Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rabarberu receptes

Lēdija

labrencija

Babs uztaisīt rabarberu krēmu Dažreiz taisu rabarberu krēmu, bet pa vienkāršo. Pasautēju rabarberus ar cukuru putriņā, klāt želatīnu un putukrējumu.

Grietina1

Dažreiz taisu rabarberu krēmu, bet pa vienkāršo. Pasautēju rabarberus ar cukuru putriņā, klāt želatīnu un putukrējumu.

Vēl ir Lauras Dumbures saldējums, kolosāls! Sameklēšu Ievas recepšu grāmatu!

Minkanāk

Es iesaku Našķoties Zanes ātro rabarberu un zemeņu rausi.
Es arī. Pēdējo 2 nedēļu laikā jau 4 reizes esmu taisījusi. Vienmēr sanāk gardi, un pagatavošana aizņem maz laika.

rabarbere

Grietina1
Oo, saldējums? Lūdzu recepti!

Babs

labrencija
Izklausās garšīgi.

Es vispār reizēm pa vienkāršo savāru rabarberus ar saldinātāju (kur eritritols ar stēviju), tad ir tāda kā ātrā zapte. Jo jāapēd tiešām ātri, eritritols šķidrumā atkal ātri sāk kristalizēties. Bet tāda zapte feini uz jogurta un kaut kādiem kraukšķiem, jo manā diētpārliecībā rabarbers ir dārzenis Un tādēļ krietni nekaitīgāks kaloriju ziņā

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

teite

Grietina1
Tālāk uz čuju. Atkarībā no telpas temperatūras tie augļi ātrāk vai lēnāk sasūcas ar cukuru pietiekami (zemenes pec novērojuma visilgāk un arī visilgāk žāvējas pec tam). Nav tāds noteiktais laiks. Garšoju katru porciju vai ir pareizā salduma kondīcijā un vai sīrups ir gana daudz un cukurs izkusis (kāds graudiņš vienmēr paliek bet tas nekas). Ja labi, tad lieku sietā notecēt (lielumu, lai burtiski nepil) un žāvētājā iekšā. Man ir ar 12 plauktiem, parasti visus aizpildu un, ja vajag, pamainu augstākos zemāk. Un atkal vēroju. Cidonijas parasti, ja vakarā saliktas, tad otrā dienā vat but jau gatavas. Aboli, rabarberi arī. Zemenes ilgi žūst, bey kārumam mēdzu tomēr pačakarēties.

Papildināts 03.06.2021 01:14:

rabarbere
Visu saldēju pirms tam. Sukāde tapec ir sukāde. Tai jābūt saldai veselīgākai versijai ir vnk žāvēti āboli, tos gan nesaldeju pirms tam.

Atcerējos, aliču gadā arī tās aizgāja sukādēs. Nekāda vaina bet arī ilgāk zuva.

Papildināts 03.06.2021 01:17:

sofačka
Vnk rabarberu ķīselis ar kanēļa mizu un krustnagliņām. Klimpas klasika - olas, cukurs, milti, lai mīkla tādā biezumā, ka var ar karoti piciņas likt vārošā ķīselī. Taisu mazas, lai pieņem garšu un pašā vidū tikai mīkla pati par sevi.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Pagājušo gad sataisīju rabarberu čatniju un rabarberu-banānu ievārījumu, abi aizgāja uz urā

rabarbere

teite
Sukāde tapec ir sukāde. Tai jābūt saldai
Nu jā, tā jau laikam ir Bet man jau tāpat uzturā salduma pietiek - nevaru atturēties no visādiem citādiem našķiem. Tāpēc tikai nosaukuma dēl vien negribas to cukuru vairāk bērt klāt, ja ir garšīgi arī bez tā

P.S. No cidonijām forša pastila sanāk. Garšīgāka par sukādēm

teite

rabarbere
Skaidrs man savas sukādes ir pamata našķis, tāpēc vispār īpaši neiespringstu uz cukuru. Ir jau citi ar, bet, kamēr ir mājās sukādes, godīgi sakot, citu parasti reti gribas.

Pastāsti par pastilām! Izklausās labi

Papildināts 03.06.2021 10:56:

P. S. Tev tēmai piemērot niks

Papildināts 03.06.2021 11:40:

succubus
Tava ieliktā bezē kūka ļoti atgādina to, ko izsenis sauc par Rasiņu. Rasiņa, jo cepšanas procesā virs bezē izdpiežas mazas lāsītes. Oriģinālā liek apakšā ābolus, bey esmu likusi vusu, kad nu tai brīdī dārzā pieejams. Lieki teikt, ka cepu nevis apaļajā formā, bet lielajā plātsmaižu pannā, citādi tur nav ko ēst (vispār biezi6ar neizpratni skatos uz receptēm, kur kūka sanāk mini gabaliņi pāris personām katram pa vienam neracionāli izmantots laiks, cepeškrāsns darbība un vel piedevā vairāki badā palikuši ēdāji )

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

rabarbere

teite
Tev tēmai piemērot niks
Mhm, senos laikos no nomātā mazdārziņa dalīju rabarberu stādus cālenēm. Pašai toreiz nevajadzēja

Cidoniju pastilas. Sagriež šķēlītēs (es izmantoju Zelmeri), apber ar cukuru 1:1. Kad atsulojas, sīrupu nolej. Biezumus ber katlā, pielej glāzi ūdens un vāra, kamēr cidonijas izjūk. Sablenderē viendabīgā masā. Uz cepamās plāts izklāj cepampapīru, apsmērē ar eļļu un plānā kārtiņā izklāj biezeni, izlīdzina. Žāvē cepeškrāsnī 70-100C. (pie pavērtām durtiņām - ja iespējams). No papīra ņem nost vēl siltu. Tad ar šķērēm sagriež gabaliņos. Vai sarullē desiņā un tad sagriež.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419403