IVF, ICSI, IUI censones (05/2021) pt.2

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".
ceriba83

cipsis
Man laikam D vitamīna pardozēšana ,jo citi mani satiekot ,jautā-Tu no ārzemēm ?Nosauļojusies!?
Es katru dienu ar suņuku pa Jūru pastaigājos !

Marge20

ceriba83
Kurš cikls pēc punkcijas...jo parasyi pirmās mr atnāk laicīgi..bet 2 mr parasti atnāk ar -+1 nedēļu kavēšanos.

ceriba83

Marge20
Oij,nē ,man punkcija bija pirms trīs gadiem ,un kopš tā laika mani gaida viena parsliņa!Gatavojos FET

Marge20

ceriba83
Ā okīts...piedod, nezināju...domāju mazums nesen punkcija ir bijusi!!! Bet vēl nesatraucies gan jau nedēļas laikā būs..ja nē tad gan ieteiktu doties pie dakteres. Jo mr pazušanai var būt dažādi iemesli! Cik dienas jau kavējas( vai cik garš cikls šobrīd???Un cik tev gadi, ja nav noslēpums?)

Ceru ka mr vnk nobīdījās, un varēsi drīz uzsākt processu, zinu cik mokošs ir tas gaidīšanas laiks..bet srvi vienmēr mierinu, kas lēni nāk tas labi nāk...

ceriba83

Marge20
Parasti cikls bija 26 dienas ,tagad jau nozīmē ,ka šodien jau 5-6 diena kavējās

No gadiem vēl īsti nekaunos -pirms dažam dienām palika 38

Marge20

ceriba83
Nu es tev ieteiktu pierakstīties pie dakteres, ja nesākas tuvāko 2-4 dienu laikā!!! Atceros kad man daktere teica norma ir ja kavējas līdz 10 dienām..ja ilgāk tad gan meklēt ginekologa palīdzību...Jo mr var pazust dažādu iemeslu dēļ! Hormonu, vairogdziedzera,stressa u.c Bet ja vnk organisms nojucis..tad izrakstīs kādus progesterona ripiņas..lai paātrinātu mr!!!Ceru, ka viss tev būs labi.

Papildināts 22.05.2021 16:25:

Ps: ir dzirdēts kad karstas vannas paātrina mr atnākšanu...

Peperomia

Marge20
Sekss arī labi palīdz tām atnākt ātrāk

Marge20

Peperomia
Ne vienmēr!!!! Bet ir bijis, kad atnāk ātrāk!(Piekritīšu)

Papildināts 22.05.2021 22:56:

Var apvienot...sekss un karsta vanna...

Peperomia

Marge20
Un vēl neērti brīži, kā Mērfija likums- gaiši svārki vai kas tamlīdzīgs. Bet jā, stress par to,ka kavējas, mēdz vēl vairāk aizkavēt Sarkano Mersedesu.

Marge20

Peperomia
Ha ha ha ..labi pateici...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419397