Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Alerģijas

Konfetii

Konfetii

Labdien!

Varbūt kāds/kāda var palīdzēt. Asins analīzes uz alerģiju paneļiem bērnam var nozīmēt arī ģimenes ārsts vai obligāti vajag alergologa nozīmējumu, lai dabūtu atlaidi? Šodien nesekmīgi mēģināju sazvanīt ģimenes ārstu, bet ātri vajag zināt vai varam nokārtot analīzes pirms alergologa apmeklējuma, lai varētu saprast kā veikt pierakstu, jo nedzīvojam Rīgā. Pagaidām ir tikai rekomendācija uz vizīti un analīzēm no slimnīcas.


Ģimenes ārsts minēja, ka ar viņas nosūtījumu būs 35 eiro

Papildināts 21.05.2021 00:07:

Bet vai tā cena ir tikai par 1 vai visiem paneļiem, nemācēšu teikt

Konfetii
Cik liels bērns? Mazam asins analīzes uz alerģijām nav diez ko ticamas. Kad ar savu bērnu mazā vecumā apmeklējām alergologu, uz vietas taisīja ādas proves.

Konfetii

Dūducis*, 2 gadus vecs. Mums teica, ka tieši asins analīzes vajadzētu.

Garozina, tie 35 eur izklausās pēc tā, ka laikam nav nekāda atlaide .


Analīzes uz alerģijas paneļiem (bezmaksas; laigan arī ne visas analīzes, par kautko no alerģiju paneļiem dabūju maksāt) var nosūtīt pediatrs, alergologs, gastroenterologs, dermatologs. Ģimenes ārsta nosūtījums der, tikai tas ir maksas pakalpojums. Ģimenes ārsts var nosūtīt tikai uz kopējo IgE.

Konfetii
Saka, ka līdz 3 gadiem nav ticamas asins analīzes..

Aizejiet vispirms uz konsultāciju, dakteris norādīs ko tieši jums vajag. Citādi var sanākt, ka no lieka uztaisiet kādas analīzes.

Konfetii

madarabeta, pediatrs mums derētu. Paldies par informāciju!

Dūducis*, slimnīcā mums teica, ka vajag gan pārtikas paneli, gan inhalējamos alergēnus, tāpēc ir doma taisīt tieši šos. Mums tā situācija ir sarežģīta, jo dēlam parādījās smags bronhīts ar visu skābekļa samazināšanos. Tagad rit trešā nedēļa un vēl slimo. Gribētos nokārtot visu kaut kā efektīvi un ātri, jo nevaram vairākas reizes izbraukāt uz Rīgu pie alergologa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419365