Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bavārijas Alpi - kas noteikti jāizbauda?

Marie

Cucamonga

Marie
Izprotu Tavas šaubas. Tādēļ uz do brīdi plānoju Poliju. Ar nedaudz kalnus .Par Slovākiju padomāšu, bet paturu prātā, ka problēmas var radīt poļi, iebraucot atpakaļ Polijā. Painteresēšos vairāk uz vietas, lai var pieņemt gala lēmumu.

He-he-he

Nu jā, mums arī ir kompromisa variants, ka paliekam Polijā. Bet plānojam pēc Jāņiem, ar cerību, ka būs kaut kādi atvieglojumi tad visur.

Turklāt jaunākajam bērnam tika apsolīts, ka tad, ka viņš varēs / būs vesels, mēs aizvedīsim viņu uz Legozemi, un viņš to galīgi nav aizmirsis un piemin, nu tas ir no mūsu puses pat tāds kā simbolisks ceļojums gandrīz... , Tā gan ir šobrīd ciet, bet nu es ceru, ka pēc mēneša vismaz daļēji atvērs, un nu jāizmanto šī vasara un iespēja aizbraukt, kas zin, kāds tur jauns covida vilnis var uznākt rudenī...

Cucamonga

Marie
Tā gan ir šobrīd ciet, bet nu es ceru, ka pēc mēneša vismaz daļēji atvērs, un nu jāizmanto šī vasara un iespēja aizbraukt, kas zin, kāds tur jauns covida vilnis var uznākt rudenī...
Tāpēc man patīk Polija. Viss atvērts. Arī atrakciju parki, kas ir daudz labāki nekā vācu heideparki un legozemes. Tas viedoklis subjektīvais

He-he-he

Marie

Es teiktu, ka deviņgadniekam Legozemē 2 dienas diez vai būs ko darīt. Mēs savus puišus vedām, kad viņiem 4-5 gadi bija. Uz 9 gadiem braucām uz Haide Parku.

Bet tas, protams, no interesēm atkarīgs. Ja liels lego fans, tad droši vien savādāk.

ilzemuc

kikija123
Legoland kā reizi uz 9 gadi, jo tad var izbaudīt visas atrakcijas.

Marie
Legoland diez vai vajag 2 dienas. Pagaidām tur ir ciet, diez vai šovasar atvērs. Skatoties uz visu citu, kas notiek ar Covid, tad atvērs pie ļoti zema saslimstības rādītāja, pašā Legoland uzturēšanās tikai maskās (ka tik neuzliek FFP2 maskās),ieeja ar negatīvu Covid testu/izslimots Covid pēd.6mēn laikà/pilnībā potētas personas.
Pirms gada kaut kādu brīdi atrakciju parki bija atvērti, toreiz Legoland bija iekšā tikai ar maskām, biļetes bija uz konkrētiem laikiem nopērkamas un vai tik nebij max uzturēšanās laiks. Katrā ziņā es ar saviem bērniem nemaz nebraucu, jo manuprāt maska+ierobežots laiks= zemē izmesta nauda un nekādas baudas no atrakcijàm.

Ak šitā....es par to Legozemi. Tad tiešām jādomā, vai vispār plānot. Kad puika izteica šo vēlmi, viņam bija septiņi gad9, vairs jau tik liels fans viņš nav, bet ir diezgan bērnišķīgs. Viņam patiktu arī mīksto mantiņu muzejs vai tml

Varbūt tad tiešām pie Polijas atrakciju parka jāpaliek.

Cucamonga

Marie
Tā es Tev šogad ieteiktu. Taisni de neskaidrās Vācijas politiskas rīcības Skorbuļa sakarā katrā pavalstī. Polijā tomēr ir darījusi skaidri zināmu, ka vasaras tūrismam, atpūtai un izklaidei būs būt. Pie tam Polijā ir arī kalni. Faktiski ļoti laba alternatīva.

He-he-he

Anits

Cucamonga
varbūt vari ko konkrētu no Dienvidpolijas maršrutiem ieteikt? kādas foršas vietas?

Cucamonga

Anits
Kas tieši interesē? Kalni - MosornyGron vai Pieniny nacionālais parks. Mierīgi un lokālajam tūrismam. Zakopane un Tatru nacionālais parks- klasika un daudz cilvēku. Tatrzanska - termālie baseini. Bērniem - EnergyLandia atrakciju parks. Krakova - pilsēta -muzejs. Veļičkas sāls raktuves.

He-he-he

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419409