IVF, ICSI, IUI censones (05/2021) pt.2

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".

Sveikas!Pēdējā laikā es tikai esmu klusā lasītāja,bet nu gatavojos FET. Šodien cikla 3.diena,protams asiņo,daktere,lai kaut ko redzētu laiž dzemdē fizioloģisko šķīdumu,sajūta nav no tām labākajām,bet ārste brīnās kāpēc šķīdums tek ārā nevis dzemdē,saka,ka kaut kas ir priekšā dzemdei.Visos Usg neko neredzēja,tagad saka,ka tas varot būt saistīts ar fizioloģiju.Es neko nesaprotu?Vai kādai kaut kas līdzīgs ir bijis?

Lizete

Zuzite10
Vai neieteica veikt histeroskopiju,lai ar kameru apskatītu?

LizzyV

Zuzite10
nevarētu būt polips pie dzemdes kakla? to ne vienmēr var redzēt USG

Citronins82

ceriba83
Kà tev,vai sagaidìji mr? Ko dr saka par śo?

picka

Zuzite10
Man olvadu caurlaidības pārbaudē laida šķidrumu, kas sitās atpakaļ, jo vienkārši uz brīdi bija nospazmējušies olvadi. Kad atslābu, tad atnāca vaļā. Varbūt Tev nekādas fizioloģiskas vainas vai tml., bet vienkārši spazmas?

A kāpēc vispār jālaiž tas šķidrums? Man FET bijuši MR beigu daļā, kad vēl asiņo - i, neko - visu redzēja, kas jāredz, bez nekādiem šķidrumiem.

Papildināts 24.05.2021 13:43:

Zuzite10
Man šodien parastā USG sanāca cikla 4. dienā (nojuka cikls. Kad pierakstījos uz vizīti, domāju, ka MR sāksies nākamā mēneša sakumā). Un tāpat visu apskatīja, redzēja.

Kam Tev to šķidrumu laida? Lai paskalotu? Kāpēc?

ceriba83

Citronins82
Sveika!Mr nav vēl bet vēders jūtīgs un šad tad pat iesāpjas!Gaidu dokas zvanu,teica ka zvanīs !

Citronins82

ceriba83
Mjà...uzraksti ko dr teiks

Marge20

ceriba83
Ceru nekas nopietns .un drīz būs...lai ātrāk vari sākt gatavoties FET!!!

ceriba83

Marge20
Paldies!

Hey dāmas,mazais update no manis, šodien izpunktēja 20+ olšūnas, apaugļoja 20 labākās, audzēs līdz 5tajai dienai un tad saldēs. Gaidu mr un gatavojos nākamajā ciklā Fet,cerams,ka vismaz puse noturēsies un augs braši

Papildināts 24.05.2021 20:33:

Kā jums ir bijis ar sajūtām pēc punkcijas, sāpes vai kādi sliktumu parādījās uzreiz tajā pašā dienā vai nākamajā?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419397