Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaķēns vai kaķis no patversmes

Xara

Xara

Sveiki, gribam kaķi, un varētu izdarīt arī labu darbu- ņemt no patversmes; BET bažīgu dara, vai nepaņemsim slimu, t.sk.tādas lietas, ko nevar uzreiz zināt. Vai drošāk būtu ņemt jau lielāku? - t.i.- vainas zināmas, ja tādas ir.

Padalieties savā pieredzē ar dzīvniekiem no patversmēm!

Man ir pozitīva pieredze ņemot no patversmes kaķi. Tiesa-man arī nekad nav bijis tāds uzstādījums, ka tik slimu vai kkādu ne tādu nepaņemu. Galvenais nosacījums - sajūta, ka šis ir manējais. Arī kaķēnu no mājām, ne patversmes paņemot nekad nevar zināt vai izaugs tik veselīgs un tāda rakstura kā domāts. Man pašai divi kaķi no patversmes ( viens milzīgi mīļš un komunikabls, otra,kaķenīte, atturīgāka, bet periodiski uznāk lielā mīļošanās un tad samīļojas kādam laikam uz priekšu ), Trešais vēl kaķēna vecumā pieklīda, bija šausmīgi mežonīgs un bailīgs, tagad īstens mīļruncēns, diemžēl tikai pret mani, jo izucināju, neskatoties uz visām košanām un mukšanām, bet nevienu citu gan klāt sev nelaiž-nav agresīvs, bet bēg un slēpjas.

Arī laba pieredze. Nu jau sesto gadu runčuks pie mums.

Man gan nebija tāds uzstādījums- vai nepaņemsim slimu, vai citādas prasības. Ja kas atklātos, tad domātu kā risināt un garantijas jau nav nekam dzīvē. Manuprāt no patversmes ņemt ir pat drošāk, jo tur visus apskata veterinārārsts, atšķirībā no tāda, kas pie kāda mājās dzimis.

Jasmiins

Esmu tikai par- bija viens pieaudzis kakitis no patversmes, ja, bija veselibas problemas (skarbas dzives sekas), bet tas bija visgudrakais un vispateicigakais kakitis pasaule (tas pasas skarbas dzives sekas). Man joprojam vina pietrukst.

Tagad ir no dzivnieku glabsanas biedribas kakitis, kurs panemts salidzinosi jauns, nu tik mils mulkitis labakais draugs cilvekiem.

Par vecumu jaizlemj pasiem, vai gribat audiznat, vai gribat jau ar gatavu raksturu. Es nemtu pieaugusu tapec, ka vinus mazak nem.

Noteikti nem. Patversmes kakji ir taadi pasi kakji kaa visi, vieniigi, ja jau pieaugushi, jaaskataas, kaads raksturs, jo, piemeeram, kakji, kuriem ir dariits paari, varbuut neder gimenei ar maziem beerniem. Ja kakeeni - vispaar nav probleemu, pashi izaudzinaasiet.

Tiesa-man arī nekad nav bijis tāds uzstādījums, ka tik slimu vai kkādu ne tādu nepaņemu. Galvenais nosacījums - sajūta, ka šis ir manējais.

Man taapat.

Slims var būt no jebkurienes, kā no mājām tā no patveresmes, par veselību nekādas garantijas nekad nav un nevar būt...

Bet arī man tas noteikti ir pilnīgi vienalga, jo slimam kaķim arī vajag mājas un kapēc lai vinu neārstētu...

Man ir divi kaķi , viens jau mūža nogalē (18 gadus nodzīvoja tikai mājās) saslima ar acs vēzi, aci izoprējām, dzīvo tālāk mans 18 gadīgais večukiņš...

otrs ir diabētiķis 6 gadi , mēram katru dienu cukura līmeni, un spricējam insulīnu!

Arī viss ideāli.

dzīvnieki tāpat kā cilvēki var slimot. Tā 'nav panaceja dzimis mājās vai patversmē...

Patversmē nemaz arī nav tik daudz laika lai sajustu visas nianses ar veselību... Tas es individuāli pētu un ieklausos un zinu visu par savu kaķi... patversmē sāks ārstēt kad fiziski būs rezdams ka kakis gar zemi...kopējs taču nesēž pie kaķiem cauru diennakti un nevēro viņus un nemēra katru dienu temperatūru...lai saprastu vai viss ok.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419341