Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar auto uz Vāciju

Kumparsita

Kumparsita

Man pirmo reizi priekšā tāds tāls brauciens, tāpēc daži jautājumi pieredzējušākiem ceļotājiem - autobraucējiem

1) cik reāli ir nobraukt 1500 km vienā piegājienā no Latvijas uz Vāciju? Vai labāk pa vidam ņemt naktsmītni Polijā? Visticamāk, ka braucēja būšu viena. Varbūt būs vēl viens šoferis ceļabiedros. Braukt patīk, bet līdz šim lielākais veiktais attālums vienā dienā bijuši kādi 500-600 km pa Latviju.

2) maksas ceļi laikam ir tikai Polijā? Kā tas notiek - ir šlagbaumi priekšā, kur piebrauc un būdiņā samaksā? Ar karti var maksāt? Cerams, ka garām nevar pabraukt. Vai varbūt pirms tam kaut ko internetā var nopirkt?

3) ir kaut kādas zaļās kartes vai kaut kas tamlīdzīgs, kas jāpērk? Vai arī vienkārši sēžas mašīnā un brauc?

4) benzīntanki Polijā - vai var braukt iekšā jebkurā, vai tomēr ir kādi ieteicamākie un kādi, no kā labāk izvairīties. Un kurā valstī vispār pa ceļam labāk uzpildīties?

Atvainojos, ja mani jautājumi izklausās muļķīgi Bet man pirmo reizi tik tāls brauciens. Līdz šim tik pa Latviju un kaimiņvalstīm braukāts.

Kaapurs

Kumparsita
maksas ceļi laikam ir tikai Polijā?
jā, bet ne visur. maršruts jāpaskatās. bet maksas punktam garām neaizbrauksi, var maksāt arī ar eiro.

ir kaut kādas zaļās kartes vai kaut kas tamlīdzīgs, kas jāpērk?
uz kuru Vācijas pilsētu braucat? daudzās ir nepieciešama ''zaļā karte'' (aizmirsu pēkšņi, kā precīzi to sauca), lai iebrauktu centrā. var dabūt autosalonos, mēs savulaik sūtījām internetā.

benzīntanki Polijā - vai var braukt iekšā jebkurā, vai tomēr ir kādi ieteicamākie un kādi, no kā labāk izvairīties.
ir būts visdažādākos, ORLEN tāds K-Cirkles variants.

Bet man pirmo reizi tik tāls brauciens. es laikam tomēr sadalītu 2 daļās.

Kumparsita

uz kuru Vācijas pilsētu braucat?
Uz Hamburgu.

kristele

Es arī dalītu divās daļās ar nakšņošanu Polijā, kādā jēga pēc tam staigāt kā zobijam? Mans limits dienā ir 800-900 km maksimums, bet nu tas pēc katra paša spējām jāskatās.

Dzīve ir tas, kas ar mums notiek, kamēr mēs kaļam plānus nākotnei.

solar wind

Es ari tik garu braucienu sadalitu 2 dalas ar naksnosanu kada pilseta, kur nav buts, bet kuru gribetos apskatit, paest kada terase vakara, izlocit kajas pec gara braucena.

Prakstiki visos normalos benzintankos var pildities, Polija ORLEN bija visnormalaka kafija, ko panemt pa celam.

Kumparsita

Prakstiki visos normalos benzintankos var pildities
Kā var zināt, kuri ir normāli? Vai arī pie lielajiem ceļiem visi ir normāli?

solar wind

Kumparsita
Vnk japiesledz veselais saprats ja beznintanks nav ar divam uzpildes vietam un skibu budinu maksasanas vieta, bet izskatas ka normala uzpildes vieta, tad nevajag baidities

Kumparsita

solar wind
Ok, sapratu - paldies!

Indza

Braucienu uz Diseldorfu dalījām divās dienās. Polijā nakšņojām Lodžā, kas ir apmēram pusceļš; tankojāmies Orlen.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Pieckapeika

Nobraukt ir reāli, esmu braukusi vairākas reizes viena, vai ar otru šoferi. Bet pārgurums pēc tam ir baiss. Tāpēc labāk neiesaku tā darīt, it īpaši, ja pirmo reizi tādu gabalu brauc.

Uz Hamburgu braucot, ir 3 vai 4 posteņi maksas bānim Polijā, pēdejo reizi braucot, salasījās ap 30 euro, ja nejaucu. Bet bānis labs, bauda braukt.

Kā jau te teica, vispopulārākie ir Orlen, tajos droši var braukt iekšā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419369