,tad analizes toč vairs nebūs normā,un būs grūtāk atkal pacelt to līmeni.Ja lielāko rudenī plāno uz dārziņu laist,tad īpaši svarīgi imunitātei ir,lai D vitamīns normā.Savai ģimenei pērku Nateo produkciju,ļoti patīk,īpaši Gummies bērniem.

FlairZing

Dodu visu gadu, vasarā varbūt nedaudz izlaidīgākā režīmā, bet dodu gan sešgadniekam, gan pusotrgadniecei. Viengadnieks ir jāsargā no saules, nupat Veseliembērniem blogā par šo bija. Mazs bērns saulē bez aizsardzības nedrīkst būt, līdz ar to D vitamīna sintēze saules gaismā ir niecīga. Jo apdedzināt mazo bez krēma un saules apģērba var baigi ātri līdz ar to, teorētiskais Dvit ieguvums neatsver risku apdegt.

Izklausās labi, bet tā tas nestrādā

dodu visu gadu. saule nekas labs nav, līdz ar to no tās izvairamies.

Tiripiri

Lietojam D vit cauru gadu. Izvēlamies pūšamo Lyl sunD3

Luise

Man tomēr šķiet, ka tā nepārtrauktā D vitamīna lietošana ir veiksmīgs mārketinga triks. Saviem bērniem dodu periodiski un ļoti neregulāri, pati nelietoju vispār. Mārketinga spiediena rezultātā (vēl pirms visiem covidiem) nodevām ar bēniem analīzes uz D vitamīnu un tas uzrādījās normā. Tas nozīmē, ka organisms pats spēj to sintezēt, nevis kā mums grib iestāstīt, ka jālieto bez apstājas mākslīgi. Tas, protams, ir tikai mans viedoklis, bet esmu par to, ka jebkurus vitamīnus jalieto kursu veidā nevis bez apstājas.

Kakeniite

Jāseko līdzi analizēm,ja organisms labi uzņem,tad citiem pietiek ar kursu pāris reizes gadā.Citiem jādzer ikdienā,lai uzturētu normālu līmeni.

dace_bogdane

Ar D vitamīnu ir tā, ka bez k2 tas neuzsūcas. K2 ir dzīvnieku taukos un būu jālieto kā MK4 forma ik pa 4 stundām. Pietiek ar tējkaroti sviesta, treknu gaļas šķēli, zosu taukiem, īstu govs pienu un lauku olām. Kamēr ģimen ēd šos produktus, tikmēr problēmu nav. Vēl der MK 7 forma kas ir sojas pupiņās un to pietiek ēst vienreiz dienā.

Tie bērni, kas nezuņem treknus produktus, tiem parasti ir D vitamīna deficīts, jo ne visiem patīk sojas pupiņas kā uzkoda.

Papildināts 09.07.2021 01:04:

Ar D vitamīnu ir tā, ka bez k2 tas neuzsūcas. K2 ir dzīvnieku taukos un būu jālieto kā MK4 forma ik pa 4 stundām. Pietiek ar tējkaroti sviesta, treknu gaļas šķēli, zosu taukiem, īstu govs pienu un lauku olām. Kamēr ģimen ēd šos produktus, tikmēr problēmu nav. Vēl der MK 7 forma kas ir sojas pupiņās un to pietiek ēst vienreiz dienā.

Tie bērni, kas nezuņem treknus produktus, tiem parasti ir D vitamīna deficīts, jo ne visiem patīk sojas pupiņas kā uzkoda.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419333