IVF, ICSI, IUI censones (05/2021) pt.2

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".
Wunder

Kistante
Es testu pēc pēdējā transfēra netaisīju. Nodevu hcg 7.dienā pēc transfēra. Lai izdodas!

Papildināts 06.06.2021 08:21:

kanusi
Lai izdodas!

Wunder
Man hcg ir noteikts 14 datumā. Vel nezinu vai taisušu testu vai hcg 7 vai 8 dienā jo lidz 14 diez vai izturešu

Papildināts 06.06.2021 08:53:

A hcg jataisa tukšā dušā no rīta?

picka

Kistante
Tukša vai pilna dūša absolūti neietekmē būšanu stāvoklī. Analīzi var taisīt jebkurā laikā un jebkādā stāvoklī. Ja būsi grūtniece, tad būsi.

oldess, Wunder
Pateicos!
Pēc vairākiem "tukšajiem gadiem" un dažādām faktorus "uzlabojošām" aktivitātēm visas esam pelnījušas sagaidīt tās pozitīvās ziņas

LizzyV

Kistante
man bija tā - ar to Maria experess jūtīgo testu 5 dienā pēc transfera - nekā; 6ajā parādijās maza svītriña ar rīta čuru un tad turpināja "tumšoties" - 8. dienā pēc transfera hcg bija 61, tad var secināt ka tas express tests reali uzker pašu pašu pirmsākumu.

mans ieteikums testēties ap 7 dienu, lieki teikt, ka pēc pirmā negatīvā testa 5. diena man bija besīga, bēdīga diena (pilnīgi nevajadzīga stress)

justme

Kistante
Es testu taisīju 5 dienas pēcpusdienā un bija viegli redzamas svītriņas, BET taisīju tāpēc, ka 4 dienas naktī bija brūngana smērēšanās un 5.d arī nedaudz, ko uztvēru kā ieligzdošanos. Šī smērēšanās var arī nebūt. Ja nebūtu, gaidītu līdz 7,8 dienai.

Papildināts 06.06.2021 13:35:

Ā un es taisīju facelle, šķiet tas ir precīzākais

Marge20

Sveikas dāmas...mazs update..laikam kausiņš atkal nostrādāja..rīt daktere precizēs vai jūnija beigās veiksim FET! Bet tik mazliet apmulsu jo FET iznāks vēlāk kā 20 diena.Man standarta cikls ir 30 dienas..un ja veiks fet tad iznāks, kad FET būs -+22 cikla dienā!

squirtle

Marge20
Atkarīgs jau no tā kā plānojas FET. Ar bloķējošo vai dabīgā ciklā ? Man sanāca 19.cd transfers.

Marge20

squirtle
Nē man bloķējošā bij martā...takā tagad sanāk, ka būs dabīgajā.. dzeršu tikkai estrofem.

Tieši gribēju jautāt, kurā CD parasti veic Fet? Vai tas katrai ir individuāli ?

Pēc punkcijas mr sākās 25cd ,bet iepriekš cikls bija garāks

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419397